Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Хотел!

5 posters

Go down

Хотел! Empty Хотел!

Писане  Минато@ Вто Мар 09, 2010 8:53 pm

Това беше хотелът на Коноха.Тук всеки гост на селото или дори жител при нужда може да отседне.
Наем за ден (апартамент)- 10 руо.
Наем на ден (Луксозен апартамент)- 30 руо
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Хотел! Empty Re: Хотел!

Писане  Югито Сря Мар 10, 2010 2:25 am

Саске дойде да се настани в хотела за една нощувка .. плати и отиде към апартамента си Exclamation
п.п не помня колко руо имам .. по-късно ще проверя .. извинете за това Exclamation
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Хотел! Empty Re: Хотел!

Писане  Сакура Нед Мар 14, 2010 3:12 pm

По някое време и сакура се появи в този хотел. Отиде на рецепцията:
- Чувам, че Саске Учиха бил отседнал тук. Има ли такова нещо?- попита тя.
Момчето, което работеше на рецепцията кимна. То познаваше Сакура, макар и не лично, знаеше коя е тя.
- Ще може ли да го извикате, да говоря с него?
- Той излезе, каза че отива да разгледа селото, ако желаете, като се върне ще му предадем, че сте била тука.
- Няма нужда, дотогава ще го намеря.
Сакура поздрави и излезе от хотела.
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Хотел! Empty Re: Хотел!

Писане  Югито Пон Мар 15, 2010 1:13 am

Тъкмо Саске се връщаше и видя Сакура на изхода на Хотела и каза:
-Добър ден и я попита как е ?
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Хотел! Empty Re: Хотел!

Писане  Сакура Вто Мар 16, 2010 7:38 pm

-Ами, добре съм. Тъкмо идвах да те търся. Научих, че ще си тук два дни и реших да ти предложа услугите си. Ако искаш да узнаеш нещо, да видиш някого или имаш нужда от нещо- аз съм насреща.
Сакура разбра от Саске, че вече е ходил на обширните поляни да потренира техниките си и да подиша чист въздух.
-Хубаво се тренира там, нали?- кимна Сакура и ние редовно ходим там.- А още по-хубаво е след тренировка да се потопиш в горещото езеро. Ще ти го покажа. Да вървим.
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Хотел! Empty Re: Хотел!

Писане  Югито Сря Мар 17, 2010 1:36 am

Саске каза ,, че наистина обширните поляни са добро място за тренировка .. и те тръгнаха клъм горещото езеро.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Хотел! Empty Re: Хотел!

Писане  Темари Чет Мар 10, 2011 10:56 pm

Темари отседна в хотела по време на престоят си в Коноха..
Темари
Темари
Джонин
Джонин

Брой мнения : 985
Points : 2338
Join date : 14.09.2009
Age : 28
Местожителство : Суна

Character sheet
Техники на героя:

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Хотел! Empty Re: Хотел!

Писане  Югито Чет Мар 01, 2012 1:48 am

Нагато и Югито дойдоха в Хотела на Коноха, където щяха да отседнат за една нощ и на следващият ден отново да отпътуват към Суна, откъдето са изпратили подкрепления. Юги отиде на рецепцията и плати за една нощувка. Дадоха и два ключа. Тя даде ключа на нагато след което двамата се качиха по стаите си. Тя легна на леглото и се замисли за станалото по време на мисията. По едно време се унесе и заспа. На сутринта Нагато я събуди тропайки по врата. -Хей, Юги ставай трябва да тръгваме. -Идваам-провикна се леко тя. Момичето взе чантата и излезе от апартамента, като остави ключа на вратата.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Хотел! Empty Re: Хотел!

Писане  Учиха Изуна Нед Юли 29, 2012 9:54 pm

Наракаши и неговите пазачи бяха отседнали в хотела на Коноха и отидоха да вземат нещата от там. май че деловият човек не смяташе да остава повече в Коноха. Изуна, трансформиран в един от мъжете на Наракаши и преоблечен в пътническата мантия, дадена му от Тоби успешно ги проследи.
-Вие пазете отпред докато си събера багажа. - Наракаши даде заповеди на пазачите си и като влезе в стаята си ги остави пред вратата.
Изуна пристъпи в хотела и застана на рецепциата.
-Как мога да ви помогна, сър? - рецепционистката го погледна, но беше твърде късно.
Той я постави под генджутсуто си и тя веднага го опъти къде е отседнал търговецът. Дори му даде резервен ключ. Учихата се качи горе и се прикри. Той забеляза гардовете. Трябваше да првлече вниманието на единия. Той направи клонинг и извади 1 димка. Той хвърли димката напред и тя падна точно пред мъжете.
-Гън, внимавай! - каза единия и веднага извади кунай.
-Същото се отнася и за теб, Рой. Стой нащрек! Сега ще се оправя с пушека! - другия пазач сформира знаци и избълва въздушна вълна, която щеше да прочисти пушека.
В същото време Изуна се появи зад другата нинджа и се опита да го удари, но той го хвана.
-Аха! - Гън замахна с куная си към мъжа, но видя, че беше Рой. - Опа.. извинявай това си бил ти... - димът не позволи на мъжа да види през хенгето на Изуна, а точно това и очакваше той.
-Да... и аз те помислих за врага, но виж в сенките.. ето там-! - той го разконцентрира и докато Гън се оглеждаше Изуна го хвана с шарингана си, втълпявайки му мисли.
Рой тъкму беше привършил с разчистването на дима когато Изуна и Гън го изненадоха отзад. Хипнотизираният Гън сега смяташе своят съдружник за врага. Изуна използва хенге върху Рой, преобразявайки го в някакъв рандъм бандит, с когото някога се беше сблъсквал, а после използва шарингана си, за да му втълпи също мисли. Изуна знаеше, че това е грешно, но като шиноби това беше негов дълг оттук насетне.
-Какво става тук?! - Наракаши излезе след малко.
-Не се тревожете, сър. Някакъв прост бандит ни е проследил и се е опитал да ви повали, но сега всичко е наред. - обясни хипнотизираният Гън, държейки "бандита".
-Ммм... - но острият поглед на Наракаши не изпусна детайлите.
Той удари бандита и хенгето се развали.
-Глупак! Това е Рой! какво става тук?!
Но пазачът не реагира.
-Какво говорите, сър? Това не е Рой.
Изуна беше разгадан, но Наракаши, макар и търговец сега, все още пазеше нинджа уменията си и беше по-бърз. Той сграбчи Изуна с чакра въжета.
-Ти... Какво си направил на хората ми...
Но и трансформирания Изуна не беше глупав. Това беше просто сенчест клонинг, който изпуфка. Гън нападна шефа си, понеже смяташе, че той напада Рой, но Наракаши успя да го нокаутира.
Тогава няколко шурикена подсилени от вятър бяа отправени към Наракаши. Бяха бързи, но той успя да ги избегне навреме и отскочи назад, обратно в стаята.
-Кой си ти?! Покажи се, страхливецо!
Вратата на сатята се затръшна и Изуна я заключи с взетия резервен ключ.
-Аз съм Изуна... И съм тук, за да ти отправя предложение... - той говореше тихо.
-Хн... хлапе, което иска да завземе компанията ми? Няма да стане! - той зае бойна позиция. - Какво направи с мъжете ми?!
-Не, мисля, че много ще ви хареса всъщност... - той го посочи и използва Утаката върху него, но мъжът се усети за генджутсуто и чрез кай го разби.
Изуна очакваше това действие. За да разбие генджутсуто му, Наракаши трябваше да спре чакра потока си и когато го възвърне имаше момент, в който щеше да е беззащитен... Изуна се възползва от това и го погледна с шарингана си. Мъжът трепна.
-Сега си под мой контрол... и ще станеш казекаге.
-Ще стана... казекаге...
Изуна усети, че Наракаши се съпротивлява в началото и затегна контрола си върху него...
Тоби се появи от нищото до тях.
-Чудесна работа, Изуна... сега остава да се измъкнем оттук и да оставим останалото на Наракаши.
Изуна сведе глава, пое си дълбоко въздух и погледна новата си пионка, казвайки му:
-Слушайте ме внимателно, Наракаши-кун... Вашето единствено желание от сега нататък е да станете казекаге на Суна. Използвайте връзките си, за да завземете титлата... След като изпълните това, след една седмица, ще се срещнем отново, но този път в покоите ви на казекаге.
-Да... винаги съм искал да заема този пост! Моите умения са достойни за титлата! - каза той твърдо.
Тоби потупа Изуна по рамото поздравявайки го и го засмука, заедно със себе си. Двамата изчезнаха и оставиха Наракаши сам с азачите си. Той веднага им заповяда да разчистят бъркотията и да се отправят за тръгване. Време беше да се връщат в Суна.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Хотел! Empty Re: Хотел!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите