Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week

Keywords

Мисията на А и Анбуто- завръщането

Предишната тема Следващата тема Go down

Мисията на А и Анбуто- завръщането

Писане  Райкаге on Вто Мар 08, 2011 3:36 am

Казекагето и 2те млади нинджи вървяха към двореца, точно в този момент Анбу нинджата се появи и поздрави.
- Здравей, изглежда съдбите ни пак се преплитат.
- Да не губим време в приказки, а да тръгваме и без това закъсняваме...
- Нима имаме график.
- (Райкагето се усмихва).. Колкото по-бързо свършим мисията, толкова повече ще улесним нашите сънародници в коноха
- Виж... изглеждаш ми свестен тип човек, няма нужда да крия самоличността си- след тези думи Анбу нинджата се спря на едно дърво и свали маската си- казвам се Котозидо, роден съм и съм извастнал в Коноха, както знаеш съм специалист в генджутсото, но мога да те науча на някои трикове по-късно. Сега да продължим
- Аз съм А, идвам от селото скрито в облаците- след този разговор настъпи дълго мълчание.
След 4-5 часа скачане от клон на клон, започна да се стъмва и двете нинджи решиха да спрат да си устроят лагер. В времена на война е опастно да се пътува нощем, така ще е по-лесно нашите приятели да попаднат в капан на злонамерени нинджи. Мъжете приготвиха огън и сложиха малко мръвка да се пече, тогава Котозидо реши да си поговори откровенно с А.
- А, искам да те науча на някои работи, имаш потенциал и някой ден легендите за теб ще се разпростиран на територията на 5те държави. Ела с мен, наблизо видях поле обградено от гора, последваий ме.
- Какво точно искаш да ми покажеш?
- Ще видиш... искам да ти помогна, все пак по време на тази мисия може да се наложи да се сблъскаме с много силни нинджи, все още не съм запознат със способностите ти, но бронята ти от електрическа броня може да бъде абсолютната ти защита, сега ще ти покажа какво имам предвид. Двете нинджи бяха вече стигнали до гората.
- Първо ще те науча да се промъкваш през гората незабелязано и да шпионираш другите нинджи, ако нямат нинджа която да усеща чуждата чакра и да я проследява, задачата ти ще е много проста. Ето какво ще ти дам.- след тези думи Котозидо извати един свитък и го даде на А. С това ще се научиш да заблуждаваш нинджите като заглушиш чакра потока си. Котозидо показа на А как да пълзи по земята безшумно като стъпва на лактите и колената си. След малко Анбуто отиде да вземе храната и поръча на А да огледа. Райкагето реши, че това е лесно, след като се нахрани и обиколиха с Котозидо, нинджата стигна до извода, че след още малко тренировки на промъкване А ще стане един добър нинджа разузнавач. Анбуто се опита да научи на всичко А, дори му показа, как да различава следите на нинджите и да ги проследява до лагерите им. Райкагето потренира новите си умения и на сутринта...
- Това мисля, че е достатъчно, какво казах имаш потенциал. След още малко тренировки сам, ще си непоправим. Ела до поляната има още неща да те науча. След като стигнаха Котозидо продължи- Какво казах вчера, твоята електрическа броня, предполагам увеличава твоята бързина, сила и защита от уръжия и тайджутсо, дори бих казал и нинджутсо, но сега ще те науча да контрираш и генджутсо. Тогава Анбуто започна да обяснва...
Генджутсото е техника която разсреодоточава твоята чакра и те кара да халючинираш. Тази техника атакува централната ти нервна система и разстройва нервите, тогава нинджата която те атакува може да те заблуди. Така примерно генджутсото на Котозидо се прави с ръка, която щом те хване за челото мигновенно се свърза с мозъка ти и те обезврежда, тогава те атакува и с теб е свършено. Друг вид генджутсо бил този с техника. Анбуто показа на А и такава, тогава му каза да я контрира като направи електрическата броня и върне чакрата в тялото си. Тогава генджутсото се премахва, защото чакрата ти се стабилизира. По този начин, ако вкара чакра в човек който е под генджутсо, той ще се освободи. След като 2мата потренираха и А усвои контрата, Анбу нинджата реши да му покаже още нещо.
- Ти си бърз- започна той- когато включиш и електрическата броня ставаш още по-бърз, но ако комбинираш електрическата броня с техниката която ще те науча, ще со достатъчно бърз да избягаш почти всяко джутсо. Тази техника е Body Flicker...

ПП. Няма да пиша как я уча, чак накрая, защото тази техника ще е от голямо значение в мисията. Пиша следващата чат със същинската мисия...
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 492
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Re: Мисията на А и Анбуто- завръщането

Писане  Райкаге on Вто Мар 08, 2011 5:21 am

А и Котозидо излязоха от гората, пред тях се появи селото скрито в дъжда. В тези земи нинджите решиха да минат в Low profile. За целта сложиха по едно селско наметало с качулка, за да се прикрият, след това започнаха да се движат като обикновени селяни. Засега всичко си беше наред, непоразлично от последния път. Пред портата стояха двама яки мъжаги , с огромни мечове на гърба. Те оглеждаха всеки човек който влиза или излиза от селото, но тъй като тук беше затворено общество нямаше чужди хора, само няколко търговци, които оставяха стоката пред портата, след което тя се прибираше вътре от други подчинени на лорда. Анбу нинджата се промъкна незабелязано в града, като изплзва земната си техника и мина под земята. Двете нинджи контактуваха с радио, на честота която никой неможеше да прослуша. Този път валеше дъжд, нито една от нинджите не отчете това като един много сериозен фактор. Котозидо намери слабото място на града, със специалната си способност на сензорен тип нинджа, той успя да разлгеда и града и от долу, той успя да разгледа почти всичко под почвата. Откри, че 2те кули са свързани под земята а на най-долното ниво има затвор, където транспортират всички нинджи. От едната страна на града имаше езеро, на дъното имаше останки от стара срутена кула. А трябваше да се гмурне надолу и да мине през една тръба, отдругата страна излпува и беше в селото. Запази наметалото сухо, защото го беше дал на Котозидо. След това го сложи и никой неможеше да каже дали човека е плувал или е намокрен от дъжда. А в селото беше прекалено тихо. Хората се страхуваха от нещо, никой неискаше да говори много. Двамата от Коноха се опитаха да разпитат един човек, резулата беше неговото разкрещяване и бягане надалеч. Но ето, че късмета им се усмихна и те срещнаха един от хората на Хайато. Той беше превърженик на теорията за конспирацията и не се поколеба да разкаже туй-онуй. Героите разбраха, че селото има гост, той се намирал в съседната на най-високата кула. Разбраха дори в коя стая, Анбу нинджата използва сензорните си умения и потвърди, че вътре има човек, а около стаята имало 10 нинджи пазачи А заключи, че Пейн е предпазлив, вероятно крие нещо, защо иначе ще покани госта си в отделна кула далече от него, но вероятно контактуват чрез вестоносци, във всеки случай госта ще знае достатъчно много. Котозидо от своя страна предложи да минат покрай кулата и да огледат района. Чудно, около сградата нямаше никой, нито нинджи пазачи, нито селяни. А беше твърдо решен да разбие загадката и въпреки несъгласието на Котозидо, той измисли план, а ето го и него:
- Котозидо имам план как да влезем вътре и да разберем някои неща. Твоите техники и моите придобити умения на промъкването ще ни помогнат за целта. Първо ще се оставя да ме пленят като говоря против владетеля. След това ще ме вкарат в комплекса. Ти ще дойдеш и ще ме освободиш. Ще намерим госта и ще използваме техниките, за да разберем възможно най-много за Пейн, акатски и войната. Предполагам обаче, че щом е гост трябва да знае нещо все пак... Дори и да не е допускан до Пейн вероятно контактуват по някакъв начин. Колкото и да се съпротивляваше най-накрая Анбуто се смири и прие плана. Райкагето застана в центъра на града и започна да говори за конспирацията, за Пейн и Акатски, само за няколко секунди около него имаше 20тина нинджи. След като удари единия по главата и го просна в несвяст, още 10 маймуни му скочиха на и бързо обезвредиха. Разбира се А трябваше да се представи като селянин и се остави да го победят. По възможно най- бързия начин го транспортираха по по-ниската кула. Там го свалиха в подземието и го вързаха с въжета да не избяга. Отделиха го в специална непробиваема отвътре кулия. През това време Котозидо се появи и уби 2мата пазача пред непробиваемата стаята, в която беше А. След като го освободи Райкагето продължи...
- Сега ти ще се промъкнеш, а аз ще се опитам да привлека възможно най-много внимание и да поваля възможно най- много нинджи. Вероятно пазачите на госта ще се опитат да го измъкнат и тогава ще го отвлечеш. После ще се разберем по радиото. А и анбуто се разделиха след тези думи. Райкагето се изкачи почти до върха на кулата незабелязано. Стаята на госта би трябвало да беше близо. Котозидо имаше способността на нинджа сензор и беше открил, че госта е там. Тогава Райкагео се намеси и започна да си поправа път със сила. Тогава анбу нинджата влезе под земята в стаята и 2мата приятели загубиха контакт. В същия момент нинджите се оттеглиха сякаш искаха Райкагето да последва приятеля си в стаята. А пристъпи напред и чу изкрещяване. Това беше Котозидо. Райкагето се засили към вратата и с един удар влезе вътре ...

ПП. Утре е края на мисията.
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Райкаге on Вто Мар 08, 2011 5:59 pm

Дигна се пушек и А неможа да различи точно силуетите, но вътре имаше 3ма човека. Като се изясни картината, А разбра всичко. Срещу него стоеше момче на около 20тина години, черна коса, наострена, той беше хванал Котозидо за гърлото и до държеше във въздухха. Нинджата изпитвапе болка и се опитваше да се освободи, тъкмо когато Райкагето направи 1 крачка, акатаски нинджата хвърли анбуто към него. А го хвана и го постави на земята. Разбра, че е под генджутсо и му вля малко чакра в тялото. Момчето се раздвижи и стана. А наддинга очи и погледна акатски нинджата в очите.
- Шаринган ?!- продума с очудване А.
- Да ... шарингана, извора на силата на учиха клана...- отговори нинджата - Аз съм Учиха Ороми... тъй като аз ще ви убия.. поне кажете имената си..- Ороми говореше със паузи, гласът му беше плътен и звъчеше зловещо. А се сети за другата нинджа, нейния силует беше скрит във тъмнината за Ороми. Той помръдна и се появи на светло. Нещото което и Котозидо и Райкагето забеляаха веднага бяха очите му, сиви очи обградени със няколко черни кръга.
- Невъзможно- изкрещя Анбуто- това е Ринеган...- Котозидо се прекъсна сам и замълча, той беше замръзнал от уплаха и учудване. Както и Ороми и този беше с наметало, черно с червени облачета, имаше пиерсин, но вместо обици имаше черни кръгли и продълговати предмети забити по лицето. 3 минаваха пред хоса му, 6 на всяко ухо и 2 под долната му устна.
- Паднахте право в капана ни- започна той - сега ще получите правосъдие, защото вече втори път идвате в града ми.... дъждът, който вие не забелязвате... той ми каза. Сълзите на бога... МОИТЕ СЪЛЗИ. Но всички ще си получите справедливост, аз организирах акатаски с тази цел, след като вземем вашия звяр ,Саске ще се погрижи за Бее, ще съберем всичките. Ороми оправи нещата тук, ти знаеш, че аз имам работа...- след тези думи Пейн отскочи нагоре и изчезна през входа на върха на кулата. В същия момент Анбуто подсушна на А:
- Контрирай генджутсото му с бронята, аз трябва да направя това за което съм тук- след което Котозидо се засили към Ороми и извади меча си. Учиха отби атаките на анбуто с кунай.
- Dance of the Crescent Moon- извика анбуто и 3те меча се засилиха към Ороми, той ги ибегна, но в същия момент ръката на Котозидо хвана Учиха за челото. Ороми беше обезвреден и неможеше да мърда, за около 3 секунди Анбуто стигна до информацията, а лицето му придоби гримаса на уплашен човек. Ороми беше затворил очите си и след като ги отвори те бяха някак различни. Анбуто разбра, че това е Мангекиоу шаринган и че с него е свършено. А вече беше над главата на Ороми и след секунда щеше да го прасне в главата, но Котозидо беше хванат в Тсукойоми и 1секунда беше достатъчна (1сек=1ден мъчения в генджутсото тсукойоми). Учиха избегна удара на А, окото му сега беше на съвсем друго ниво. След което копира Dance of the Crescent Moon техниката на Анбуто и разряза Котозидо. Райкагето замръзна на място за няколко секунди, след което с цялата си умраза се засили към Ороми, той отбегна атаката и ръката на А се заби в земята. Ударът разцепи пода ,а А продължи да напъва удара си докато не изхвърли парчетата по Учихата, по този начин намали шанса очите на учиха да го засекат. Ороми беше във въздуха, отломките бяха около него. Това беше чудесен момент за А да използва новата си техника. Body flicker+ Lightning Armour, бързината му беше толкова голяма, че почти се телепортита под Ороми и го хвана през кръста. След това се опита да го засили към пода и да му приложи Reiger Bomb, но в последния момент Ороми успя да се изплъзна. Райкагето напрегна очите си и със бързината си успя да види и да хване в последния момет крака на Учиха. Почти беше паднал на земята, тогва дръпна крака и с цялото си тяло и бързина се стовари върху глезена му. Чу се счупване на кости, след което целия под се разцепи, кулата се разтресе. Двете нинджи отскочиха назад. Ороми неможеше да се движи. Той затвори лявото си око и започна да концентрира чакра. Дясното му сега страдаше от страничните ефекти на Тсукохомито. Райкагето отскочи до Котозидо... Момчето беше развязано и неможеше да се движи. Опитваше се да диша, но само хлипаше.
- А .... до-ближи се...
- Не говори приятелю,...
- Мисията ...
- Майната му !!! - извика А, след тези думи Анбуто сложи ръката си на челото на Райкагето и му приложи техника, чрез която се опита да вкара вскично научено от него по-рано от Ороми... След това ръката му се онесе и падна. Райкагето разбра, че Анбуто е мъртъв. Дигна го от земята на ръце.
- Ще си платиш ла*но... - извика Райкагето, но в същия момемт Ороми отвори лявото око, А усети парене на рамото си. За късмет успя да активира Body Flicker техниката и електрическата броня. Точно преди да го хване огъня. Ороми неочзкваше това и заби огъня в стената. Чу се гърмене извън кулата и стената на върха се срути. Това беше шанса на А да се измъкне. Той се засили със своята скорост и скочи от кулата. Учиха използва Аматерасу и се опита огъня да го достигне, но не успя. РАйкагето се приземи и разцепи земята, след това отскочи и огъня се пръсна зад него. След това без да поглежда назад започна да бяга с всички сили. В ръцете му беше мъртвото тяло на Котозидо.
- 11-ти март... 11-ти март- това чу А в главата си.- Мамка му, това ще е денят на нападението над Коноха- извика А и се затича още по-бързо, сега трябваше само да разбер как да излезе от града.
Ороми от другата страна стоеше и се смееше. Зад него стоеше Пейн.
- Всичко върви по план- започна Пейн- Сигурен си, че мъртвия не е казал нищо на А и не е направил никакви знаци или нещо.
- Да- сигурен съм.
Ороми неподозира, че Котозидо е използвал техниката си и е имплантирал спомените си от главата на Учиха... Когато Анбуто правеше това, Ороми невиждаше, заради страничния ефект на Тсукойоми...

ПП. Следващия път, ще бягаме от града Very Happy
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Райкаге on Сря Мар 09, 2011 4:18 pm

Райкагето тичаше с всички сили, момчето лежеше в ръцете му. А все още незнаеше дали момчето е мъртво, но е надяваше в Коноха да могат да го оправят. Навън все още беше пусто, наоколо нямаше никой, все още валеше. Тогава незнайно откъде нещо проговори в А, тогава Райкагето се досети и каза с тих глас:
- Как може да сме толкова глупави, дъжда, той ни е издал... не е обикновен дъжд.. мамка му... Пейн.
В същото време 5 пазача изкочиха и спряха пътя на А. Той от своя страна веднага промени траекторията си. Неслед дълго пред него отново изкочиха 5 нинджи които блокираха улицата, през която Райкагето щеше да мине. В посления момент А се шмугна в една наистина тясна и тъмна уличка или по-точно пътека. След като излезе от другата страна видя, че се намира на нещо като пазар. Тук имаше доста хора, едни придвижваха ресурс, други продаваха или приемаха стоки. Райкагето се стрелна между хората и се скри в отсрешната улица, отново малка и пуста. Реши да остане тук няколко минути, за да измисли план за бягство. Изведнъж някой го хвана за рамото и го дръпна. Райкагето се обърна на мига, зад него стоеше старец.
- Момче последвай ме, знам накъде отиваш, повярвай ми, сега да тръгваме...
А разбира се не се довери на човека, но като се замисли, сега нямаше какво да направи и трябваше да му повярва. Стареца влезе в една сграда, А го последва. Започнаха да вървят през някакъв коридор.
- Преди доста време и аз бях нинджа като теб... Ханзоу беше велик водач... Навярно знаеш, че сега нашият владетел е лорд Пейн. Все още никой не го е виждал, той е мистерия, но Ханзоу го няма. Навярно е убит. Трябва да ти помогна, време е някоя страна да се намеси и да ни избави от това нещастие. Страната западна, нямаме храна и вода, неможем да излизаме от града... е аз мога де, затова ела с мен, наблизо има тунел, това беше нещо като заден вход, чрез него при атака на селото, ние специалните части щяхме да излезем навън и да се окажем зад противника.
- Отценявам помощати, сега няма на кого да вярвам и ще ти се доверя, но нека те попитам нещо... досега губил ли си приятел?
- Момче, знам че се чувстваш зле сега и че се обвиняваш, но... знай, че докато има нинджи ще има и убйства и отмъщение. И аз съм изгубил много другари... човек трябва да приеме факта и да продължи напред. Почти стигнахме, ела с мен, ще ти дам одиала да завиеш тялото.
След като бяха готови стареца показа пътя, отвори тунела и каза:
- След като затворя вратата, отвътре неможе да се отвори, върви напред, ще разбереш кога си стигнал. Сега на добър път.- след тези думи Райкагето никога повече не видя стареца...
- Мерси за помощта ти- отговори А и влезе вътре.
В тунела беше тъмно и влажно, стените бяха мокри, отвреме на време, А стъпваше в малко локви. Покрива на тунела капеше здраво. След няколко минути път, А запона да слиза по някакви стълби. След това продължи напред. Малко по-късно Райкагето започна да вижда светлина, тогава затича по-бързо. Накрая видя стара дървена порта. Райкагето я отвори бавно и видя, че се намираше насред гората. Обърна се назад и видя града, всичко беше тъмно там, валеше и не грееше никакво слънце. А наистина беше благодарен, на стареца, той не го беше излъгал ами му беше помогнал и то много. Сега А започна да подскача от клон на клон и да тича със всички сили, той трябваше да стигне до Коноха възможно най-бързо и да разгадае загадката, която му беше оставил Котозидо...
А постави рекор и след 6часа беше пред портата. Той не чувстваше нито краката си, нито ръцете. Трупа ужасно много му тежеше. Котетсо и Изумо разбраха, че А се връща, но щом се загледаха видяха Райкагето целия в кръв, мъртвото тяло на Котозидо и веднага се затекоха на помощ. А се доближи до тях и се строполи на земята.
Осъзна се на пейката, двамата пазачи го бяха сложили там и се опитваха да го събудят. Той от своя страна скочи на крака и каза, че трябва да отиде до Хокагето веднага. Котетсу и Изумо взеха трупа и тръгнаха с А към двореца.
Там ги чакаше Минато. Като ги видя, замръзна и остана без думи.
- Минато, нямаме време за губене. Извикай някой от клана на Котозидо с неговите способности, трябва да изпозлва техниката и да разбере какво е сложил той в мозъка ми. Хокагето още не знаеше какво става, но се довери на А и тръгна към Анбу отряда. Райкагето от своя страна отново се строполи на земята. Този път се изправи и седна на стола. След няколко минути Минато се появи и придружи Райкагето до стаята в която го чакаха 2 Анбута. Там беше и тялото на Котозидо. А разбра, че приятелят му е мъртъв, но сега единственото нещо което можеше да направи е да изпълни мисията докрай. Едната нинджа влезе в спомените на А, а другата на Котозидо. Накрая изводът беше следния:
- Хокаге-сама, двамата са влезли в битка с ....Учиха Ороми, знаем че не е за вярване, но е така, според това което е научил Котозидо от него, на 11 март, войски от 5000 нинджи водени от Ороми ще нападнат града, целта им е да разрушат селото и да се доберат до 9то опашатия звят. Неможем да определни какви ще се нинджите, но виждаме неща които не са много възможни...
- Какво виждате- попита ги Минато
- Виждаме Бели, растителновидни хора, около тях има шипоподобни растителни израстъци. Отделно А е разбрал и видял, че Пейн е лидера на акатски. Ороми също е от акатски... акатски вече имали 7 опашати звяра, след тази война искат да вземат Наруто и Бее... Пейн иска да ги събере, след това ще имат оръжие, което ще може да унищожи всички... Това е което знаем. Другите по маловажни факти ще напишем на доклад който ще ви предадем...- А не успя да чуе какво си говориха след това, тази техника с мозъка го беше довършила и психически, той беше изпаднал вече в несвяст.

ПП. Това е края на мисията.

Последната промяна е направена от Райкаге на Чет Мар 10, 2011 2:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Минато@ on Сря Мар 09, 2011 7:54 pm

Получаваш 500 руо.Мисията ще я обсъдим в двореца на хокагето.

# Four Symbols Seal
# Rasengan
# Summoning Technique (Toads)
*Dead Demon Consuming Seal
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Местожителство : Коноха

http://naru7o.bulgarianforum.net