Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Класната стая!

+13
Конан
Нагато
Хошигаке Кисаме
Хаширама Сенджу
Сасори
Шикамару
Утаката
Учиха Обито
Рок Лий
Заемаща място
Югито
Нагато (неактивен)
Темари
17 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Учиха Обито Пет Окт 07, 2011 7:42 pm

Сенсеят Хоу вървеше замислено и забързано по коридора,днес беше особено зает имаше да проверява тестова да помкага в тренировки дори да приеме нов ученик...
Учителят преглеждаше листи когато се спъна в нещо и падна като разпиля всички листи...Хоу се повдигна и видя че се е спънал в едно момче с ярко червена коса което вече събираше листите които сенсеят изтърва в бързината...
-Съжалявам..-Каза тихо момчето о подаде листите на Хоу..
Хоу се усмихна и пое листите..
-Няма нищо често се случва в бързината да се спъвам защото не си гледам в краката...Ти сигурно си новият ученик аз съм сенсеят ти за момента щом си готов мисля да отидем в някоя от за;оте за тренировка...

Хоу и малкото момче тръгнаха на там..
-Как е името ти-Попита Сенсеят...
-Сасори...-Каза студено и отсечено момчето което сякаш прсото искаше да научи техниките да си получи хедбандата и да приключва...
-Аз съм Хоу...-Сенсеят изпука вратът си като се приготви за урока..-Предполагам че вече си тренирал кунайите ходенето по вода и всички начални неща затова е време да започнем с техниките...Първата техника...
-...е Хенге която позволява преобразуването в нещо друго най-често човек..-Прекъснаи продължи момчето...
-Леле явно си по напреднал от колкото мислех..-Каза Сенсеят и му показа знаците които очевидно вече знаеше явно момчето от доста време изучава как да стане нинджа и сега иска просто да покаже че може и да започва с сериозните тренировки...
-Добре виждам че нямаш търпение да си вземеш протектора но нека първо да минем трите осовни техники..-Сенсеят даде крачка назад и остави момчето да направи джутсото за да може да каже следващата техника иол ида го поправи ако има нужда...
-Съсредоточи се и използвай чакрата си.....
-...аз мога!!-Каза момчето което явно беше раздразнено от бъбренето на Сенсеят...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Сасори Пет Окт 07, 2011 8:44 pm

Момчето се съсредоточи и започна да събира чакра в една точка.Той бе доста замислен в какво да се превърне,но както винаги той се бе подготвил добре и си беше намислил няколко неща.Първото от тях бе своят сенсей...Другото бе някой от хогатетата,а третото и последно бе в неговият мъртъв баща.Момчето започна да прави сийловете,а чакрата циркулираше доста бързо по тялото на момчето.Сасори бе избрал да се превърне в баща си и тогава той извика:
-ХЕНГЕ!
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Учиха Обито Пет Окт 07, 2011 9:16 pm

Сенсят беше доволен от момчето..
-Браво Сасори успя от първия път..Но нека не се бавим второто джутсу е Каварими навярно вече знаеш че с Каварми се заменяш с близък предмет доста полезно джутсу в битка...-Сенсеят пак му показа знаците и му показа как се прави..
-Добре момче сега е твой ред....-каза Сенсетя и пка изчака търпеливо момчето...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Сасори Пет Окт 07, 2011 9:28 pm

Сасори погледна сенсеят и му каза да хвърли кунай към него и тогава момчето щяло да се замени с дънер.Сасори събра чакра,но не бе достатъчно съсредоточен,когато каза на своят сенсей да хвърли кунаят момчето се обърка в знаците и кунаят се заби в крака на Сасори.
Той претърпя болката и каза,че ще опита още веднъж...Започна да събира чакра,съсредоточи се и каза на своят сенсей да хвърли куная,тогава момчето каза:
-Каварими!
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Учиха Обито Съб Окт 08, 2011 12:24 am

Сенсеят одобри техниката но трябваше да се погрижи за раната..Добрече имаше бегли медицински техники..Той направи техника с ръце и излекува ранат на нСасори...
-Добре се справяш момче сега последната техника Бушин но джутсу..или Сенчест клонинг това са слаби клонинги които се използват за заблуда но са много крехки и при най-малкия удар изчезват...Техбниката е трудна но щом си им хванал цаката ще т ие лесно..-Мъжът показа как се прави и изчакам омчето да се подготви...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Сасори Съб Окт 08, 2011 12:32 am

Момчето благодари на сенсея и започна с последната техника.Това бе буншин...клонинги които могат да бъдат използвани при доста добри начини,или поне както го бе намислил Сасори.Това бе най-важната техника от тези които той иска да знае от началните.Сасори започна да събира чакра която започна да циркулира по тялото на момчето тогава той направи знака и извика високо:
-КАГЕ БУНШИН НО ДЖУТСУ!
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Учиха Обито Съб Окт 08, 2011 12:45 am

Сенсеят се изсмя след като нищо не се получи...
-Не не така,ти трявба да научиш Бушин но джутсу..-Той пак леко се изкиска..-Каге бушин може да го научиш само от таен свитък или ако някой те научи на техниката тя е забранена...Спокойно всеки прави грешки затова може да опиташ пак с Бушин но джутсу..-Сенсеят се усмихна и погледна изчервеният Сасори...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Сасори Съб Окт 08, 2011 12:51 am

Но това бе джутсуто което пишеше на стената...Помисли си той,но тихо проговори:
-Значи няма да ми е от полза...
Тогава той събра чакра и се концентрира,въпреки че бе замислен върху стената на която беше написано с кръв "КАГЕ БУНШИН НО ДЖУТСУ",можа да се концентрира,направи сийловете и каза
-Буншин...
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Учиха Обито Съб Окт 08, 2011 1:05 am

Появи се един клонинг но за кратко и изчезна..
-Трябва да поработиш върху циркулацията на чакрата на клонинга но все пак минаваш..-Каза усмихнато сенсеят...
-Сега остана Теста за Генин...

ПП:Теста трявба да ти го прати Шикамару щото аз го нямам,пиши му на ЛС и утре би трябвал ода ти го прати...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Учиха Обито Съб Окт 08, 2011 3:50 pm

Утаката написа:Изразчето "от години" ми напомни доста неща.Сетих се първо за баща ми.Винаги се беше хвалел пред мен,че беше изкарал най-високият резултат от съучениците си и беше станал примерен академик.Вместо това да ме зарадва в този момент то ме натъжи,защото с баща си освен хубавите моменти свързвах и лошите.Гледах като на клип и си припомнях как той ме измъкваше от горящата къща.Хвърляше ме на тревата и започваше ожесточена борба с някакви нинджи.Аз разбира се уплашен се скрих зад едно дърво и наблюдавах кървавата сценка.Капките кръв от сърцето на баща ми хвръкнаха на далече.Влязоха в моите очи и там си останаха...Завинаги!Мразех се!Презирах се!Самонаказвах се!И всичко това с цел да поема болката,която баща ми се наложи да изживее.Крадях нарочно и седях за да си получа боя,но това не беше вечно.След като майка ми се върна от мисията си и влезе в "Къщата на Кръвта" както я бях именувал аз.Тя се втурна да търси златните си накити и пръстени.Сега омразата,презрението и наказанието се прехвърлиха от мен върху човека,които ме беше родил.Но не можех да го направя!Не можех да посегна на майка си затова пък можех да издам всики тайни далавери,които беше завъртяла за да се добере до личен съветник на Казакагето.Вкараха я в затвора.След това някак си забравих за нея.Забравих за всички.Впуснах се в кражби за да оцелявам.Въоражих къщата за да не може никой да влезе и постоянно бягах.И това отново не беше завинаги.Както си седях в магазина за оръжия и взимах закуската,която продавачът беше забравил на щанда си чух как радиото се включва.Заслушах се и чух,че убииците на баща ми са се съюзили в организация на име "Акатски".Хвърлих ядосано сандвича и се запътих към академията.Да общо взето това беше кратката история на живота ми.След като преживях всичко това отново се сетих,че веч съм в академията и на крачка от лентата.Стегнах се и се заех с правенето на техниката.Щях да се разменя с нещо скъпо.Със медальона,които ми беше подарък от баща ми.Събрах скоростно чакра.Не знам как се случи.Нещо ме обзе от вътре.Откъснах медальона от шията си и го метнах във въздуха.Направих показаните ми знаци и изкрещях:
-Каварими!
Затворих очи.Не исках да гледам.Не исках и да чувствам.Надявах се само на едно нещо.На една реплика-"Браво,ето ти теста".Копнеех за нея и сенесят каза...


-Браво ето ти теста..-Каза Сенсеят и разроши косата на момчето..
-След като решиш теста и ако минеш ще получиш своя протектор и Хед бандата ти Smile Smile

ПП:Шикамару ще ти прати теста(Късмет Smile Smile )
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Югито Съб Окт 08, 2011 4:23 pm

Изпит за генин <-цък
пп.Изпита е в академията, той просто трябва да го изпрати по ЛС или на Шика или на теб.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Хаширама Сенджу Нед Окт 09, 2011 8:37 am

Хаширама погледнал че това е касната му стая и влезнал поздравил всички и седнал да изчака неговия учител.

______________________________________________________________________
Класната стая! - Page 2 1696f648f29c67554ad8ffec690d3f0f
Хаширама Сенджу
Хаширама Сенджу
Академик
Академик

Брой мнения : 11
Points : 25
Join date : 01.10.2011

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Учиха Обито Нед Окт 09, 2011 2:09 pm

Хоу пак беше свободен трябваше пак да поеме нов ученик.."Какъв късмет" Казваше си но беше доволен след като успя да научи Сасори...Чудеше се как ли е той но бързо спря да размишлава като видя малкото момче в залата..
-Е...-Сенсеят го анализира-Аз съм твоят Сенсей Хоу..ти сигурно си...Хаширама-Сенсеят се усмихна..-Сега ще научим техниките началните..-Каза сенсеят и си остави папките и листите на бюрото и пак се върна при момчето...
-Първата техника е Хенге-С нея ще можеш да се превръщаш в различни хора,но само по външнос няма как да им имаш способностите..-Сенсеят се засмя..-...Знаците са Куче-Прасе-Овен...Трябва да си събрал чакрата си интензивно по цялото тяло и да можеш с едно мигване да се превръщаш..не се безпокой изисква много време и не е лесно но все пак си на път да станеш нинджа и да се преборваш с трудностите...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Хошигаке Кисаме Вто Окт 11, 2011 5:56 pm

Кисаме дойде и зачака своят сенсей. Той се надяваше бързо да научи техники за да стане генин после чуунин и джунин, а постепенно да навлиза в Акатски.
Хошигаке Кисаме
Хошигаке Кисаме
Генин
Генин

Брой мнения : 112
Points : 142
Join date : 10.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Шикамару Сря Окт 12, 2011 1:18 am

В класната стая влезе учител.Той забеляза едно малко момче.
-Здравей момче,аз ще съм учителят ти в академията.Как ти е името?-започна сенсея.
-Кисаме Хошигаки-отговори момчето.
-Добре,Кисаме да започваме с тренировките.В академията ще изучиш основните 3 техники,които повечето шинобита ги използват.И дори да са много простите, те могат да ти спасят живота многократно.
Първата техника,която ще научиш ще е хенге на джуцу или иначе казано трансформация.
Първо се съсредоточи и концентрирай чакрата си.След това прокарай тънък слой чакра по тялото си и след това го накарай да се превърне в някакъв обект.Например мен.
Можеш да започваш...
Шикамару
Шикамару
Генин
Генин

Брой мнения : 341
Points : 402
Join date : 22.08.2011
Age : 26
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Хошигаке Кисаме Сря Окт 12, 2011 1:23 am

Кисаме не си почина много,но не беше изморен толкова,че да му трябва дълга почивка.Той попита своят сенсей в какво да се превърна,а той му отговори,че трябва да се превърне в него.Кисаме събра малко чакра и каза:
-Хенге!
Но нищо не стана.Момчето се бе превърнало в трикрако куче с риба за глава.То се беше отчаяло от факта,че не може да събере достатъчно чакра,колкото да му трябва,за да направи това джутсу.Той разбра,че е трябвало да си почине повече,но той вече бе започнал неможеше да спре.Тогава той погледна през прозореца и видя едно пиле което то нападна лисица и го разкъса.Момчето разбра,че това може да се случи на селото и на тези които обича,но не от лисица, а от друг,по-силен враг.Момчето огледа сенсея,тогава той затвори очи,чакрата циркулираше по цялото му тяло и момчето знаеше,че е готово,тогава Кисаме се сети за всяка гъвка на своят сенсей и момчето каза:
-Хенге!
Тогава той успя с това джутсу.Момчето започна да си почива,защото знаеше,че е добре да си починеш повече преди да започнеш с тренировка.
Хошигаке Кисаме
Хошигаке Кисаме
Генин
Генин

Брой мнения : 112
Points : 142
Join date : 10.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Шикамару Сря Окт 12, 2011 1:42 am

-Браво.Справи се много добре-каза сенсея.
Ученикът му беше усфоил техниката доста бързо.Явно това момче беше талантливо.
-Е сега преминаваме с другата техика.Тя е буншин но джуцу.Основата за почти всички техники е концентрацията.За буншин също трябва концентрация и вътрешен баланс.
След това трябва да изкараш известно количество чакра и да я разделиш на две.После трябва да я превънеш в две точно твой копия.
Шикамару
Шикамару
Генин
Генин

Брой мнения : 341
Points : 402
Join date : 22.08.2011
Age : 26
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Хошигаке Кисаме Сря Окт 12, 2011 1:48 am

Кисаме беше отпочинал доста и беше в състояние да научи техника .Момчето започна с концентриране на своята чакра в една точка от своето тяло.Той запомни как изглежда затвори очи и се представи в своя ум.Направи сийловете и каза:
-Буншин но джутсу!
Момчето направи един паднал на земята клонинг който беше пребледнял и беше доста грозен,но момчето разбра,че не е успял с нищо и сенсеят се съгласи с неговото мнение.Той не беше в състояние да направи това джутсу,но той се сети за сцената с лисицата и за това,че могат да нападнат Коноха всеки момент.Момчето направи сийловете и чакра започна да циркулира по цялото му тяло.Момчето направи сийловете и каза:
-БУНШИН НО ДЖУТСУ!
Стаята се изпълни с клонинги,а сенсеят беше изненадан и бутнат от всичките клонинги на Кисаме.

П.П Айде бе 3 дена немога си науча техниките
Хошигаке Кисаме
Хошигаке Кисаме
Генин
Генин

Брой мнения : 112
Points : 142
Join date : 10.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Учиха Обито Нед Окт 16, 2011 1:52 am

Сенсеят беше изумен как беше способно това момче да направи толкова много клонинги беше изключителен случай досега не беше виждал толкова много клонинги създадени от генин само с Бушин..
-Браво сега може да продължим към последната техника Каварими..Тя се полза като защитно джутсу и избягване на атаките..Трябва да се концентрираш върху пънчето и да си размените местата бързо..Имаш няколко опита но предполагам щом се справяш така добре с Бушин ще можеш и с Каварими.-Каза насърчително учителят и демонстрира на момчето как става..
-Близо си до края момче....


ПП:Не бъркай Каге бушин с Бушин..


Последната промяна е направена от Учиха Обито на Пон Окт 17, 2011 1:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Учиха Обито Пон Окт 17, 2011 1:40 am

Учиха Обито написа:
Утаката написа:Изразчето "от години" ми напомни доста неща.Сетих се първо за баща ми.Винаги се беше хвалел пред мен,че беше изкарал най-високият резултат от съучениците си и беше станал примерен академик.Вместо това да ме зарадва в този момент то ме натъжи,защото с баща си освен хубавите моменти свързвах и лошите.Гледах като на клип и си припомнях как той ме измъкваше от горящата къща.Хвърляше ме на тревата и започваше ожесточена борба с някакви нинджи.Аз разбира се уплашен се скрих зад едно дърво и наблюдавах кървавата сценка.Капките кръв от сърцето на баща ми хвръкнаха на далече.Влязоха в моите очи и там си останаха...Завинаги!Мразех се!Презирах се!Самонаказвах се!И всичко това с цел да поема болката,която баща ми се наложи да изживее.Крадях нарочно и седях за да си получа боя,но това не беше вечно.След като майка ми се върна от мисията си и влезе в "Къщата на Кръвта" както я бях именувал аз.Тя се втурна да търси златните си накити и пръстени.Сега омразата,презрението и наказанието се прехвърлиха от мен върху човека,които ме беше родил.Но не можех да го направя!Не можех да посегна на майка си затова пък можех да издам всики тайни далавери,които беше завъртяла за да се добере до личен съветник на Казакагето.Вкараха я в затвора.След това някак си забравих за нея.Забравих за всички.Впуснах се в кражби за да оцелявам.Въоражих къщата за да не може никой да влезе и постоянно бягах.И това отново не беше завинаги.Както си седях в магазина за оръжия и взимах закуската,която продавачът беше забравил на щанда си чух как радиото се включва.Заслушах се и чух,че убииците на баща ми са се съюзили в организация на име "Акатски".Хвърлих ядосано сандвича и се запътих към академията.Да общо взето това беше кратката история на живота ми.След като преживях всичко това отново се сетих,че веч съм в академията и на крачка от лентата.Стегнах се и се заех с правенето на техниката.Щях да се разменя с нещо скъпо.Със медальона,които ми беше подарък от баща ми.Събрах скоростно чакра.Не знам как се случи.Нещо ме обзе от вътре.Откъснах медальона от шията си и го метнах във въздуха.Направих показаните ми знаци и изкрещях:
-Каварими!
Затворих очи.Не исках да гледам.Не исках и да чувствам.Надявах се само на едно нещо.На една реплика-"Браво,ето ти теста".Копнеех за нея и сенесят каза...


-Браво ето ти теста..-Каза Сенсеят и разроши косата на момчето..
-След като решиш теста и ако минеш ще получиш своя протектор и Хед бандата ти Smile Smile

ПП:Шикамару ще ти прати теста(Късмет Smile Smile )

Утаката чети по добре,съжалявам че не си го видял...
Кисаме съжалявам аз съм се подвел че си ги научил другите но спокойно сега ще си поправя поста Smile
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Шикамару Пон Окт 17, 2011 1:45 am

Утаката написа:Изразчето "от години" ми напомни доста неща.Сетих се първо за баща ми.Винаги се беше хвалел пред мен,че беше изкарал най-високият резултат от съучениците си и беше станал примерен академик.Вместо това да ме зарадва в този момент то ме натъжи,защото с баща си освен хубавите моменти свързвах и лошите.Гледах като на клип и си припомнях как той ме измъкваше от горящата къща.Хвърляше ме на тревата и започваше ожесточена борба с някакви нинджи.Аз разбира се уплашен се скрих зад едно дърво и наблюдавах кървавата сценка.Капките кръв от сърцето на баща ми хвръкнаха на далече.Влязоха в моите очи и там си останаха...Завинаги!Мразех се!Презирах се!Самонаказвах се!И всичко това с цел да поема болката,която баща ми се наложи да изживее.Крадях нарочно и седях за да си получа боя,но това не беше вечно.След като майка ми се върна от мисията си и влезе в "Къщата на Кръвта" както я бях именувал аз.Тя се втурна да търси златните си накити и пръстени.Сега омразата,презрението и наказанието се прехвърлиха от мен върху човека,които ме беше родил.Но не можех да го направя!Не можех да посегна на майка си затова пък можех да издам всики тайни далавери,които беше завъртяла за да се добере до личен съветник на Казакагето.Вкараха я в затвора.След това някак си забравих за нея.Забравих за всички.Впуснах се в кражби за да оцелявам.Въоражих къщата за да не може никой да влезе и постоянно бягах.И това отново не беше завинаги.Както си седях в магазина за оръжия и взимах закуската,която продавачът беше забравил на щанда си чух как радиото се включва.Заслушах се и чух,че убииците на баща ми са се съюзили в организация на име "Акатски".Хвърлих ядосано сандвича и се запътих към академията.Да общо взето това беше кратката история на живота ми.След като преживях всичко това отново се сетих,че веч съм в академията и на крачка от лентата.Стегнах се и се заех с правенето на техниката.Щях да се разменя с нещо скъпо.Със медальона,които ми беше подарък от баща ми.Събрах скоростно чакра.Не знам как се случи.Нещо ме обзе от вътре.Откъснах медальона от шията си и го метнах във въздуха.Направих показаните ми знаци и изкрещях:
-Каварими!
Затворих очи.Не исках да гледам.Не исках и да чувствам.Надявах се само на едно нещо.На една реплика-"Браво,ето ти теста".Копнеех за нея и сенесят каза...

-Браво ученико-каза сенсея-справи се отлично.Мисля,че ще станеш много добър шиноби.
Сега можеш да направиш теста за генин.
Учителят извади един тест от бюрото и го подаде на момчето.

П.П-Извинявай за закъснението Утаката.
П.П-Можеш да ми пратиш въпросите на лично съобщение
Шикамару
Шикамару
Генин
Генин

Брой мнения : 341
Points : 402
Join date : 22.08.2011
Age : 26
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Хошигаке Кисаме Пон Окт 17, 2011 1:50 am

Кисаме се изчерви от похвалите на сенсеят и каза ,че той много иска да стане велик шиноби за да въдвори мир в нинджа света.
Момчето се концентрира върху пънчето както каза сенсеят и започна да събира чакра и той се вдъхнови и чакрата му започна да циркулира по всички 361 чакра точки по тялото на момчето. Той скочи затвори очи и каза:
- Каварими но джуцу!
Момчето се беше заменило. То приклекна към земята и до него падна пън.
- Е сенсей как беше?- Попита момчето ще стана ли добър шиноби според вас?
Хошигаке Кисаме
Хошигаке Кисаме
Генин
Генин

Брой мнения : 112
Points : 142
Join date : 10.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Учиха Обито Пон Окт 17, 2011 2:38 am

-Перфектно-Каза учителят и подаде листът с теста към момчето което кротко и концентрирано го направи Сенсеят го погледа и с усмивка каза..
-Честито ти си вече Генин от Суна можеш да взимаш мисии и да тренираш.Желая ти успех момче..-Каза мъжът и го потупа бащински по рамото....
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Хошигаке Кисаме Пон Окт 17, 2011 6:55 pm

Кисаме бе доволен ,че е научил техниките си и радостен си тръгна за да си почине от дългата тренировка която му беше възложил сенсеят.
Хошигаке Кисаме
Хошигаке Кисаме
Генин
Генин

Брой мнения : 112
Points : 142
Join date : 10.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Нагато Пет Ное 18, 2011 4:56 am

Пейн дойде пред академията.Влезна вътре,намери класната стая.Седна на един чин и зачака своя сенсей


Последната промяна е направена от PeiN на Нед Ное 20, 2011 4:21 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Объркано и то доста!!)
Нагато
Нагато
Генин
Генин

Брой мнения : 122
Points : 129
Join date : 10.11.2011
Age : 27
Местожителство : Unknown

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Класната стая! - Page 2 Empty Re: Класната стая!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите