Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Площадът на Суна

5 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Площадът на Суна - Page 2 Empty Re: Площадът на Суна

Писане  Сасори Пет Окт 28, 2011 12:15 am

Хммм...е,май трябва да го намеря сам,но преди това да стана достатъчно силен!
Сасори помнеше,че той е убил родителите му и искаше да отмъсти,но това не трябваше да пречи на тренировките му и той изчезна в гъсти облаци ...
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Площадът на Суна - Page 2 Empty Re: Площадът на Суна

Писане  Учиха Обито Пет Ное 11, 2011 11:19 pm

И с последният обект нямаш успех но поне знаех че не е далеч,трябваше да побързаме или щяхме да изгубим следите му...
Седнах на една от пейките и подпрях лактите на колената си и следователно главата на ръцете си...Гледах замислено с поглед насочен към земята...
"За всичко съм виновен аз,ако не беше ставало онова с тъпото генджутсу сега с изу щяхме да тренираме или по добре да ядем рамен и да се смеем".....
Трябваше да изчакам Сакура и Сасори тук затова просто се замислих и игнорирах ранното утро и хората ....
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Площадът на Суна - Page 2 Empty Re: Площадът на Суна

Писане  Сакура Нед Ное 13, 2011 12:29 am

Сакура намери Обито лесно насред Суна на площада. Той изглеждаше различно от сутринта, когато вярваше, че вече са намерили едва ли не Изуна. Беше се умислил с глава на ръце и от веселостта му по лицето му нямаше и следа.
-Саку!- възкликна леко той, когато тя седна до него. За секунди в очите му припламна и угасна надеждата, че нейното издирване би могло да има успех.
-Нищо ли?-попита Сакура
-Нищо, засега, но виж, Саку...
-Чакай, Обито,-прекъсна го тя. На мен ми се случи нещо. Срещнах едни хора, които имат нужда от помощта ми.- И тя набързо му разказа.- Направих за детенцето каквото можах на първо време. Дадох му ампула за обезводняването. Мисля, че стимулирах чакра потоците, но има сериозни блокажи и ми трябва време, за да му помогна. Мисля...мисля...да го направя по пътя за тяхното село.
Обито много се изненада.
-Почакай, ще ти обясня.-предвари протестите и въпросите му Сакура.- Тези хора са от някакво изолирано място, жената горчиво съжалява, че е оставила всички там да се тревожат за тях и се чувства уплашена и притеснена. Тя ми се довери, моли ме да им помогна и да ги върна у дома им. Мисля, че мога да го направя без да ги водя тук или другаде, където не биха се чувствали добре. Не мога да поема отговорност за тях ако ги оставя в ръцете на други хора, но мога да лекувам детето на път към дома им и...ще го направя.
Двамата замълчаха.
-Трябва да вървя, имат нужда от храна , вода и от...мен. Ти...ще продължиш сам, просто направи каквото можеш, каквото ти подсказва сърцето. ти познаваш Изуна по-добре от мен, Обито, ти си негов...брат.
Въздухът натежа от емоции.
-Но аз мислех, че ти...че...
-Аз не изоставям Изуна, Обито. Не се отказвам от приятелството ни. Просто...сега някой друг истински се нуждае от мен и аз мога да го спася, а Изуна...Изуна бяга от мен.
Сакура стана.
-Аз ще се върна Обито, щом свърша с тази работа, ще те намеря и пак ще бъда с теб. Сакура понече да тръгне, но в последния момент бързо целуна Обито по косата и след това още по бързо се отдалечи.
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Площадът на Суна - Page 2 Empty Re: Площадът на Суна

Писане  Сасори Нед Ное 13, 2011 1:21 am

Сасори идваше към площада,като видя Обито и се приближи до него.
-Доста хора са виждали Изуна,но като ми покажат на къде са го видели да отива,срещам следващ човек,който ми казва в друга посока и се въртя в кръг.Едва ли са видели точно Изуна,но все пак си заслужаваше да проверя и отново нищо...
Сасори видя тъгата по лицето на Обито и разбра,че не се е намесил ,когато трябва.
-Е остава ни да изчакаме Сакура...
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Площадът на Суна - Page 2 Empty Re: Площадът на Суна

Писане  Учиха Изуна Чет Ное 24, 2011 4:21 pm

Зад една сграда се подаваше главата на другият клонинг на Изуна. Той беше видял и чул всичко. "Трябва да докладвам всичко на оригинала! За да се пази от Сакура... където и да е вмомента в страните на мълчанието, по-добре да я избягва. Хубавото е, че са решили да я изчакат до завръщането й. Така печелим време, но новините са важни! Трябва да открия другият ми клонинг и да оставя заблуждаването на него." Така решен той се скри из уличките.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Площадът на Суна - Page 2 Empty Re: Площадът на Суна

Писане  Учиха Обито Чет Ное 24, 2011 11:32 pm

Бях повече от изненадан от случката която сега стана,може би Сакура е права Изуна наистина не искаше да ни вижда повече,дали всичко това не беше напразно..
Сякаш целя свят беше на гърбът ми чувствах се подтиснат но нямаше сега да оставя и Сакура в непозната земя изгубих единият си приятел няма до позвуля да се случи повторно...
Сасори се приближи с отегчена и изморена стъпка..Погледнах го с поглед сякаш гледах през него,с студен тон бързо и ясно му казах..
-Мерси за помоща Сасори но сега имам още по-важна работа надявам се пак да се срещнем,след което с голям скок се озовах на покрива на една от близките къщи с периферното си зрение видях нещо,почувствах познато присъствие но не беше силно тръгнах из покривите с голяма скорост щях за последно да обиколя цялото село преди да взема нещата от Хотела и да настигна Сакура...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Площадът на Суна - Page 2 Empty Re: Площадът на Суна

Писане  Сасори Пет Ное 25, 2011 1:58 am

-Eee,май пак трябва да продължа сам...-Сасори отново извади картата и се вгледа.-Щом Обито не е открил нищо,то тогава може Сакура да е открила нещо.Може би тя ще съобщи на Обито ако е намерила нещо,но ако не е по-добре да тръгна към земите на мълчанието...Жалко че не съм излизал от селото...Значи на сам-момчето посочи една от посоките които му се струваха правилни.Той държеше картата като се опитваше да намери пътя,но му се стръваше,че се въртеше в безкраен кръг.
Момчето ходеше в продължение на часове и разсъждаваше на глас като изглеждаше доста глупаво ,но той не забелязваше,защото се чудеше как да стигне до земите на мълчанието...Той не бе доста наясно с поските и попита случаен минувач дали знае на къде са земите на мълчанието,ала без успех защото човекът не бил излизал от селото.След няколко неуспешни опита да разбере как да стигне до там,една стара жена която бе доста мила с него му показа посоките и му разказа за малко градче ,където тя живеели преди,но се преместила защото и било трудно да намира нужните неща...Жената покани момчето да пренущува и той прие като бързо влезе в къщата,а вътре бе доста интересно с какви ли не неща от цял свят...Бабичката приготви чай и двамата седнаха на земята като тя му разказваше какви неща се случваха в земите на мълчанието и как да се ориентира.Също така тя му разясни,че има доста силни бурии по пътя за там,а ако иска да стигне по-бързо ще се наложи да понесе доста рани по пътя...
Сасори бе доста изморен и легна в едно от стайте като още не бе сигурен какво ще прави след като стигне земите на мълчанието...
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Площадът на Суна - Page 2 Empty Re: Площадът на Суна

Писане  Учиха Изуна Нед Ное 27, 2011 2:47 am

Двата клонинга се върнаха обратно в Суна и се уговориха:
-Аз ще тръгна след Сасори, а ти докладвай на оригиналът... той трябва да знае за ситуацията. Нещата не са добре.
-Да... успех. - потвърди вторият клонинг и сключи знака на овена, при което изпуфка.
Другият клонинг преглътна и се отправи да потърси момчето кукловод.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Площадът на Суна - Page 2 Empty Re: Площадът на Суна

Писане  Сасори Нед Ное 27, 2011 3:15 am

Сасори стана от леглото,оправи си нещата и излезе от къщата без да се бави.Той доста добре се ориентира и след няколко минути той вече тичаше към земите на мълчанието...
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Площадът на Суна - Page 2 Empty Re: Площадът на Суна

Писане  Учиха Изуна Нед Ное 27, 2011 8:03 pm

Без успех клонингът предположи, че вече е твърде късно - и тримата се приближаваха към оригинала. Клонингът направи знак и изпуфка. Нямаше как да ги задържи повече.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Площадът на Суна - Page 2 Empty Re: Площадът на Суна

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите