Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Полето!!!!!

+15
Дейдара
Учиха Обито
Неджи Хюга
Райкаге
Темари
Guest
Саске
Заемаща място
Учиха Изуна
пейн
Итачи
naruto
Югито
Сакура
Минато@
19 posters

Страница 18 от 22 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Заемаща място Съб Мар 12, 2011 2:44 am

-Хокаге-сама защо не дойдете и вие?

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Райкаге Съб Мар 12, 2011 4:58 am

Момчето се справяше добре с ударите, но все пак нещо липсваше.
- Момче, напредваш бързо, но нещо то липсва... мисля, че това е самоувереност. Нещо те притеснява, дане би да е заради брат ти- след тези думи Изуна погледна надолу.
- Разбирам, не се притеснявай, всеки отговаря сам за действията си, няма смисъл да плащаш за постъпките на някой друг. Само слушай сърцето си... Не карай стария човек да навлиза в размисли-скара му се А като го мина на майтап- Питай ме нещо за бой, аз не разбирам Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy (А започва да се смее). Момчето се развесели и започна да не се притеснява толкова много. След още малко лицеви и коремни дойде и Куренай, тя покани Изумо на битка, а Райкагето щеше да ги гледа.

ПП. Това се случва ПРЕДИ битката Изуна/ Куренай и преди постовете на Куренай в тази тема.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Заемаща място Съб Мар 12, 2011 6:21 am

Знаеш ли Райкаге мислите върху нова което каза.
Излиза че аз наранявам приятелите си зада им помогна... Но така им вредя! Вече не знам какво да правя! Пък и какво е това манкекю забога? Каква е тая мания за сила?!!!!

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Райкаге Съб Мар 12, 2011 6:34 am

- Преди време хора от моето село преследваха шарингана, научихме много неща. Когато се сблъсках с Ороми аз видях мангекиоу шарингана за пръв път. Попронцип това е една от най-силните форми на шарингана, като ти го казвам така сигурно си мислиш, че ще е добре Изуна да го отлючи, но не... За да се отключи, трябва да убиеш най-добрия си приятел .... След това започнат проблемите. Проклетите очи както ги наричаме започват да владеят човека който ги ползва и го въвличат в един кръг от отмъщение. Това е цялата истина, мисля, че няма защо да го крия, не искам Изуна и Обито да станат като Ороми и Итачи, доколкото знам те са се променили след като са отключили мангекйоу очите... Всичко това моето село разбра след като се сблъска със Учиха Шишуй, той разказа всичко това... но най- лошото и това което ме притеснява е Мадара. Шишуй спомена за етернал мангекуой който се постига като се трансплантират очите с мангекйоу на 1 брат в тялото на другия... Да това е наистина плашещо, кой знае дали Мадара няма да посегне на брат си, нали ти казвам, всички щом се сдобият с мангекйоу започват да търсат сила... етернал шарингана. Мисля, че трябва да говоря с Минато, но това утре. Сега ще се прибирам, че утре ме очакват тренеровки. Двамата приятели тръгнаха към къщите.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Учиха Изуна Нед Мар 13, 2011 1:28 am

Изуна дойде на обширните поляни и зачака сенсеят си.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Югито Нед Мар 13, 2011 1:38 am

Конан минаваше през поляните, за да потренира малко. -О, здравейте приятели, отдавна не сме се виждали!
След тези думи Конан ги заговори, защото не се бяха виждали отдавна. Няколко минути след това момичето се
отдалечи малко от поляните. Тя щеше да тренира сама. Конан веднага използва една от техниките си и направи
свое хертиено копие, което също се биеше толкова добре колко нея. Двете щяха да се бият с истински оръжия.
Конан искара един от кунайте си. Нямаше намерение да исползва ледените кунай, за да се спаси от нещо, защото
тях можеше и да ги няма. След няколко минути Конан и хартиения клонинг, който беше придобил нейното тяло
и бойни стилове започнаха да се бият Двете момичета разменяха удар след удар, като отблъскваха и оръжията си.
При ударите се получваваше искра. Конан искаше да се осъвършеснтва малко повече в тайджуцуто, защото не и беше
от най-силните страни, но се биеше перфектно от растояние. Клонинга и, щеше само да отблъсква атаките и
и щеше да и помогне да доусъвършенста и някой от тях. След няколко часа тренирофка момичето седна на земята, за
да си почине и пийна малко вода. Няколко минути по- късно продължи, но този път се защитаваше. На свечеряване повечето
от чакрата и бе свършила за това разруши клонинга си и отиде на една тренировъчна площадка.
Там имаше няколко плашила. Конан няколко часа се би на някой от тях.
Преди да си тръгна момичето направи 30 коремни преди да си отиде към рамена на Ичираку.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Учиха Изуна Нед Мар 13, 2011 1:52 am

Докато чакаше Изуна реши да разгрее тялото си и започна да прави коремни и лицеви.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Райкаге Нед Мар 13, 2011 2:18 am

Райкагето пристигна от двореца до тук за почти отрицателно време.
- Какво правиш тук?- запита го А.- Истина е че закаснях, но ако небяха Котетсу и Изумо да ми кажат, че си тръгнал натук щях да те чакам още пред портите... Внимавай повече, във време на война е опасно генин да излиза сам от града. Все пак няма значение. Сега ще направя 50х20 лицеви задето закъснях, но първо нека да загреем и двамата. След като загряваха 30мин, Райкагето започна да дава задачи.
- Така, първо активирай шарингана и започвай по крушата, редувай ляв прав, десен прав, ляв лолкик и десел лолкик. През това време аз почвам лицевите. Предлагам ти да правиш комбинацията по 20 пъти след това 2мин почивка, така докато не запаметиш ударите. Шарингана ще ти помогне да определиш точната дистанция и когато се биеш срещу противник който мърда и избягва атаките ще можеш хем да предцаниш дистанцията, хем да предвидиш хода му още щом помръдне крака в комбинацията която ти правиш, така ще опражниш не само ударите и силата, ами и шарингана, опитай се да го държиш активирам колкото можеш. Щом стигнеш лимита си, ще усетиш болка в главата, тогава го спри и седни малко за почива, така ще видим колко ти е лимита в началото, с всеки изминат ден и тренеровки ще го увелечаваш. Сега започвай и аз почвам да видим кой ще е по- бърз.- Този път Райкагето се засмя чак накрая, по време на тренеровка той беше по-строг. Така и трябваше да бъде... по този начин Изумо щеше да приема нещата по-сереозно.. все пак тренеровките не са шега работа.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Учиха Изуна Нед Мар 13, 2011 2:26 am

Изуна не намираше и тренировките за шега работа. Той активира шарингана си и започна да бие крушата редувайки ударите последователно както райкагето му беше казал. Той продължи и на всеки две минути се спираше за кратка почивка и после продължаваше. Държеше шаринганът си активиран през цялото време. Той беше надарен Учиха също като брат си, издържаше дълго. Започна следващата серия и не се спря, макар че от ударите започнаха да му се разраняват кокалчетата. Той наблягаше на сила, както А му беше казал преди и произвеждаше добри, независимо, че бавни удари. Изглежда, че и голямата порция рамен, която беше изял си даваше резултат :Д Изуна продължи още 1- минути така, но главата започна да го наболява. Независимо от болката, Изуна остана с активираният си шаринган и налагаше здраво крушата. Както винаги се въвличаше твърде много в тренировките си!
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Райкаге Нед Мар 13, 2011 2:32 am

Райкагето забеляза, че момчето започна да изпитва болка, по едно време, то се хвана за главата за малко и след това продължи.
- Спри момче, казах когато те заболи главата да спреш, ако продължиш след малко ще препаднеш и след това ще трябва да лежиш определено време в болница. Продължавай да риташ. Направи 20 пъти комбинацията с по 2мин почивка още 10 пъти. След това трябва да съм свършил и аз и ще се разменим. Сега се захващай за работа.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Учиха Изуна Нед Мар 13, 2011 2:50 am

Изуна се понацупи, но спря за известно време почивка като деактивира шарингана си.
След малко като почувства, че болката е отминала, отново се изправи и продължи.
като свърши беше доста потен.
-Фуф...
"Няма да е добра идея да се напрягам точно преди войната..." - помисли си Изуна, за това не продължи.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Райкаге Нед Мар 13, 2011 3:24 am

- Добре и двамата сме готови. Сега аз ще бия крушата, а ти започвай лицеви 10х10 (тоест 10 лицеви, почивка 2-3мин и така 10 пъти), 30х10 коремни, след това 10х 10 набирания. Това ще ти е за днеска, аз пък ще бия крушата, ако свършиш преди мен ще почиваш 30-40 мин и след това във въздуха малко удари ще упражниш.- след тези думи 2мата започнаха, Райкагето направи 500 удара на ръка(ляв, десен прав; ляво, дясно круше, ляв, десен ъперкът, ляво и дясно 45, 90 градусов лакът и страничен лакът). След това премина към краката, направи по 500 удара на крак (ляви и десни лол, мид, хай и фринт кика; ляви и десни фронтални и странични колена).
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Учиха Изуна Нед Мар 13, 2011 4:15 am

Изуна се беше заел с лицевите. Прави ги точно ккато райкагето му каза с почивки и после пак. След това и коремните извърши - 30х10 и накрая набирания 10х10.
Когато райкагето беше свършил със своята тренировка и Изуна приключи своята част.
-Сега... какво ще правим..? Мисля, че мога да продължа... - каза му Изуна през пуфтене от измореността.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Райкаге Нед Мар 13, 2011 4:26 am

Добре, започваме и двамата да правим клякания, 25х20 с по 1мин почивка. След това, ако имаш сили предлагам малко тичане около Коноха. Сега да започваме.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Учиха Изуна Нед Мар 13, 2011 4:37 am

-Х-хай! - Изуна започна по примера на райкагето, но не можеше да поддържа неговата скорост и енергичност.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Райкаге Нед Мар 13, 2011 4:41 am

Райкагето видя, че момчета едвам вдигаше тялото си. А разбра, че момчето е стигнало своя лимит затова заговори.
- Мисля, че си готов за днес, сега ела да те черпя един голям рамен и да ходим по-скоро до извора да тренираш джутсото си. Сега да тръгваме...
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Учиха Изуна Нед Мар 13, 2011 4:51 am

-Ух.. д-да, добре... - тръгна с райкагето, избърсвайки потта от челото си.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Заемаща място Пон Мар 14, 2011 3:17 am

Куренай скочи на едно дърво и се загледа във небето.
Може би това можеше да е последният път в който то да е така синьо.
Изглежда само то не се притесняваше.

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Учиха Изуна Пон Мар 14, 2011 3:36 am

Изуна и А пристигнаха на поляните. Днес щеше да е последният им ден на тренировки преди войната. Райкагето можеше да усети, че момчето беше под стрес. Небиваше да го натварва много, защото все пак утре трябваше да е на 100% за битката. Изуна обаче изглеждаше добре, сигурно заради мехлема и течността. Момчето се беше умълчало. То извърна поглед към сенсея си.
-Какво ще правим днес, сенсей? Кикове и удари?
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Райкаге Пон Мар 14, 2011 3:59 am

Учителя и ученика пристигнаха.
- Днес ще направим по специална тренировка. Първо активирай шарингана, след това направи 3 клонинга. Почвате 4мата да правите прав ляв, прав десен, ляв лол и десен лол. По специалното днес ще е лявия и десния мид кик и лявото и дясното круше. След като Райкагето обясни как да направи новите удари А продължи:
- Така бии със шарингана и с клонингите докато направиш комбинацията от всичките удари 200 пъти. След това дезактивирай шарингана и премахни клонингите, така сеедно си направил не 200 а 600 пъти ударите. Така ще упражниш не само ударите но и шарингана. След това малко джутсота и малко обиколки около града, за да опознаем територията за утра. Сега да започваме.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Учиха Изуна Пон Мар 14, 2011 4:18 am

-Тъй вярно! - Изуна веднага се зае.
Той активира шарингана си и призова трите клонинга. Започнаха да упражняват ударите - първо прав ляв, после правя десен, след това ляв лол и десен лол - комбинираха ги по най-различни начини, наблягайки най-много на посочените удари от А. Изуна ги правеше като преди по 20 минути, после почиваше 2 и пак 20 минути удраше. Повтори така 3 пъти (3х20) и накрая се спря, деактивира шарингана и освободи клонингите. Техният опит влезе в него и той падна запъхтяно на земята. Беше доста уморително това да става отведнъж и му трябваше около минута да се освести. Извади да пийне малко вода и отиде да каже на райкагето, че е готов, избърсвайки потта от челото си.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Райкаге Пон Мар 14, 2011 4:22 am

Райкагето беше доволен.
- Сега да упражним тренировката от вчера, тази със огненото джутсо. Първо медитирай, след това започвай да ме целиш със огнените топки, но не забравяй да използваш шарингана.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Учиха Изуна Пон Мар 14, 2011 4:35 am

-Да... ще го тренирам. - Изуна поседна да почине и започна да медитира. Дишаше бавно, все по-бавно и умерено.
След около 5 минути изпадна в медитация и чакрата му се успокои. Прекара така около 40 минути и разтвори леко очи. Чувстваше се готов и извика А да започнат. Момчето активира шарингана си и се затича около райкагето, фокусирайки го, направи знаци и избълва огнена топка. После веднага отскочи - вече усещаше, че шарингана му позволява да вижда движенията на забавен кадър и така и ги придвиждаше. Когато райкагето отскочи, Изуна вече изтича в тила му, използвайки бързината си и следейки движенията си и беше направил достатъчно знаци за следващата атака.
Огънят отново не уцели А, но този път момчето беше още по-бързо и със самият отскок на райкагето, то се придвижи и избълва топката към мястото където той щеше да стъпи. Изуна не се притесняваше, защото знаеше, че А може да се защити от атаката му дори и да го улучи, за това караше без притеснения. Вече му беше много по-приятно и спокойно да тренира с великият нинджа.
Изуна продължи с атаките и напрягаше шарингана си в началото, но постепенно започна да му става по-лесно и по-лесно и той да схваща как става. А също така, това беше добър метод да тренира и огнените си техники.
Спря се задъхан, вече достигнал лимита си, 30 минути нон-стоп атаки. Това беше доста добро време за генин. Може би за това щяха да го включат във войната - уменията му припокриваха липсата на титла и опит. Поне така си помисли Изуна след като А го поздрави за прогреса.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Райкаге Пон Мар 14, 2011 5:34 am

- Момчето е наистина добро, никога не съм виждал генин да бълва огнени топки 30мин. Учиха клана са наистина много способни нинджи- мислише си А.- Ако нямах моята електрическа бързина щях да съм на кебапчета. Изуна ще надмине всички в селото ни, ще достигне и задмине брат си, вярвам в това.- така си мислеше Райкагето, след това проговори.
- Много добра работа момче, напълно готов си за войната, сигурен съм дори че ще сриташ няколко задника. Сега да по бягаме малко около Коноха, така хем ще научим местноста, хем ще потренираме. Какво ще кажеш за 100 обиколки?
............
След около час 2мата бяха готови.
- Момче, аз трябва да тръгвам, утре е важен ден и за двама ни. Все още трябва да свърша някои неща. Сега ще се сбогуваме... Вярвам в теб, ще се справиш. Нека ти дам последни съвети. Бъди разумен, мисли за отбора си, вярвай в себе си и помни най-важното, ръцете на главата- след тези думи А се засмя като на майтам, но след това придоби онова сериозно изражение и продължи- Хлапе, вярвам в теб- след тези думи А потупа Изуна по рамото, влезе в града и тръгна на някъде.
- И успех- провилна се Райкагето от далече, но Учиха го чу...
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Учиха Изуна Пон Мар 14, 2011 5:40 am

Изуна се усмихна и се провикна след него:
-ще го имам впредвид - успех и на вас, А! - Изуна се усмихна, но след малко се строполи изморен на земята.
Дишаше тежко, защото цялата тренировка го беше скапала и сега мислеше единствено за ядене и сън. той се поизправи и извади от мд. чантичката си мехлема от райкагето и го втри в ранените части, после пи и от шишенцето. Като преглътна и постоя така известно време, изправи се и вдигна поглед нагоре към небето - слънцето залязваше и Учихата знаеше, че времето наближава. Сърцето му заби бързо, но не се знаеше дали го вълнуваше войната, дали се притесняваше от развитието на битката или дали усещаше, че може да се сблъска с брат си. Какво щеше да направи ако наистина се изправеше лице в лице в него? Щеше ли да зареве от страх или от щастие?
Не се усети как беше останал така около 5 минути в размисли. Тренировъчните площадки се бяха изпразнили напълно. Останалите нинджи също трябваше да си лягат рано, за да са свежи за утрешният ден. Изуна преглътна и кимна на себе си, да си вдъхне малко кураж и се отправи към дома си.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Полето!!!!! - Page 18 Empty Re: Полето!!!!!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 18 от 22 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите