Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 11 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Място за Тренировки

+5
no name
Минато@
Югито
пейн
Темари
9 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  no name Съб Яну 22, 2011 2:06 am

Саске разбра за чунинския изпит и тръгна към Суна..
П.п. - малко странно акатски на изпит :Д

no name
Генин
Генин

Брой мнения : 234
Points : 429
Join date : 12.04.2010
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Минато@ Пон Яну 31, 2011 2:13 am

Учителят дойде.Той се беше уговорил с Дейдара да го обучава.Беше обучил толкова много известни мисинг-нини като Саске Учиха,Пейн,Конан.Сега нямаше търпение да види навия си ученик.Дейдара дойде.
-Така Дейдара днес ще те науча на първата основна техника-Буншин.За да направиш техниката трябва да съсредоточиш чакрата в една точка.След това да я изкараш извън тялото си и да я преобразиш с твоята форма.Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Bunshin%20no%20Jutsu
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Заемаща място Пон Яну 31, 2011 2:49 am

Дейдара единствено кимна в знак на разбиране.
Той осмисли отново теорията.
След това внимателно подбра количеството чакра.
Изкара я от тялото и я оформи.
Малко не се получи.
Клонинга беше бавен и лесно можеха да се открият разлики м-у истинския и бушина.
Той продължи да се упражнява.
Като чу кой се е обучавал при учителят му Дейдара се учуди.
След няколко опита той успя.
След това упражни няколко пъти.

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Итачи Чет Мар 10, 2011 9:34 pm

Итсачи пристигна тук за да тренира Нинджутсу. Започна с Катом: Хосенка но Джутсу. Потренира го и после премина през другите Огнени техники, които знаеше. След това направи десет Буншин Дайбакуха, които разпредели на равни растояния и подредени в кръг. След това взриви единия и последва една верижна реакция- клонингите започнаха да се взривяват един след друг и направиха доста голяма дупка в земята. Това беше и желаното от Учиха. След като приключи и с бомбите той започна да тренира хвърляне на кунаи. Той беше добър в това, но искаше по-добри резултати. Взе десет куная и ги хвърли един след друг към десет различни мишени наредени около него. Това ставаше като той се завърташе бързо и със силата на шарингана се прицелваше точно. Това в началото беше много трудно, но накрая свикна и усъвършенства атаката. Селд като приключи с мятането на кунаи той ги събра и ги наточи и приготви отново за бой. Следващото, което щеше да тренира беше бързина и рефлекси. Направи десет Каге бушина и те застанаха в широк кръг. Итачи трябваше да бяга и едновременно да избягва кунаите хвърляни от тях. Това беше доста трудно, затова Кунаите бяха дървени. Когато тренировката започна момчето си благодареше че се е досетил да даде на клонингите дървени кунаи! Той успяваше да избегне или отбие до два от десет куная, но после стана толкова добър, че отбиваше всички. Тази дълга тренировка доста измори Учиха, затова той си отиде в пещерата и веднага заспа. След дрямката отново се върна за още тренировки на точността.
Итачи
Итачи
Генин
Генин

Брой мнения : 170
Points : 192
Join date : 14.04.2010
Age : 25

http://naruto-forum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Итачи Пет Мар 11, 2011 9:30 pm

Итачи доста се измори от тренировки и реши вече да се прибира, когато изведнъж пред него се появи Мадара.
- Итачи! Как са очите ти? По-добре ли си? Надявам се да, защото наближава война, а ако не можеш да видиш врага не можеш и да го победиш.
- По-добре съм, благодаря. Но едва ли си дошъл да си говорим само за моето здравословно състояние.
- Прозорлив си! Та към въпроса- искам да те помоля нещо.
- И какво е то?
- Дай ми цялата информация, която имаш за военната подготовка на Коноха! Искам да ми кажеш всичко, което знаеш. Няма нужда да ти го казвам, защото имам копие от бойния план на Селото! Взех го преди да избягам.
- О това е чудесно. Сега ми дай тези копия.
- Те са в пещерата ми. Но искам да ти кажа нещо. Аз прегледах документите и видях едно име- Учиха Изуна. Говори се че ти е брат.
- Какво?!? Наистина ли Изуна ще участва във войната?
- Да.
- В такъв случай искам да ти дам една задача.
- Кажи ми каква е тя.
- Гледай на Изу да не му се случи нещо! Моля те пази го. О и ако можеш привлечи го на наша страна!
- Да го привлека? Това няма да е лесно! Не всички в клана са като нас тримата с Оромо.
- Знам това но му кажи че аз го каня и съм почни сигурен че няма да откаже!
- Почти? Това почти не е много надеждно!
- Оооо! Итачи не мисли толкова негативно! А сега стига сме приказвали, а да идем в пещерата ти и да ми дадеш документите!
- Добре.
Итачи
Итачи
Генин
Генин

Брой мнения : 170
Points : 192
Join date : 14.04.2010
Age : 25

http://naruto-forum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Итачи Учиха Пет Сеп 09, 2011 1:49 am

Итачи дойде и реши,че ще е добре днес да се опита да открие своя шаринган,но той незнаеше как.Започна да се оглежда за някой да му помогне с шарингана,но невидя помощ наблизо.Итачи реши сам да го направи,започна със съсредоточаване на своята чакра.Итачи продължи около 5 часа,но накрая не му стигнаха силите и той припадна.

Итачи Учиха
Академик
Академик

Брой мнения : 56
Points : 68
Join date : 08.09.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Итачи Учиха Пет Сеп 09, 2011 2:03 am

Итачи се свести погледна небето и видя,че слънцето залязва затова той стана и отново съсредоточи своята чакра този път издаржа повече време ,а и резултата бе по-добър сега чакрата му можеше да седи в сила по-дълго време,но за жалост не беше открил своя шаринган тогава той продължи с своята тренировка.

Итачи Учиха
Академик
Академик

Брой мнения : 56
Points : 68
Join date : 08.09.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Итачи Учиха Пет Сеп 09, 2011 2:55 am

След определен период от време той си тръгна,защото беше изморен.

Итачи Учиха
Академик
Академик

Брой мнения : 56
Points : 68
Join date : 08.09.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Итачи Учиха Пет Сеп 09, 2011 1:52 pm

Итачи дойде.Той започна да се чуди какво да тренира днес,но точно,когато започна да се чуди видя запален огън на около 12 метра от него.Това му даде идея да научи огнена техника,но той незнаеше как и започна да се оглежда за помощ.

Итачи Учиха
Академик
Академик

Брой мнения : 56
Points : 68
Join date : 08.09.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Учиха Изуна Сря Юли 18, 2012 8:15 pm

Изуна и Тоби пристигнаха на бойното поле.
-Сега, предполагам, че щом си тук вече си отключил мангекьото, но не можеш да го използваш все още, нали? - Изуна просто кимна в отговор като се стече капка пот по челото му. Мангекьото му беше причинило много ужаси и главоболия и беше причината да потърси възмездие. От една страна тази сила го плашеше, но от друга я виждаше като нужна необходимост. Тоби продължи - Бих искал да го видя в действие...
-Ех? Но аз никога не съм го тренирал... незнам как да науча способностите на мангекьото...
-Затова аз съм тук. Слушай, мангекьото има една основна разлика от обикновения шаринган и тя е, че хаби чакра, и то доста. За да можеш да използваш техниките трябва да укрепиш чакрата си първо.
Изуна незнаеше за тази подробност.
-Но как да си укрепя чакрата..?
-Като надминеш лимита си... - Тоби направи знаци и на полето се появиха 100ина клонинга. - И надвиеш илюзията ми!
-И-илюзията ти-?! - Изуна се стресна, но не получи отговор.
Истинският тоби се беше слял с останалите, които безжалостно и без предупреждение нападнаха Изуна. Той отскочи във въздуха и направи знаци, но не успя да ги довърши, защото друг Тоби го удари във въздуха. Изуна смени знаците на каварими и се замести, но нямаше къде да се скрие, затова трябваше да тича. "Това ще е трудно..." Изуна използва шуншин, за да се отдалечи, но Тобитата сякаш изкопираха техниката му и го проследиха. "Какво става тук?!" Изуна се спря и нанесе няколко бързи удара на първите трима противници, които бяха придошли и накара клонингите да изпуфкат, но веднага след това те отново се съживиха, защото бяха като от кал и го нападнаха. Изуна започна да прави знаци и атакува:
-Катон: Hōsenka но джутсу
Огнените топки се врязоха в прииждащите клонинги, но те отново се възстановиха или просто бяха толкова много, че бройката им трудно можеше да се смаже. Изуна продължи да тича и използва шуншин, но където и да отидеше те бяха зад него. Колкото и да ги биеше и нападаше те се възстановяваха отново и отново. Накрая се скупчиха зад него и започнаха да го налагат. Скоро гардът на Изуна падна и те яко започнаха да го ступват. Ластика на Изуна се развърза и падна нанякъде, целият получи неизброим брой синки по тялото си, а лицето му посиня. Кръв текна от челото, устата и носа му. Едното му око се затвори, защото беше ударен там. Изуна едвам дишаше когато се замисли за момент. "В началото ний-сан каза, че... трябва да разбия илюзията му... Тези клонинги... не е възможно да са неразрушими и бройката им да е толкова голяма... дори и ний-сан, който има силна чакра не би могъл... Точно така... това тук е генджутсу... как не се осъзнах... трябва... да се отпусна..."
Изуна затвори очи, а налагането от страна на конингите като че ли изчезна. Той спря чакра потока си. След момент изпусна цялата си чакра едновременно и извика:
-КАЙ!!!
Но отново беше ударен от един Тоби и Изуна се изтъркаля по прашната земя. Закашля се и се опита да се изправи, но тялото ме го държеше, имаше и счупени кости, а дрехите му бяха разкъсани. Той махна горницата си, защото от нея беше останало само парче парцал. Дишаше тежко, а стоте Тобита си стояха кротко сякаш присмивайки му се, чакайки го да се изправи, за да го премажат и във втори рунд. "Защо... защо не стана..?" Изуна се чудеше, но тогава си спомни, че тренира чакрата си, а за да разбие противниковото генджутсу, трябваше да вложи повече чакра, отколкото врагът му. "Но това беше моят предел... дадох най-доброто от себе си..."
-Не е достатъчно. - изведнъж един тобитата се приближи, но прие формата на А. Всички Тобита приеха неговата форма. Изуна замръзна - Ти си слаб. Никога не си бил достоен Учиха. Хах! Не струваш като ученик!
Вътрешно Изуна се ядоса и погледна бившия си учител с шарингана си. Придойдоха му вътрешни сили и той се втурна срещу А, но преди да успее да сключи удар, А сграбчи ръката му и му я изви грубо, а после го вдигна за косата като мръсно коте за опашката.
-Ъгх...
-Ха-ха-ха... - А се изсмя - И си решил да ме убиваш, а? Оповаваш се на онзи скрол, който носиш със себе си ли?
В очите на Изуна се появиха сълзи. Как можеше да знае за скрола? Отвътре гняв прогори младия Учиха. Той се дърпаше, за да се освободи, но беше безнадеждно- А беше прекалено силен. Изуна обаче не забрави, че това е просто илюзия и бързо се оттърси. Но не можеше да разкара и гнева.
-НЕ СЪМ СЛАБ!! - изкрещя Изуна и както беше затихнала в следващия момент около него зациркулира синята му чакра още по-интензивно - Хаа!! - в очите му се появи мангекьо шарингана, който лесно му се появяваше в очите при силен гняв.
Той срита А в слънчевия сплит и се освободи. Тупна на земята и го погледна злобно с мангекьото си. Погледите им се срещнаха. В тоя миг А отстъпи назад, падна и се разпиля на ситни капчици кал. Клонингите му, сплашени от мощта се втурнаха напред срещу Изуна, за да го смажат, но Изуна също ги погледна:
-Писна ми от вас!! - само с един поглед той ги накара да се разпаднат, всички до един и цялото генджутсу се напука като стъкло и строши.
Изуна стоеше жив и здрав пред Тоби обратно на тренировъчната площадка. Дишаше тежко, а мангекьото в очите му се изпари. той падна на колене и се закашля.
-Как си? - тоби се втурна и го потупа по гърба.
-Ъх... - Изуна още се опитваше да си поеме дъх.
-Незнам какво ти се е случило в илюзията, но щом си се измъкнал, ще приема, че си преминал първата стъпка. Сега, отиди да си починеш. Тренировката ти за усвояване на мангекьо шарингана тепърва започва. - Тоби отпрати Изуна да си почива, а после изчезна.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Учиха Изуна Чет Юли 19, 2012 3:06 am

За да си почине Изуна седна и помедитира малко. Време беше да подреди мислите в главата си. Това беше вид медитация, която той прилагаше от известно време за допълнителна концентрация и самообладание на бойното поле. Трябваше да заключи всички спомени за миналото си, за приятелите, за семейството, а дори и любовта си... Сакура-чан. Вътрешно се разкъсваше, но трябваше да го направи... Най-напред в мислите си постави техниките, отмъщението към Оромо, спасението на брат си. Но и друга мисъл удари ума му - А. Учителят, който го беше научил на толкова много и му беше помогнал и в трудните моменти. Изуна наистина му дължеше много, но откакто го беше разочаровал, Изуна имаше онова гадно усещане, че са потъпкали гордостта му на Учиха и сега непременно искаше да си го върне, да се докаже, че е много по-различен от преди. А това нямаше да е лесно. Помедитира 2-3 часа така и отвори очи, но брат му го нямаше, затова Изуна реши да потренира старите си техники. Направи загрявка, после няколко клонинга и започна да се бие с тях. Беше прекъснат:
-Изуна! Какво правиш??
Когато момчето се обърна видя Тоби.
-Т-тренирам...
-Забелязах, но хабиш прекалено много чакра, а тя ще ти е нужна. Трябва да се научиш да пестиш чакрата си.
Изуна направи знак, за да отпусне клонингите и застана пред Тоби с широко отпушени уши.
-Хубаво се научи да увеличаваш стремително чакрата си, но сега трябва и да я пестиш. Слушай ме внимателно. Когато правиш техника ти изпускаш чакрата извън тялото си. Попринцип тялото ти свиква на стреса и я възстановява после след почивка, но истината е, че чакрата никога не се губи. Тя винаги е в теб и е възможно да установиш контрол над нея, така че да употребяваш съвсем малко количество чакра за техника.
-Какво?! Искаш да кажеш, че има подобна техника?!
-Не е техника, всеки джоунин или ранк нагоре нинджа я умее. Разбира се, не можеш да върнеш цялото загубено количество чакра от дадена техника, но можеш да събереш остатъците и да ги превърнеш в нова техника.
-Как става това? - Изуна полюбопитства.
-Когато използваш по-малко знаци.
-По-малко знаци..? Не разбирам.
-Най-умелите шинобита могат да използват техниките си само с 1 знак. Това е защото чакра контрола им е перфектен. Те използват сравнително по-малко чакра за някоя техника, а силата на техниката си остава същата. Ключът е - по-малко количество, повече сила и концентрация за точност. А силата се постига когато имаш цел и вложиш достатъчно гняв в постигането й.
-Гняв..?
-Точно така. Техниките, които крие мангекьо шарингана могат да се отключат само чрез гняв и болка. Готов ли си за това изпитание?
Изуна просто кимна с глава.
-Добре. Пробвай със своята техника голяма огнена топка. Когато атакуваш с нея се опитай да задържиш чакрата в себе си малко по-дълго време. Конзентрирай я, сгъсти я и отдели ненужното количество от нея. След това използвай онова, което ти показах в миналия урок. Отдай се на яростта си, за да подбудиш чакрата си - резултатите ще са впечатляващи!
Изуна прегрътна и започна да прави знаци за огнената топка бързо. "Значи... да задържа и концентрирам чакрата си по-дълго време, да я сгастя и премахна ненужните части... след това..." Изуна избълва могъщата огнена струя. Наистина усети, че сега хабеше по-малко чакра и искаше да опита отново, но Тоби поклати глава.
-Нещо липсва. - рече той и отиде отстрани да наблюдава.
Изуна продължи да опитва. Не след дълго беше схванал как да сгъстява чакрата си достатъчно и да я запасява, но това, което липсваше беше предишната сила на техниката. Макар че размерите си бяха същите, огнената струя не продължаваше дълго да гори. "Трябва да използвам гняв, но..." Истината беше, че Изуна нямаше кого да мрази чак толкова силно. Той беше добричък. Тоби знаеше това и смяташе да му помогне.
-Спомни си... какво видя в илюзията одеве, Изуна?
Учихата отвори рязко очи.
-Ах...
Той си спомни за думите на А, как му се надсмиваше. Това подбуди гнева му. Изуна се смръщи и започна да прави знаци за пореден път и да концентрира чакра в техниката си, но този път гнева му попречи да прецени правилно и той изпусна прекалено много чакра, а техниката се задържа дълго и беше още по-масивна. Момчето падна на земята.
-Разбирам... - Тоби се приближи - Нужен ти е баланс между чувствата.
-Баланс между чувствата..? Как да го постигна..?
-Като ги убиеш първоначално.
Изуна прехапа устна. Какво искаше да каже Мадара? Нима искаше от него да унищожи всякакви чувства и да стане коравосърдечно копеле като Оромо, което мисли само за сила? Той не искаше това и се намръщи.
-Не искам да бъда като Оромо... - промърмори Учихата
-Никой не е казвал, че ще ставаш като него. Просто трябва да знаеш как да контролираш чувствата си. Понякога инстинкта ни кара да бъдем гневни и това наранява околните, но истината е, че ние определяме как се държим. Контрола е в наши ръце, само трябва да го уловим. Не те карам да се превръщаш в студенокръв звяр. Искам да можеш да знаеш кога да призоваваш гнева си в своя полза и да не го оставяш да те обзема. Повярвай ми, много съм страдал само заради него. Животът беше мой учител. - Тоби приседна до Изуна и го погледна през маската.
-Но... как да постигна този контрол..? Не искам да убивам чувствата си...
-Като бъдеш отговорен шиноби... ще ти дам една мисия. Сунагакуре се нуждае от ново казекаге... ти ще бъдеш това казекаге!
Изуна изтръпна и впи пръсти в коленете си. Той? Казекаге?!
-Н-но.. аз най-вероятно съм издирвано шиноби вече! Това е невъзможно!!! - изправи се притеснен.
-Нима? Не подценявай шарингана ни, Изуна... - Тоби се изправи - Ще те науча как да контролираш неучения ум чрез шарингана си. Техниката се нарича шаринган: мислен контрол. Ще ти позволи да хванеш дори и най-силния генджутсу специалист в своята илюзия. Той ще вярва на идеалите ти и ще следва кауцата ти. Ти ще бъдеш неговия господар. Колкото до човека, не се притеснявай. Ние, от Акатски имаме доста връзки и вече сме набелязали лицето, което ще играе ролята на марионетката. Твоята ще е, да бъдеш онзи, който дърпа конците.
Краката на Изуна се скосиха. той не можеше да си се представи като каге. Какво щеше да прави?? Да дава мисии?
-Не забравяй, че ще си имаш представител. Хората не им е нужно да те виждат лично, но важните решения ще ги взимаш ти. - Тоби постави ръка на рамото му.
-Но защо... защо точно това..?
-Да си каге е най-отговорния пост, а понякога изисква трудни решения. Докато трае обучението в тайните на мангекьото тук, ти ще бъдеш и каге за Страната на Вятъра там. Ще играеш двойна роля, ще се превъплащаваш в другиго. Това е най-добрият начин да изградиш баланс между чувствата си.
Изуна знаеше, че ако не усвои тези деликатни техники никога нямаше да успее да освободи истинската сила на мангекьо и щеше да се случи същото като когато тренираха с Обито. Затова той прие...
-Чудесно! - Тоби остана очарован - Да те запозная с мисленото проникване...

Следва продължение...
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Учиха Изуна Чет Юли 19, 2012 3:26 am

Двамата стигнаха до някакви килии. Вътре имаше затворници.
-Не се притеснявай... упоени са, лабораторни плъхове, както се казва. - Тоби отключи вратата и извади един от затворниците - едър тип с набояла брада и мустаци.
Изуна беше погнусен. Но вътрешно си вярваше, че тези хора не са тук по желание на брат му. Оромо беше виновния, а ако брат му не си играеше ролята щеше да пострада. Затова той преглътна проявата на насилие над свободната човешка воля.
-Първа стъпка: активирай шарингана си - с това и Тоби, и Изуна активираха своите - Това, което трябва да знаеш е, че когато човекът е упоен както в момента, е много по-лесно да се приложи тази техника. За да е ефективна обаче, трябва да поставиш частичка в себе си в жертвата. С други думи част от чакрата си в ума му. Разбира се, ще трябва да възобновяваш техниката на всеки няколко дена, защото има опасност да загубиш контрол и чакрата да се самоизпари от него. Първо, използваш шарингана си, за да проникнеш в него, а после концентрираш чакра и я отделяш от тялото му. Трудното идва отпърво при прилагане на техниката, защото трябва да перодолееш умствените му защити и волята му. Затова е по-лесно като е упоен. Ако индивидът има силна воля, той би могъл да се освободи първите няколко пъти, но колкото повече прилагаш техниката върху него, той толкова повече губи резистентността си. Когато е под влиянието на техниката, той ще изпълнява твоите заповеди, а в същото време ще се държи напълно естествено. Лошата страна на техниката е, че както кукловодите стоят настрани и не се включват директно в битката, така и ти ще трябва да внимаваш повече и да не се претоварваш или излагаш на силни чувства. Това допълнително ще ти помогне да постигнеш онзи баланс, за когото говорихме. За съжаление техниката не действа върху други Учиха, тъй като може да се контрира с шаринган, а и може да се развали ако някой друг разкара частицата чакра останала от теб със своята и приложи кай върху хипнотизирания. надявам се, че бях ясен. Защо не опиташ?
Тоби избута мъжа към Изуна. Момчето погледна едрия брадясъл тип и си пое дъх. Мъжът гледаше Изуна безразлично и заспало, наистина беше упоен. Изуна се съсредоточи и го погледна в очите. Внимателно започна да препраща своите очни чакра вълни към неговите, отдели ги и остави частица от чакрата си в него. Очите на мъжа за момент присветнаха и се образува отражение на шарингана в тях, а после се норализираха и той погледна Изуна малко по-пробудено. Изуна гледаше притеснено.
-Ъм... Искам сладолед. - каза той.
Мъжът тогава се обърна и тръгна нанякъде. Изуна не беше сигурен как да реагира, защото Мадара дори не помръдна. След известно време мъжът се завърна и носеше кутия сладолед, когото даде на Изуна.
-Ето. Аз черпя.
Изуна беше изумен. Техниката наистина работеше.
-Мога ли да я прекратя? - Изуна попита и отвори да си хапне от сладоледа.
-Разбира се. - отвърна му Тоби - Нужно е просто да направиш контакт с очи и да придърпаш чакрата си обратно.
Изуна погледна мъжа и точно това направи. Обаче когато типът се разбуди от края на техниката той не беше и упоен повече и се ядоса и тръгна да напада двамата Учиха. Изуна реагира бързо и отново приложи умствения контрол. Той усети как мъжът се бореше срещу неговата воля, но Учихата беше упорит и успя да го покори отново. Мъжът се извини за буйното си поведение и попита дали има начин да им се отплати.
-Ами... най-добре се връщай да спиш.
Мъжът послуша новия си господар и се върна в клетката си.
-сега виждаш как работи. И това е само една малка част от тайните на Учиха... - Тоби се подсмихваше под маската си.
Изуна остана замислен и изведнъж се хвана за главата:
-Ух... като че ли имам главоболие.
-Да... достатъчно тренира за днес. Изморен си, затова се връщай в каютата си. Ще се видим на сутринта, за да обсъдим подробностите. - Тоби понечи да си тръгне.
Изуна искаше да го попита някои неща, но се спря. Едва ли брат му беше в състояние за приказки вмомента. Учихата се обърна и пое в обратната посока.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Учиха Изуна Съб Авг 04, 2012 7:58 pm

На следващия ден след като Изуна си беше отпочинал, наял и наспал хубаво, а и си беше взел освежаващ душ той се върна на тренировъчната площадка. Не след дълго и Тоби се появи.
-В последно време не взимаш разумни решения. От Коноха едва не са те заловили.
Изуна сведе глава. Той ясно осъзнаваше опасността, на която се беше изложил, както и мисията си.
-Без теб целият ни план пропада, но по-важното е, че си оцелял. - Тоби продължи с лека нотка загриженост в гласа си.
Тези думи окуражиха Изуна и той погледна брат си, а на лицето му се изписа усмивка. Спомен от миналото се прокрадна в ума му и настроението му се подобри. Нищо от думите на другите не беше вярно - брат му си оставаше негов брат, загрижен за здравето му. Тази недиждица го ентусиезира да изпълни целта си, за която имаше нужда да стане по-силен. А колко беше заблуден...
-И все пак, те поздравявам - продължи Тоби - Получихме информация, че след два дена Наракаши официално ще стане казекаге. Ще е добре да присъстваш.
-Не! - Изуна се изправи - Нямам време за губене в церемонии. Трябва да тренирам, за да усвоя техниките на мангекьото!
Тоби скръсти ръце и го погледна стриктно с шарингана си.
-Не забравяй, че м действителност ти ще си казекагето. След като Наракаши поеме официално титлата, ще трябва да заминеш за Суна и да останеш там известно време, за да контролираш нещата.
Изуна се намръщи.:
-Много добре знам задълженията си, но трябва да ми разкриеш тайните на мангекьото. Какъв е най-бързия начин да ги отключа?
Изуна беше уверен в думите си. Наистина трябваше само за по-малко от седмица да усвои цялата сила заради сблъсъка си с А. Тоби пое дълбоко дъх:
-Да, има начин, но няма да ти хареса, а и крие опасност - бързо ослепяване.
След тези думи настъпи тишина. Именно заради това ослепяване брат му беше загубил силите си, а ако това станеше той никога няма да може да надвие Оромо. Не можеше да рискува, не и за тип като А. Изуна сне ръце.
-Добре, да го направим по твоя начин, ний-сан...
-Мм... Избираш сигурния път, виждам. Добро решение. Като за начало ще те науча на Тсукьоми, най-опасната илюзия на мангекьото. Колкото повече го използваш толкова повече отключваш тази сила. Отключва се от лявото око. В началото може да изпиташ болки и да тече кръв от окото ти, но с времето се свиква. Не забравяй, че в началото ще трябва да държиш другото си око затворено, за да насочваш потока от чакра по-правилно, но с времето ще свикнеш. Тсукьоми не може да бъде контрирано освен от друг мангекьо притежател. Обикновените шиноби със сигурност намират смъртта си в тази илюзия и ако се научиш да я контролираш, ще можеш да манипулираш ума на всекиго както си поискаш.
Изуна премигна, защото се сети за АНБУтата, които го гонеха. По подобен начин той ги беше убил, но нямаше помен от случката, просто искаше да се измъкне. Затова той обясни ситуацията на брат си.
-Разбирам. Използвал си тсукьоми несъзнателно, но правилно. Като за начало наистина трябва да увеличиш чакра потока си. Второто, е желанието и волята. В общи линии ти налагаш своите желания върху противника чрез собствената си чакра. Пожелай си той да е затворен три дни и три нощи в клетка, пробождан хиляди пъти с хиляди отровни игли и това ще се случи в ума му. Реално ще минат само няколко секунди, но цялата болка ще се стовари върху него и ще бъде изпитана. Ако не успее да падмогне болката или няма шаринган, с който да омекоти ефекта, това определено ще го убие. С две думи - безкръвна смърт. Умът е много могъщо оръжие и ако се научиш да го използваш в своя полза, ще си ниво над другите.
След малко няколко Зетсута доведоха друг от затворниците, които Изуна беше видял.
-Нека видим какво можеш. Изпробвай тсукьоми върху него. Представи си ясно желанието си и използвай чакрата си, за да му го наложиш. Не забравяй да установиш очен контакт, защото това е основата на дойджутсу. Бъди онзи, който дърпа конците. Ситуацията е твоя, въображението безгранично.
Изуна потрепна. Отвращаваше се от мисълта да трябва да убива, но и преди го беше правил... и му беше харесало. Може би този факт го плашеше повече от самото убийство, но отново се примири. Той застана пред затворника и активира своят мангекьо. Погледна мъжа в очите.
-Не трябва да имаш и капка колебание! - Тоби заяви строго и застана отстрани да гледа.
Изуна събра бавно куража си и погледна настойчиво мъжа. Започна да усилва чакрата си като преди. Той помисли за гнева си към Оромо и към А и го използва, за да се подсили. "Не искам да го убивам... може би само за проба... нека бъде бит 10 пъти с тояжка." Изуна си представи ударите върху мъжа. "Тсукьоми!" Затворникът се разтрепери. Сега Изуна стоеше отстрани и ясно видя как мъжа бива ударен точно 10 пъти с тояга. Обратно в истинския свят той изплю мало кръв, но се задържа на крака и изсмя.
-Само това ли можеш хлапе? Хах! А изглеждаш и по-уморен от мен! - мъжът се засмя, защото от окото на Изуна течеше кръв, а той вече беше запъхтян.
-Прекалено си милостив. Тсукьоми е опасна техника, която е като нож с две остриета. Ти си нинджа, врагът ти също. Ако реално се биехте до сега той щеше да е победителят.
Изуна се разгневи. Брат му беше прав, не трябваше да проявява милост.
-Тсукьоми!! - отново погледна мъжа, а лявото му око се зачерви още повече.
Мъжът изведнъж се хвана за главата. Изуна стоеше настрани и го наблюдаваше. Около затворника, окован във вериги имаше още 10 Изуна, които го биеха с камшици с шипове по тях. Цялото тяло на мъжа беше разкървавено, а те го биеха цял ден и цяла нощ. Отлепяха кожата му малко по-малко, брутално. Изуна не успя да задържи илюзията в повече, защото го удари цепещо главоболие, но когато отвори очи видя затворника на земята... мъртъв. Не беше успял да издържи и умрял в илюзията. Тоби наблюдаваше сцената със задоволство.
-Чудесно... Ти успя!
Младият Учиха падна на земята, дишайки изморено и деактивира шарингана си. Чувстваше се по-уморен и от гонитбата с хокагето. А това беше едва началото... Тоби се изправи.
-Вече трябва да разбираш, че вкараш ли някого веднъж в тсукьоми живота му е твой. Техниката е рискована, но с практика и контрол ще я усвоиш напълно и няма да взима чак толкова от теб. Не забравяй, че трябва да тренираш ума и тялото си. Това е достатъчно мангекьо тренировка за днес. Довърши с малко тайджутсу практика и медитация и отивай да ядеш и спиш. Вземи и тези хапове за глава - тупна го по рамото, метна му медикамент и излезе.
Изуна се пое дълбоко дъх и отиде да отмие кръвта си и да пие лекарството. "Тсукьоми... наистина заплашителен инструмент... каква върховна сила, божествена... харесва ми."
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Учиха Изуна Пон Авг 06, 2012 3:44 am

Изуна трябваше да продължи да тренира усилено своят мангекьо. Оставаха му 5 дена до срещата. Днес щеше да продължи с тсукьоми. Както преди няколко затворника бяха доведени от бели Зетсута. През това време Учихата вече беше разгрял с достатъчно лицеви опори, набирания на клон, подскоци, разтягания, направени обиколки и тн. Първият затворник беше доведен пред Изуна. Момчето активира своят мангекьо и погледна мъжа с червените си очи. "Три дни и три нощи ти ще бъдеш опънат над бездните на ада и ще те бучат тризъбци... а болката ще я усещаш 1000 пъти по-силна отколкото е!" Той вложи силната си концентрирана чакра в желанието си. Както знаеше от брат си, веднъж попадне ли човек в погледа му светът му ставаше негов. Каквото Изуна пожела, това и се случи. Мъжът се намери под адска бездна, окован във вериги, а хиляди дяволи с лика на Изуна изскачаха и го бучеха с тризъбци. Още повече над бездната имаше още 1000 копия на мъжа и всички те биваха набучвани по същия начин. Изуна стабилизираше техниката и сега усещаше, че има повече контрол. Задържа активирана техниката всичките 72 часа, но затворникът отдавна беше издъхнал.
Пристъпи следващият затворник и Изуна приложи тсукьоми над него. Всеки път си представяше различна илюзия и използваше различни вариации, за да провери възможностите си. "10 000 пъти да се повтори разчленяването на тялото му..." - и се случваше, всичко в ума на жертвата. Тялото на безпомощният затворник биваше разчленявано и пак сглабяно, и пак разчленявано докато не достигна желата бройка. Учихата дори подобри времетраенето на техниката си, балансираше чакрата си и кръвта от очите му скоро спря да изтича. Той усещаше как малко по малко постигаше желания резултат.
-Това е петият за днес... не си поплюваш, Изуна. - Тоби беше дошъл да види как върви.
И наистина, досега Учихата беше убил петима затворници чрез тсукьоми и си почиваше докато попиваше потта си.
-Но честно казано се тревожа за теб. Пет тсукьомита за един ден са си много... сигурен ли си, че си добре?
-Да... ще се справя. Само още веднъж. - Изуна се изправи.
"Каква невероятна издържливост... кога ли се е научил?" Тоби си мислеше.
Този път Изуна искаше да пробва нещо друго. Когато погледна последния затворник, който беше адски сплашен от видяното досега - как само за секунда се строполваха сънародниците му, той си пожела да разкрие част от миналото си, най-страшния кошмар в съзнанието му и да го преживее отново. При нормално генджутсу щеше да има съпротивление от страна на отсрещния човек, но този път не усети такова. Мангекьото му позволяваше да прескача всякакви мисловни бариери и той директно проникна в съзнанието на мъжа. След секунди мъжът се строполи на земята в жални викове:
-Не! Не, моля ви... пощадете ме... няма да се повтори! Само не и това... н-не-!! - той проплака.
-Охо..? - Тоби беше заинтригуван в този опит.
-Престани! Не го повтаряй! - мъжът изживяваше най-ужасния си кошмар отново и отново и щеше да се побърка освен ако Изуна внезапно не смени стратегията си. Докато бяха в илюзията той си пожела страданията на мъжа да секнат веднъж завинаги.
Нямаше и сикунда и той се беше струполил мъртъв.
-Защо го избави? - Тоби се доближи до Изуна.
-Тази сила... с нея шега не бива. - отвърна Изуна дишайки тежко - Много животи бяха погубени, за да я усвоя, затова... веднъж щом изпълня ОНОВА, няма да я използвам повече... - и Изуна се оттегли.
"Казваш това, но всъщност ти допада, а, Изуна..?" Тоби го проследи с поглед на излизане. Изуна потърка раменете си. Маскираният мъж незнаеше само колко прав беше.
-Утре ще те науча на нещо ново. Бъди готов. - провикна се Тоби и също изчезна.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Учиха Изуна Пон Авг 06, 2012 4:09 am

С всеки изминал ден Изуна се чувстваше все по-подготвен и по-подготвен. Вече беше усвоил тсукьоми перфектно - не усещаше болка при използването му и разбираше пределите и възможностите си. Не само, че можеше да стовари истински ад до побъркване на противник, а и дори да го убие. В същото време можеше лесно да сменя тсукьоми илюзията си с друга. Техниката щеше да е повече от достатъчна да повали А, но проблемът беше, че изискваше контакт с очите. На Изуна щеше да му трябва нещо повече от генджутсу. Какво ли беше приготвил Тоби за него днес?
-Предполагам, че помниш как по време на войната Итачи беше имплантирал печат в теб...
Изуна се сепна. Той много добре помнеше случката. Това беше едно от най-големите му презрения... да убие толкова много хора. Странно, но сега това не му правеше чак толкова голямо впечатление. Болката вече ебеше отдавна изстрадана и надмогната, още при активирането на мангекьото.
-И? Какво за тогава?
-Аматерасу.
-Черните огньове? - Изуна надигна глава.
-Именно. - Тоби се приближи към него - Те са по-напреднала техника от тсукьоми. Докато то е ултимативното генджутсу, това е ултимативната атака. Ударен ли си от аматерасу огньовете никога няма да се изгасят, поне докато господарят им не заповяда. Сам си ставал свиделет на унищожителната им сила. Те прогарят през всичко. Няма измъкване. Но внимавай, тази техника крие по-големи рискове от тсукьоми, тъй като е второ ниво...
-Тогава, каква е тайната й? - Изуна побърза.
-Хех, не си губиш времето. Е, ще ти кажа. Аматерасу се активира чрез дясното око този път. Виждам, че перфектно си усвоил тсукьоми, така че няма да имаш проблеми да отключиш и втората тайна техника. Това, което трябва да направиш е да активираш статут на аматерасу. Затваряш лявото си око и правиш този знак - Тоби му показа знака на овена - Това е, за да събереш достатъчно концентрация и да стабилизираш чакрата си. В началото ще отнема повече време, но после ще свикнеш. Аматерасу изисква изключително добре сгъстена и кондензирана чакра. След като си готов фокусираш зрението си на желаната точка за атака, представяш си как то изгаря и бива унищожено и затваряш око. Щом го отвориш, отприщяш атаката и аматерасу ще обгори мястото, на което си се фокусирал. Не забравяй за страничните ефекти.
-Искам да опитам! - Изуна настоя след като внимателно беше изслушал Мадара.
-Какво ще кажеш за онзи камък? - и той му посочи един камък на 10 метра от тях - Ще е добре да практикуваш с по-далечни цели за точност.
Изуна кимна и реши да му даде шанс. Той активира мангекьото си и затвори лявото си око. След това направи знака овен и започна да насъбира чакра и да я трансформира по указания начин. Тъй като момчето беше тренирало чакра трансформация и контрол толкова дълги години, за него това беше фасулска работа. Накрая заби погледа си в камъка и го гледаше настоятелно. "Изчезни!" Изуна си представи как камъка се запалва, макар че да запалиш камък звучеше глупаво. Той затвори окото си и го отвори, отприщяйки чакрата си. Той усети цепеща болка в главата си и парене на очите, а камъка избухна в малък черен пламък. Изуна се олуля и залитна, но Тоби го хвана. От дясното му око сега се стичаше невъобразимо количество кръв, а той се чувстваше замяно и с разбъркана чакра.
-Нужно е да вкараш по-голямо количество чакра. Вземи си дъх и опитай пак.
Изуна преглътна и избута Тоби. Застана отново пред камъка и повтори движенията. Този път насъбра по-голямо количество чакра. Той си спомни за Оромо и образа му изникна в главата. Оромо, който гореше. Изуна отвори око, а погледа му - към горящия камък. Този път върху малкият черен пламък избухна по-голям черен, който обхвана целия камък и започна да го стопавя бързо. Изуна тупна на земята в гърч и прехапа устна от болка. Нямаше значение какво му говори Тоби сега, в ушите му имаше пращене, което заглушаваше думите му... Изуна започна да губи съзнание.
"И така ли ще завърши двубоя ви с Оромо?" някакъв вътрешен глас му рече. Младият Учиха веднага се изправи на крака.
-Наистина си упорит! - ахна Тоби - Сега побързай и прекрати Аматерасуто. Просто погледни огъня и си представи, че никога не го е имало. Очите ти са достатъчно силни, за да променят реалността.
Изуна погледна горящия камък и черните огньове, които се разпростираха и по тревата. "Стоп!" От първия път нищо не стана, тъй като беше прекалено изморен, но отново опита, вкарвайки повече концентрация и съумя да изгаси аматерасуто, което изчезна сякаш никога не е било. Но камъкът вече го нямаше, както и част от тревата.
-Добре се справи за днес. Мисля, че това беше достатъчно.
Отново го изпратиха да почива. Изуна усещаше как силата се натрупва в него и той достига нови висини, сякаш се преоткриваше. Независимо от парещата болка, чувството беше неповторимо. Това ли значеше да си силен? Именно, той нямаше да е слабак повече.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Учиха Изуна Пон Авг 06, 2012 5:46 pm

Изуна имаше само три дена, за да се подготви напълно. Времето му изтичаше, а той още не беше усавършенствал аматерасу. Затова беше станал рано сутрин и както винаги, направил сутрешната си загрявка, която включваше около един час физически тренировки. Той потренира и малко хвърляне на кунаи и шурикени, за да не губи форма все пак.
Часът беше седем. Той застана на около 20 метра от дадена цел и я погледна с активиран мангекьо. Направи знакът за концентрация, защото както беше установил трудно можеше да се съсредоточиш достатъчно за аматерасу. Концентрира голямо количество чакра в дясното си око и го затвори.
-Аматерасу! - кръв се стече от окото му.
Почти с невидима скорост черните огньове застигнаха мишената, която стоеше на 20 метра от Изуна и я подпалиха. Изуна забеляза, че имаше времеви лаг. Много добре знаеше за бързината на А. Ако не успееше да го уцели, всичко губеше смисъл. Той отново се съсредоточи, за да направи процеса по-бърз. Затова пробваше отново и отново. Проблемът беше, че аматерасу бързо го изтощаваше и момчето се бореше с болките в главата си. До 5 минути вече беше напълно изморен. Той тупна на тревата, деактивирайки мангекьото, защото нямаше достатъчно силици. "Няма смисъл... това взима прекалено много от мен." Тогава Изуна се сети за медикамента, който А му беше дал и чрез него можеше да си възстанови и подобри чакрата. Изуна знаеше, че това си е чисто пренатварване, но силата си имаше цена и то голяма. Точно както Тоби беше казал. Момчето извади течността и я погълна. След момент той усети как чакрата му се завръща и веднага се изправи. "Така!"
Той направи знак и призова 10 буншина, които разпрати наоколо да тичат. Сега щеше да поопражнява целене на движещи се обекти. Той активира мангекьото и се концентрира. Разбира се, първите му няколко опита се провалиха и той не успя да удари нито един буншин с аматерасу, а единствено подпалваше тренировъчната площадка. Но от друга страна тялото му започна да привиква с аматерасу и потока от кръв намали. "По дяволите! С това статично аматерасу никога няма да мога да уцеля движещ се обект!" Изуна тогава реши да опита друго. Когато насъбра голямото количество чакра в окото си и го отпусна, той отпускаше по по-малко количество, но с поглед преследваше един от бягащите клонинги. Така започна да оставя диря от аматерасу по петите на клонинга и най-сетне успя да го нацели с поглед и самия буншин избухна в огньове и изпуфка.
-Пуф... получи се! - но имаше още много клонинги, а аматерасуто му костваше доста усилия дори и със стероида.
"Дали не е възможно да контролирам вече създадено аматерасу?" Изуна си помисли исе вгледа в един пламък на земята. Близо до пламъка беше застанал единклонинг в очакване. "Придвижи се, придвижи се..." но само с желание нищо не ставаше. Изуна си спомни за първата тренировка, където беше изкарал много чакра от себе си, за да се освободи от генджутсуто. Той отново реши да опита. Фокусира се върху огъня и закри лявото си око. Изстреля поток от чакра към огньовете. "Движи се!" след моменти като по чудо пламъците се раздвижиха. Изуна веднага погледна клонинга и аматерасуто се пренесе върху него. Той изпуфка. Изуна се подсмихна. "Това започва да ми харесва! При това чакрата, която ползвам, за да движа аматерасуто е много по-малка в сравнение с тази за активацията му."
Изуна продължи да упражнява новия трик, който беше научил до към девет. След това той съсредоточи оставащите си сили и си представи обстановката без аматерасу огньовете, пожелавайки ги да ги няма. Отвори очи, поглеждайки всяко место, което гореше и аматерасуто започна да се гаси. В същото време и Тоби се появи.
-Виждам, че ставаш значително по-добър, но не мислиш ли, че се претоварваш..?
-Няма проблем... Чакрата ми е здрава... - но Изуна се строполи на земята, а дясното му око беше по-зачервено от всякога, шаринганът му се деактивира.
-Всеки Учиха се стреми към сила, това е в кръвта ни. - Тоби скръсти ръце - Но като моето златно братче, не бих искал да пропилееш очите си като мен. - той му носеше храна - Яж. Ще ти са ти нужни много сили ако искаш да продължаваш така.
Изуна взе храната и гледаше с очарование към брат си. Наистина беше загрижен за него! Изуна се изчерви и кимна.
-Разбирам. Ще се пазя повече, обещавам - и като прегладнял вълк се нахвърли над парчето месо, което му беше дадено. - Междудругото, днес се научих да направлявам аматерасу.
-Охо..? Това се нарича кагутсучи. Много малко Учиха го усвояват в действителност. Дори и Оромо не е успявал...
-Т-така ли? Толкова ли е сложно? За мен беше фасулска работа. А ти, усвоявал ли си го?
-Хех, да, аз го можех. Сигурно, защото е в кръвта ни, но знам, че изисква предварително нинджата да има страхотен чакра контрол и манипулация, а това е основата за всяка техника. Наистина си се превърнал в една заплашителна нинджа. Слушай, малко по-късно ще потренираме още. Аматерасу ще стане ефикасно оръжие ако го приложиш в истинска битка.
-К-какво имаш предвид? - Изуна се учуди.
-Ще се биеш... всъщност, това е повече като задачка. Но да не развалям подробностите. - той се изправи - Приготви се за път.
Изуна премигна и продължи яденето си. "Какво ли искаше да каже с това? О, но няма значение! Той е наистина загрижен за мен и това е важното!" Изуна изпадаше в захлас от тези си мисли и точно вмомента те го топлеха. Щеше да направи всичко за брат си!
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Учиха Изуна Сря Авг 08, 2012 3:15 am

До срещата на Изуна с А имаше само още 2 дена, а той вече беше усвоил тсукьоми и аматерасу. Тъй като техниките изискваха много, той не ги упражняваше всеки ден, но от друга страна тренираше тялото си усърдно физически винаги преди да започне да ъпгрейдва мангекьото си. Какво ли му беше подготвил Тоби днес? Маскираният и този път го удостои с присъствието си.
-Как се чустваш?
Изуна се сети за вчерашната случка когато беше убил групата шиноби.
-Мм... добре съм. - той започна да развива бинтовете от ръцете си.
-Чудесно. Тогава мисля, че е време да разкриеш третото ниво на мангекьото - Сусано, ултимативната защита.
Изуна беше слушал само легенди за Сусано, митичния бог на моретата и бурите, но беше чувал, че техниката не може да се сравнява с никоя друга. Тя можеше да устои на всяка атака, а в същото време и да нанася смъртоносни удари. Той преглътна и капка пот се стече по челото му, тъй като знаеше, че изобщо нямаше да е лесно да го усвои.
-К-как..?
-Тъй като си отключил и тсукьоми, и аматерасу, няма да е проблем и за сусаноо. То се отключва и от двете очи и има четири етапа на развитие. В първоначалния етап ще можеш да призоваваш само части от Сусано, било то ръка или гръден кош. Също така няма да можеш да го задържаш за дълго време включен. Втората форма включва да призовеш Сусаноо в пълна форма, но като скелет. Това ще подобри цялостната ти защита, но за да е достатъчно здрав, е нужна третата форма, където Сусаноо ще бъде покрит с мускулии ще придобиесвоето оръжие. Оръжието на Сусаноо се определя от онова в сърцето ти... а последната форма на Сусаноо включва пълна броня и може да рефлектира всяка атака. Колкото по-силна форма, толкова по-велика защита. Разбираш ли?
Изуна кимна след като беше изслушал тази поучителна лекция. Той се изправи и активира мангекьото си.
-Виждам, че не си губиш времето. Е, добре. Разбери, че Сусаноо може да бъде подбудено от много силни емоции и внезапен прилив от чакра. За разлика от преди, този път я концентрирай и в двете очи. Представи си къде искаш да бъдеш защитен.
Изуна послуша брат си и затвори очи като прокара чакра през тях и я усили както беше учил преди да контролира чакра потоците си и количеството енергия преминаващо през тях. Внезапно ги пусна и отвори очи, мислейки си за това как тялото му е защитено. За миг около него се появи една костна ръка, но бързо изчезна, а от очите ми текна кръв. Изуна се закашля и падна на колене. Тоби реши да не се намесва и изчака да види дали младежа щеше да успее да се ориентира за грешката си. Изуна се намръщи и отново се опита по същия метод, но отново призрачната ръка се появи само за малко и после изчезна.
"Какво ми липсва..?" Изуна започна да се чуди и ядосва, че не се получава. Той се концентрира още повече, но с малко повече гняв и раздразнение. Този път задържа призрачната ръка за малко повече, но тя отново се разпадна. Изуна тупна на земята изморен. Дори едва лекото материализиране на част от сусаноо го скапваше, какво ли оставаше за цяло Сусано. Той приседна, за да си почине и започна да мисли къде грешеше. Седна в поза за медитация, затвори очи и се отпусна докато подреждаше кашата в главата си.
-Ще те оставя. - рече Тоби - Не се пресилвай, имаш достатъчно време. - той излезе, а Изуна остана в дълбоки размисли...

(следва продължение...)
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Учиха Изуна Чет Авг 09, 2012 2:13 pm

След кратката си почивка Изуна продължи с тренировката си.
"Може би не влагам достатъчно в тази техника. Всяка една предишна техника на мангекьото винаги е била трудна за отключване и е трябвало реално да изпитам някакво силно чувство, за да отключа дадено умение. Когато бях гневен към дупликатите на А... Когато знаех, че загубата не е възможност срещу онези нинджи в Суна и давах всичко от себе си, страха да не разкрият за новите ми способи..." Работата беше там, че той не можеше да провокира такива чувства от самосебе си. Сега започна да разбира какво е имал впредвид Тоби с управление на чувствата. Изуна призова няколко сенчести клонинга "Това ще боли, но ако ме пребият достатъчно..." Той ги пусна срещу себе си, но да стои мирно и да се остави да бъде набит дори от собствените си клонинги не му се хареса, затова когато те нападаха той с лекота избегваше атаките им. "Защо не атакуват по-ожесточено??"
-Велико огнено унищожение! - единия сключи знаци и избълва мащабна огнена вълна, която се посипа отгоре на Изуна.
Учихата активира мангекьо и се опита дапрокара чакра и през двете си очи, за да отключи Сусаноо, но нямаше ефект, затова той бързо смени техниките и отприщи една огромна вълна от аматерасу, за да блокира огнената и бързо я обърна срещу клонингите, които бяха унищожени. Изуна изключи мангекьото си и оттърка стеклата се кръв. "Ъх... не се получи."
Какво можеше да е онова нещо, което да го разбуди до такава степен? Какво би го наранило най-много. Тогава той се сети за Сакура! Разбира се, той наистина я обичаше и не би искал нищо лошо да й се случи.Внезапно му премина мисъл, че А може да е разкрил, че тя му е слабост и да я е хванал и задържал, за да я използва против него. Изуна сви устни. Беше вероятност, но напълно възможна? Отново беше докарал проблеми на момичето, за което би направил всичко. Единственото нещо, което евентуално би го върнало в Коноха след като изпълни плана си тук. Дори по-силно от приятелството им с Обито. Но ако А я хавне? Ако започне да я разпитва и измъчва, за да получи отговори? Притесненията се струпаха върху Изуна. Той искаше да разбере как вървят неща. Дали опасенията му бяха реални? Затича се към изхода на тренировъчната площадка, но после се спря. Какво добро щеше да направи ако отиде сега? Не беше готов. Все още. Той сви юмрук и активира мангекьото си. Ако обаче я бяха докоснали с пръст... Вътрешно той се разгневи силно, чакрата му зациркулира из тялото и единствената мисъл в главата му беше - да защити Сакура. Около него се образуваха костите от гръдния кош на Сусаноо горящи в тъмно син цвят и се стабилизираха, а после бавно се оформиха ръцете, тялото и главата докато той не получи пълно Сусаноо в скелет форма.
Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Susanoo_by_ukealphonse-d4a2p2t
"Виж ти... виж ти... какво ли може да е било такава силна мотивация, че да отключи Сусаноо до тук само от първия път? Трябва да те поздравя, Изуна... ти наистина си онова, за което съм мечтаел.. ще станеш чудесна част от колекцията ми!" Тоби стоеше отстрани на един стълб и наблюдаваше прогреса на момчето отдалече. Изуна си нямаше и представа за размислите му. След като беше успял да задържи Сусаноо стабилизирано за толкова дълго време, той се обърна към една от мишените и чрез въображението в ума си накара то да атакува. Сусаноото му замахна срещу мишената и отприщи заряд от чакра като режещ диск, който сряза мишената на две и тя избухна при контакт доста масивно. Зловещото Сусаноо отправи яростен рев. "Сакура-чан... почакай ме още малко!" Изуна обаче се беше изморил само от това и формата се разпадна. Той падна на колене и дишаше тежко. Извърна туловището си и седна на земята. Избърса потта от челото си и бързо изгони злокобните мисли за евентуалната съдба на любимата си. Едва ли А знаеше... Нямаше как да знае.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Учиха Изуна Нед Авг 12, 2012 4:34 pm

Имаше само още един ден до дългоочакваната среща. В ума на Изуна се въртяха всякакви размишления. Каква ли щеше да е реакцията на бившия му сенсей като го види така? Дали не беше вече взел мерки? Дали не го очакваше подготвил клопка? Дали Сакура беше добре? Ами Обито? Щеше ли да получи одобрение за силата си? До къде в действителност беше развил уменията си? Изуна не беше забравил и за свитъка, взет неотдавна от шайката бандити, които планираха покушение над кагето. Но сега нямаше време да се чуди за бъдещето, той трябваше да го напише. И то започвайки с оттренирването на уменията си.
Изуна се съсредоточи и активира мангекьото си, чакрата зациркулира по тялото му интензивно. Образът на Сакура остана в съзнанието му и той изкара скелетното Сусаноо. Изуна скочи напред и установи, че движенията му бяха по-забавени докато беше в своята защита, но бързо осъзна, че това се дължеше на пределното количество чакра и трудното стабилизиране, които техниката изискваше. Той замахна с ръка напред, а огромното Сусаноо мимикира движенията му. Изуна усети тежестта, която падаше върху плещите му, това беше като тренировки с тежести на краката, и слава богу, че беше тренирал доста по този начин. Напрежението върху цялото му тяло беше голямо, но той беше решен да го превъзмогне. Независимо от болката, която беше като от разкъсващи се мускули, той продължи да прави поредица от различни удари и комбота, които беше заучил. Сусаноото повтаряше всяко негово движение. Откъде ли идваха силите му? Младият Учиха не мислеше за целта и омразата си този път. Онова, което му даваше силата да контролира Сусаноо до такава степен отвъд възможностите му бяха силните чувства, които изпитваше към Сакура и желанието му да я защити.
„Това момче...” Тоби го наблюдаваше отстрани и се изумяваше от потенциала му. Само за няколко дена Изуна беше усвоил и трите мангекьо техники без сериозни странични ефекти, а това дори не беше всичко. Чакра нивата на Изуна се бяха значително повишили и той умееше пестенето на чакра до съвършенство. Изуна застана срещу една от мишените и замахна силно с ръка представяйки си, че разсича мишената на две с вятърна вълна. В синхрон с него Сусаноо замахна с ръката си и отприщи същата вълна, която Изуна си беше представил и тя се вряза в мишената. Момчето деактивира Сусаноо и седна да почине за малко. Той отвори колбичката с вода и пийна малко, че да отули жаждата си.
След това той продължи тренирвките си върху контрола на Сусаноо и не само това. Пробваше и различни комбота с аматерасу, сусаноо и тсукьоми и намираше начини да използва ефикасно чакрата си дори и за толкова мощни техники без да хаби твърде много от енергията си. Накрая на деня той беше като пребит и припадна на площадката. „Много скоро ще стана достоен... Ще победя Оромо и... ще се върна в Коноха с брат си като герои!” той сви юмрук уверен в плановете си и се изправи едва-едва, а когато си пое дъх се затича напред и изкачи на една скала. Загледа се в залеза и се замечта за дните когато отново ще може да бъде с розовкосата.
Тоби сам можеше да забележи, че макар и Изуна да беше преминал през толкова неволи и беше изпитал сензацията да убива, момчето още не беше обладано от мъстта на мангекьото. Имаше нещо, което го крепеше към светлината. „Ще разбера какво го кара да блуждае... и ще премахна пречката.” С тези думи Тоби се покри.
Изуна сведе глава връщайки се към реалността. Ами ако умре в опита си да победи? Ами ако мангекьото го промени? А дали изобщо щеше да оцелее след утрешния ден? Не беше и толкова лесно да се върне към нормален живот ако целият свят го зачиташе като опасен мисинг-нин. Той бавно се отправи наобратно към стаята си в Акатски.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Тренировки - Място за Тренировки - Page 5 Empty Re: Място за Тренировки

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите