Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Мисията на Конан Ранг Ц

2 posters

Go down

конан - Мисията на Конан Ранг Ц Empty Мисията на Конан Ранг Ц

Писане  Минато@ Чет Авг 11, 2011 3:26 am

Дъщерята на виден богаташ от Селото скрито в Облака ще се жени за беден нинджа генин.Бащата иска да изпита момчето дали найстина харесва дъщеря му,затова мисията ти е да отидеш в селото и да изпиташ чувствата на този младеж.

П.П-Развихри въображението си.
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

конан - Мисията на Конан Ранг Ц Empty Re: Мисията на Конан Ранг Ц

Писане  Югито Пет Авг 12, 2011 3:42 am

-Ама .. Хокаге-сама
-Не очаквах да ми възложите така мисия.
-Не съм те питал каква мисия искаш... просто испълни тази, която съм ти възложил-каза А
-Добре ..
След този диалог между кагето и Конан, момичето тръгна към къщата си където се приготви и тръгна към селото скрито в облака. По пътя Конан си мислеше -Що за мисия ще е тази?..След няколко часа момичето пристигна в страната на облака и посети къщата на богаташа (да речем, че се казва Карим-сама). -Здравей-каза той -Ти трябва да си нинджата, която наех.
-Да-отвърна потвърдително Конан. -Знаеш каква ти е работата, младежът е със дъщеря ми в градината, искам да се представиш като нейна братовчетка. -Добре-отвърна Конан. Богаташът и бе приготвил стая, кояъо бе доста голяма. Вътре бе приготвено кимоно, с което момичето да се преоблече, за да не изглежда, че е ннджа. Конан се преоблече и тръгна към градината. Там срещна момичето Мая, с която щеше да бъде измислена братовчетка. Конан и разказа всичко и двете тръгнаха към момчето. Когато се срещннаха Мая ги започна. -Това е Конан-братовчетка ми. -Приятно ми е, казвам се Дейв.
-Ем, ще отида да направя чай-каза Мая и влезе вътре.
-Тук съм по случай организирането на сватбата ви-усмихна се Конан. -Д-да-почеса се по главата Дейв. -Какво има изглеждаш ми неуверен? -Не, нищо подобно.. аз наистина обичам Мая, но не знам дали я заслужавам. -Сигурна съм, че и тя те обича и няма причина да се съмняваш в нея-каза Конан. -Все пак си и братовчетка. -Предполагам не бива да се съмнявам.. щом ти ми го казваш. Конан се усмихна колебливо, след което взе чаша чай, от който бе донесла Мая. След разговора им, Конан съобщи на главата на семейството за разговора си с Дейв. Момичето остана около седмица в имението, където се проведе сватбата, за да не се усъмни младоженецът. След сватбата Дейв и Мая заминаха на меден месец, а Конан се върна в Коноха. Съобщи на Хокагето, за това как е протелка мисията с обяснение защо е отсъствала толкова време. След това напусна сградата на Хокагето и тръгна към къщата си.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

конан - Мисията на Конан Ранг Ц Empty Re: Мисията на Конан Ранг Ц

Писане  Югито Пон Авг 29, 2011 7:01 pm

пп. добавям си 25 руо (от мисията).
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

конан - Мисията на Конан Ранг Ц Empty Re: Мисията на Конан Ранг Ц

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите