Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week

Keywords

Полето!!!!!

Страница 21 от 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Go down

Re: Полето!!!!!

Писане  Какаши on Вто Сеп 06, 2011 5:31 pm

Какаши дойде.Той искаше днес да се пробва да освободи новата си очна техника,да точно МШ.Той свали маската както винаги отвори око и пусна шарингана.Той започна да събира чакра .След като събра достатъчно чакра Какаши се усмихна.Той се опита да пусне МШ ,но не успя.Той отново трябваше да събира чакра.Той събра и след това се опита отново да пусне МШ.Но за съжаление пак не успя.Какаши се изнерви и заапочна да събира чакра отново ,но този път събра пре достатъчно.Най накрая Какаши успя да пусне МШ.Сега трябваше само да усвои тази силна и полезна техника.Какаши направи 3-клонинга и каза да седът и да не мърда.Какаши мислеше да изпробва МШ на тях.Реши да започне първия си опит.Той се пробва да го изхвърли във друго измерение,но разбра ,че за тази техника трябва много концентрация.Затова трябваха много тренировки.Започна да измуква 1-диния клонинги ,но като стигна на половината нещо сериозно се обърка изведнъж сичко спря.Какаши знаеше ,че или не е събрал достатъчно чакра или се беше разконцентрирал.След няколко минути на Какапи му светна,той бе видял Сакура да тренира.Какаши се усмихна и след 2 секунди се обърна и каза:
-да не се разконцентрирам трябва да науча тази трудна техника.
Какаши отново се концентрира и започна да прави МШ на следващия клонинг ,но пак не успя.Сичко клонинги изпробва ,но нещо не ставаше.Се пак Какаши не се предаваше събра чакра направи още 3 клонинга и започна отнова да се пробва МШ.Започна и почти да измуче клонинга и той избухна.Значи Какаши отново се беше правали.Той седна да си почине.След като почина той стана и отново пробва ,но отново за малко да направи МШ.Най накрая Какаши се разпука събра докрай своита чакра пиина вода и започна да прави на последният клонинг Мангакю шаринган.Той започна да го засмуква напълно съсредочен.Изведнъж Какаши забеляза едно клонинга го нямаше.Какаши не беше видял да избухва.Значи клонинга или беше засмукал от МШ или беше изчезнал мистериозно.Какаши направи още един клонинг за секи случаи пробва се.Започна да засмуква лека полека и накрая той засмука и последният клонинг.След това Какаши си тръгна.
п.пСега чакам Админа или Йотсик да ми каже дали съм го научил.
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Писане  Итачи Учиха on Пет Сеп 09, 2011 7:10 pm

Итачи дойде легна на тревата и заспа... Sleep

Итачи Учиха
Академик
Академик

Брой мнения : 56

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Итачи Учиха on Пет Сеп 09, 2011 7:17 pm

Итачи се събуди и реши да научи Огнен стил: Огромна огнена топка Katon: Gōkakyū no Jutsu
Той започна да концентрира своята чакра в тялото тогава той изчисти своя ум и всичко около него което би могло да го разсея.В този момент чакрата се превърна в огън но той реши да се концентрира още повече и,когато доиде моментът той каза:
Огнен стил: Огромна огнена топка
Katon: Gōkakyū no Jutsu

Итачи Учиха
Академик
Академик

Брой мнения : 56

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Дейдара on Пон Сеп 12, 2011 9:13 pm

Дейдара доиде да научи новата си техника С2 след като бе научил С1.
Той извади книгата която беше взел от библиотеката.Момчето отвори книгата и разгърна на страницата с техниката му.
"първо се концентрирайте и съберете чакра ..." четеше Дейдара.След като събра чакра и прочете първата стъпка която беше доста дълга той отвори торбата си с глина и взе малко глина с дясната си ръка.Когато сдъвка глината от лявата му ръка излезе една топка глина.Дейдара лесно оформи топката в формата на дракон защото вече имаше опит с това.В ръката си той държеше един дракон.
Той остави дракона и се отдаличи на 3-4метра.Той направи един знак и около дракона се образува един доста голям облак.Когато облака се разкри от него се показа един голям дракон.Дейдара отвори книгата за да види следващата стъпка.Той разбра че може да пръска дракона на трици от опашката му или самото му тяло.Дейдара скочи върху него и излетя.Той направи един знак и се концентрира.След време постепенно опашката се скасяваше.Когато опашката почти изчезна от устата на дракона излетяха 5дракона към земята.Дейдара ги взриви.След като успя той скочи от дракона(той лети ниско).Нинджата направи един знак и дракона се разпръсна на 50птици който излетяха нагоре.
Дейдара взриви птиците и в небето се образува огромна експлозия която не засегна никого.След това Дейдара зарадван седна да си почине.
Дейдара
Генин
Генин

Брой мнения : 316
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Дейдара on Пон Сеп 12, 2011 10:21 pm

След като Дейдара си почина той взе малко глина и направи една птица(бухал)
и отпраши към киното за да се наслади на един страхотен филм или да отиде до рамена на Ичирако.И в двата случая ще е забавно.По пътя Дейдара се беше замислим за Хидан и Саске, но това нямаше значение защото тои вече беше от Коноха.
Дейдара
Генин
Генин

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Югито on Вто Сеп 13, 2011 12:02 am

Щом Дейдара се издигна в небето, там видя своя сенсей. -Хей Дейдара
-Слез долу, ще те тренирам на нова техника. Няколко секунди по-късно Дейдара вече бе на земята. -Е, днес ще учиш чакра C2. За та направиш тези техника, ще трябва да използваш двете си ръце и устата. -С глината ще съсздадеш един огромен дракон. Той може да изплюе по-малки глинени фикурки, които атакуват противника като Управляеми ракети. -Можеш да започваш -Все пак на този терен можеш да учиш каквото си поискаш-рече сенсеят, като се засмя.
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Писане  Дейдара on Вто Сеп 13, 2011 2:51 am

Дейдара се спря и се обърна към Конан.
Тои каза на Конан с ръка на главата си:
-Ами аз всъщност С2 го научих преди малко но съм съгласен да науча С3.
Дейдара слезе от птицата и я взриви.Тои погледна торбичката си с глина и взе малко с двете си ръце.Момчето отвори книгата за да види какво всъщност представлява техника.Тои видя на картинката една доста голяма статуя която е доста опасна.Дейдара взе глината която бе сдъвкана от устата и я оформи в формата на статуя.Нинджата реши да не взривява бомбата защото тя можеше да засегне и някои друг.Затова след като оформи статуя та тои хвърли нагоре и се опита да я взриви.В негето не образува много малка експлозия която не беше достатачна.Тои взе още глина за следващия опит.

Пп.После ще напиша още един пост.!
Дейдара
Генин
Генин

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Дейдара on Вто Сеп 13, 2011 3:46 am

След като глината беше готова, той я оформи.
Момчето смеси глината предварите в експлозивна чакра.
Когато статуята беше готова той я хвърли нагоре и я взриви.В небето се образува образува експлозия която бе по голяма от предишната.
Нинджата взе за последен опит още малко глина за 3тия си опит.Дейдара чустваше умора.Той набързо оформи статуята и я хвърли нагоре в небето се образува огромна експлозия която доста нинджи забелязаха.Дейдара затвори торбите с глината и се отпрати към дома си за да се подготви за предстоящата мисия.
cheers
Дейдара
Генин
Генин

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Учиха Обито on Сря Сеп 14, 2011 3:27 am

Една малда джунинка зачака младата Тсунаде за да я научи на Призоваващето джутсу..
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Тсунаде on Сря Сеп 14, 2011 4:10 pm

Тсунаде дойде на полето за да тренира нова техника, на която щеше да я научи млада джонинка. Тя се огледа и в далечината забеляза едно момиче. Доближи до него и забеля, че това е учителката й.
Тсунаде
Генин
Генин

Брой мнения : 46

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Учиха Обито on Сря Сеп 14, 2011 6:07 pm

Малкото момиче се появи и джонинката се приближи..
-Здравей аз съм Сей,експерт по призоваване и днес имам исия да те обуча на него..
Сей погледна момичето от всякъде..
-Мисля че за теб ще подхождат най-много прозоваващите плужеци..-Тсунаде я погледна странно..-Не ги съди по името те са много специални и полезни и комбинирани с твойте умения ще сте добър екип..
Тсунаде се съгласи..
-Първо трябва да ти обясна точно за Призоваването..-Сей се изкашла леко и започна..-Призоваването е нинджутсу от времето и пространството което позволява на призованото животно да премине от сегашното си местоположение до Призоваващия,независимо от разтоянието...-Тсунаде слушаше внимателно-Най-лесният начин за начално призоваване е с кръв и знаци,за да можеш да призовеш дадено животно трябва да дадеш от кръвта си,най-често пръстите, и след това да направиш знаците...-Сай изкара един голям свитък..-Беше ми казано че ти трябва да подпишеш този свитък за Плужеците,трявба да го подпишеш с кръв и когато призоваваш плужек няма да правиш знаци а само ще требва да дадеш кръв...
Тсунаде подписа свитъка и той изчезна..
-Поздравление вече можеш да тренираш за призоваването но имай предвид че не е толкова лесно...В следващата тренировка ще ти кажа какви са уменията на твоята Катсуи..Сега мисля че трябва да се опражниниш..-Сей показа как се прави призоваването и остави Тсунаде да се опитва докато гледаше...
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Шикамару on Чет Сеп 15, 2011 3:19 am

Шикамару беше пристигнал на поляните.Днес беше първата му тренировка с новия си учител,който беше не друг,а самия А Йотсуки или хокагето на Коноха.Явно имаше късмет,защото той дори не си беше помислял преди това,че точно кагето на Коноха ще го обучава.Нара-та съвсем случайно се беше паднал,като ученик на А Йотсуки при разпределянето на учителите и учениците.Не се заблуждаваше,че ще е лесно.А и не искаше.Момчето знаеше,че за да се постигнат големи неща трябват големи тренировки.

Генин

Брой мнения : 341

Character sheet
Техники на героя:

http://naru7o.bulgarianforum.net

Писане  Райкаге on Чет Сеп 15, 2011 3:30 am

А скачаше от дърво на дърво. Щом стигна уговореното място, той скочи на земята и се огледа. Видя само едно слабо, хърбаво момченце.
- Дали това е ученика ми?- запита се кагето на ум.- Ако е така... имаме доста работа.
Той тръгна с бавни крачки към момчето. Лицето на А все още беше намръщено. Не за друго, а заради случката с Изуна и Обито. Когато стигна до момчето, той го хвана за рамото и приклекна към него.
- Аз съм А Йотски и ще бъда учителя ти. Как те наричат? - попита Хокагето малко грубо. Той искаше да разбере намеренията на Шикамару- мечти, планове, история, всичко.
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 492

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Дейдара on Пет Сеп 16, 2011 12:37 am

Дейдара беше дошъл тук за да потренира своето тайджуцу.
Той носеше чисто черна роба без облаци която хвърли на земята.Момчето реши да започне с хвърляне на шурикени и кунай.Той издълба с един кунай мише на и започна да хвърля шурикени и кунай.Дейдара прати всички шурикени и кун. право в мишената, но това беше лесно за сега.Той видя 3малки съвсем тънки клончета и се опита да ги уцели.Дейдара се справи отлично като ги уцели.
Той премина на физически упражнения.Дейдара започна да прави лицеви,коремни а накрая и набирания.Момчето правеше физически упражнения без да спира дори когато се измори много той продължи.С набиранията имаше проблем защото имаше рана която почти беше зараснала затова той не претовари рамото.Дейдара седна да си почине под едно дърво и започна да яде една ябълка която беше зел от къщата си.
Дейдара
Генин
Генин

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Дейдара on Пет Сеп 16, 2011 12:50 am

След няколко минути след като си изяде ябълката Дейдара се изправи,изтупа се и продължи своята техника.Той реши да тренира за своята скорост.
Дейдара се опита да направи обиколка на един голям участак около Коноха покраи портите.Той не беше все още много добър в тайджуцуто затова след 45минути бягане се измори и седна на земята."Все още сам слаб" каза си Дейдара и след няколко минути почивка той продължи.Привечер той беше насредата и беше доста изморен, но продължи да тича.Когато напълно се беше свечерило Дейдара се строполи на земята от умора.
Момчето беше доста уморен.Той видя няколко нинджи които си тръгваха след дълга тренировка със своя сенсеи.
Дейдара чустваше доста голяма умора,но имаше чуството че се е подобрил макар и малко.Нинджата се запъти към своя дом спокоино и бавно.
Дейдара
Генин
Генин

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Шикамару on Съб Сеп 17, 2011 2:14 am

Райкаге написа:А скачаше от дърво на дърво. Щом стигна уговореното място, той скочи на земята и се огледа. Видя само едно слабо, хърбаво момченце.
- Дали това е ученика ми?- запита се кагето на ум.- Ако е така... имаме доста работа.
Той тръгна с бавни крачки към момчето. Лицето на А все още беше намръщено. Не за друго, а заради случката с Изуна и Обито. Когато стигна до момчето, той го хвана за рамото и приклекна към него.
- Аз съм А Йотски и ще бъда учителя ти. Как те наричат? - попита Хокагето малко грубо. Той искаше да разбере намеренията на Шикамару- мечти, планове, история, всичко.

Изведнъж Шикамару чу,че някой се приземи на земята.Момчето се обърна и кой да види-самия хокаге на Коноха.Кагето беше висок набит и изглеждаше малко.... ядосан.Нара-та се изнанадеа как кагето беше дошъл без той да чуе,но осъзнаваше,че това все пак беше шиноби от много висока степен и можеше да прави неща,които Шикамару дори не подозираше.Сенсеят клекна до момчето и сложи ръката си на рамото му и заговори.
-Аз съм А Йотски и ще бъда учителя ти. Как те наричат?- попита Хокагето студено.
-Ами...аз съм ..Шикамару от кллана Нара-заекна малко момчето.
След това кагето попита за мечтите,плановете и въобще всичко за живота и мислите на момчето.
-Ами аз както вече казах съм роден в семейство от клана Нара.Баща ми също е шиноби той самия ме запозна с пътя на нинджите.Все още той не ми е съвсем ясен,но знам,че е труден и е осеян с препядствия и опасности.Но баща ми ми казваше,че ние нинджите поемаме всички тези рискове и трудности за да постигнем една единственна цел - мира на този свят.Скоро завърших академията както знаете и сега вече съм шиноби.Или поне така мисля.-Шикамару направи кратка пауза като се почеса по вратъ и заби поглед в земята.След минутка отново продължи като погледът му отново се премести върху сенсея си - Не знам какво точно искам да постигна все още или може би вече знам едното.Аз също като всички нинджи искам да постигнем разбирателство и мир между хората.-завърши Нара-та като погледна хокагето право в очите.
Там той разчиташе някакво напрежение,което кагето показа малко от началото.Можеби Шикамару грешеше и всичко беше в ума му и само си внушаваше,че е попаднал на раздразнителен сенсей.

Генин

Брой мнения : 341

Character sheet
Техники на героя:

http://naru7o.bulgarianforum.net

Писане  Райкаге on Съб Сеп 17, 2011 3:12 am

- Ха... мир. Това е нещо, което не може да се постигне. Докато нинджа светът съществува ще има омраза и войни.- А се усмихна и се изправи. Точно тогава нещо мина през ума му. Физиономията му се промени. Изглежда се сети за нещо или по-точно разбра нещо много съществено. Той отново се наведе.
- Да отидем да похапнем рамен. Какво ще кажеш?- момчето се зачуди на подканата на А. Нали трябваше да тренира, не да яде. Все пак беше гладен, а и като хокагето ще черпи, си беше чиста печалба. Не след дълго двамата тръгнаха към Ичираку.
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 492

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Сакура on Съб Сеп 17, 2011 8:03 pm

На полето Сакура се зае да отработва последната изучавана техника- чакра скалпел. Концентрираше чакра, оформяше като острие, придаваше плътност, усилваше паралитичната сила и визуализираше как мускулите на противниците и се сковатват при нейният захват и те падат като покосени от внезапната парализа.
Храс- храс, пак и пак, острие с бойна паралитична мощ! Концентрация и поразяване! Прас! Сакура работеше настървено и усърдно и усещаше вече как владее чакрата перфектно и можеше да се обзаложи, че техниката вече е нейна. Накрая задъхана тя спря и се озърна.
-Ух, сега трябва да я изпробвам. Доброволец?- тя се озърна. Наоколо нямаше никой, но по-надалеч две момчета от Академията тренираха съвестно и за удобство на Сакура без сенсей наблизо. Неправедна мисъл се мерна в главата на розовокоската и тя със ведра стъпка и наперена фигура се запъти към тях.
-Как е приятелчета, тренирате ли?- подвикна им Сакура като наближи.- Буншин но джуцу, а? По нататък ще има и по- интересни неща. Ето, аз уча тука нещо...За близък бой- правиш ето така, хващаш противника и...раз!
При тези думи Сакура решително се приближи към едното момче и с елегантен разкрач фрасна лявото му бедро, оформила вече чакра скалпел добре. И без това смаяно, момчето падна на земята с болезнен вик пред още по-смаяния поглед на другая си.
-Опа-а-а.-извика неубедително виновно Сакура- Аз без да искам, исках само да ви разкажа. Хъмм, ами...след известно време би трябвало да ти премине, ще бъдеш пак като нов. Не се тревожи. А ти му помогни, какво ме гледаш- викна Сакура на другото момче.- Не виждаш ли, че пострада човекът, ей никакво съчувствие в тия хора ей...
И тя напусна поляните все едно нищо не е било.
Зад нея едното момче с ужасен поглед се навеждаше над присвития си приятел на земята.
-Можем да кажем, че тая техника действа.- заключи Сакура тръгвайки към къщи.
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1724
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Учиха Изуна on Съб Сеп 17, 2011 10:35 pm

След успешната си мисия, Изуна дойде на полето, за да чака Обито както се бяха разбрали.
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Писане  Учиха Обито on Пон Сеп 19, 2011 2:20 pm

Затичах се насам...
-Изуу...-Вървях към него...-Изу,Сакура-чан вече е свободна,след тренировката можем да отдием да я видим,мина доста време преи да се наканим-Усмихнах се...
-А сега какво,ще тренираме нещо..?-Попитах Изу с интерес и замижах...
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Сакура on Пет Сеп 23, 2011 2:02 am

Сакура отиде на поляните, за да тренира и тества техниката, на която отдаваше толкова много от силите и желанието си - Chakra Enhanced Strength. Специално си избра място, на което имаше забита голяма греда от широкаши, японски бял дъб. После се зае да превърне теорията в практика.
Затвори за миг очи, концентрира се, събра чакра и съвсем контролирано я разпръсна по тялото си към крайниците. Превърна я в бойна, ударна, разбиваща, завъртя се с полукръг и нанесе удар в дървената града от така нареченото стоманено дърво. Силата, която се освободи разцепи дървото така сякаш то беше от вафлени кори.
Имаше ли значение вече колко усилия, колко повторения, колко междинни провала- накрая дисциплината и тръдът бяха възнаградени, момичето владееше сила и поемаше отговорността да я използва според собствените си разбирания за правда и чест!
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1724
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Учиха Изуна on Съб Сеп 24, 2011 11:07 pm

Учиха Обито написа:Затичах се насам...
-Изуу...-Вървях към него...-Изу,Сакура-чан вече е свободна,след тренировката можем да отдием да я видим,мина доста време преи да се наканим-Усмихнах се...
-А сега какво,ще тренираме нещо..?-Попитах Изу с интерес и замижах...

-В свитъците на мангекьо шарингана се споменаваше, че всяко мангекьо е различно - в едното око има генджутсу умение, в другото нинджутсу, а третата техника е последната и най-мощната - сусаноо. Трябва да намерим начин да ги отключим, иначе каква полза от мангекьото? - замисли се Изуна и погледна приятелят си в очакване на отговор на тезата му.
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Учиха Обито on Нед Сеп 25, 2011 2:19 am

Усмихнах се нахъсано и едно блясъче "хвръкна" от окото ми...
-Точно така..-Казах изпълнен с енергия но се спрях..-Ноо Изу-кун какво стана,нали щяхме да видим сакура..-Изу се загледа нагоре сякаш искаше да пренебрегнем това..-Изу-кун знам че ти се тренира,повярвай ми и аз съм така но преди всичко да е станало твърде сложно ние трябва да посетим Сакура-чан дори да е за малко...-Видях че Изу му стана леко неловко..Издишах тежко..
-Добре ще направим една тренировка и след това ще отидем..-Изу се усмихна,напоследък беше доста мълчелив чудех се какво ли му беше все пак мислеше само за брат си изках да му съчувствам но нямаше как аз не познавах семейството си а той ео траснъл с неговото и нещата са протекли различно...невъзможно беше да знам как се чувства затова и не можех да го виня,нашите болки колкото и да си приличат толкова и се различават...
Докато мислех се бях втренчил в Изу който ме погледна и азси преместих погледа и се разтегнох..
-Та казвай братле от къде започваме...
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Учиха Изуна on Нед Сеп 25, 2011 4:29 am

Някъде отвътре на Изуна му се искаше да посетят и Сакура, да изкрещи, че я обича и да тръгнат веднага към нея, но преди всичко беше дългът, брат му. Докато Сакура можеха да видят всеки път, тя си беше жива и здрава, времето за брат му изтичаше или поне така си мислеше момчето. Поуспокоен от съгласието за една тренировка, Изуна се позамисли.
-Добре, ще опитам да призова Тсукьоми... първата техника, генджутсуто.
Изуна сбръчка чело в опит да си спомни какво беше чувал и виждал от Итачи и Оромо, защото в свитъците не беше изобщо отбелязано как се активира непробиваемото генджутсу.
-Оромо активираше генджутсуто от дясното си око... н от друга страна Итачи го използваше от лявото... мисля, че така беше... -той тръсна глава над тези си сложни размишления. - Добре, щом отключихме мангекьо чрез болка, значи ще отключим и тези техники чрез болка. Пробвай да ме нападаш с най-силните си атаки, а аз ще се опитам да те контрирам с генджутсуто на мангекьото.
Това беше рисковано - той искаше Обито да напада собственият си приятел безмилостно с най-опасните си техники. Ако не бяха внимателни и дори и най-малката грешка можеше да доведе до смърт. Изуна прочете недоумението и несигурността в очите на Обито. Самият той не беше сигурен за това.
-Добре... може би не чак най-силните... не, не, чакай, ще пробвам директно.
Изуна се извърна и затвори очи. Като се завъртя веднъж и се обърна отново с лице към Обито той активира своят мангекьо. Появи му се леко парене в очите и усети как чакрата му сама започва да се насъбира там. Той се успокои. Не биваше да се поддава на болката и източването на чакрата. "Точно така! Сега разбирам..." каза си той след кратко затишие, в което Обито гледаше объркано незнаещ какво действие да предприеме поради мълчанието на приятелят си. "Трябва да поема контрол над циркулиращата чакра, ако искам да задържа мангекьото си активирано и да освобождавам каквато и да било техника." Той използва друга част от чакрата си, за да блокира и придърпа назад чакрата, която се сгъстяваше около очите и предизвикваше паренето. Изуна забеляза нещо много любопитно тук, но реши да го премълчи. Това беше тайната към ослепяването. Беше просто теза, която се роди в ума му и имаше нужда от доказателства,за да е сигурен, за това за сега ще оставим този въпрос настрана. Изуна продължи с опитите да успокои чакрата си и даде знак на Обито да изчака.
Бавно, но постепенно той успя да задържи чакрата си, която нарочно се насъбираше и я придърпа обратно. Тогава отвори отново очи и погледна Обито с мангекьото си. Тази ужасяваща аура беше там както в началото на активацията, но сега беше и някак по-слаба, укротена, но не у премахната. Тогава Изуна съсредоточи потока от чакрата си към лявото си око.
-Активирай шаринганът си... - каза почти заповеднически на Обито.
Приятелят му изпълни тази заръка. Той сам можеше да усети, че отново онова чувство се завръщаше, звярът се готвеше да изскокне. В същото време Изуна започна да изпраща вълните като чакра поток. Но вместо внимателно като преди, те направо се изляха от него - изстреля се като отровна стрела, която прободе очите на Обито и дори и той усети паренето. От лявото око на Изуна текна силно кръв, това беше от изстреляната чакра. Прост наблюдател само можеше да гадае, че чакрата е до толкова сгъстена и мощна, че е направо взривоопасна, като чудовищен вулкан.
В този миг времето за Обито застина, всичко стана червено, а навън грееше луната. Той се намираше в безлюдна уличка в Коноха. Видя движещи се фигури в далечината. Затича се натам и това, което видя го вледени - беше той като бебе, а майка му бързо го предаде дом сиропиталище. След това бягаше нанякъде, а в нощта се появи някаква сянка, носеше главата на баща му и после съсече и майка му. В очите на фигурата се виждаше мангекьо шаринган в интересна форма... И сцената продължи... Дори и кай не успя да го измъкне. Това можеше да го влуди, погледа му се замъгляваше, краката му подсичаха, опитите му да избяга бяха напразни.
Всичко това траеше само няколко секунди за Изуна. Окото му проля още кръв и той се струполи на земята, изпускайки контрол над техниката. Сгърчи се, сви се и примижа. Обито също падна на земята немощен. И двамата дишаха тежко. Изуна разтърка очи.
-Ъх.. К-какво стана...? - той се обърна към Обито, но нямаше отговор.
Сцената, по скоро спомен беше оставила Обито вцепенен от ужас. Той не можеше да мърда, гадеше му се.
-О-обито.. а-аз... извинявай... но... нищо не помня... мисля, че те вкарах в генджутсу, но н-незнам какво.. не съм го контролирал аз... ъх... - като видя сълзите на лицето на приятелят си, Изуна пребледня.
Пред очите му причерня, най-вероятно от ползата на мангекьото и липсата на чакра, но единственото, което му беше в ума сега, беше да намерят медик, а единствено се сещаше за Сакура. Колкото и да му се виеше свят, той пое приятелят си и го вдигна.
-Д-да отиваме при Сакура-чан... най-добре... - каза той с треперещ тон.
Както тръгнаха да излизат от полянките, Обито като че ли се посвести и излезе от транса. Но вече се бяха отправили към къщурката на момичето, а Изуна все още беше блед и студен като труп. След малко обаче не издържа и падна на земята с Обито върху себе си. Контролът на мангекьото изобщо не беше шега работа.
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Учиха Обито on Нед Сеп 25, 2011 4:45 am

Изу беше радостен че ще можем да потренираме преди да отидем при Сакура-чан..
Той започна с неговите Мангекьо концентрации и медитации и размишлавания а аз започнах да си събирам чакрата..
Тсукоми а? Звучеше страшно но явно си нямах на представа колко..
Усетих как Изу отново се променя,за момент ме побиха тръпки и единия ми крак отдие леко назад..Той ми каза да си включа и моя Мангеьо затова и го направих...
Тогава той направи нещо изведнъж се озовах в една тъмна улица...Страх ме обзе,видях човешка фируна,жена с дете..тя се приближи до сградата която ми беше позната аз замръзнах на едно място виждах майка си точно таква каквото беше и на снимката която имах...държеше бебе,по точно мен..Тя ме сложи на земята пред прага и си тръгна..Не знаех какво ставаше опитвах се да се освободя от това тсранно джутсо но сякаш не беше такова..
Бебето заплака а жената се отдалечи..Сърцето ми туптеше като че всеки момент ще се пръсне..
Изведнъж сцената се промени плачещото бебе постепенно утихна когато видях някакъв мъж,беше тъмно много тъмно очите му светеше този Ужасен Мангекьо Шаринган в едната си ръка имаше меч по който се стичаше кръв а в другата....нечи глава..Той хвърли главата пред същата жена,пред майка ми...
Можех да видя главата на баща си,аз спрях да дишам почувствах вътрешна дупка..Мъзът се приближи една крачка към майка ми той замахна с меча и тя падна на земята която започна да се напоява бавно с кръв....
Аз паднах на колене не знаех какво ставаше,защо ставаше беше ли реално но още по ужасно беше случващото се в мен...
Сякаш вече бях празен вече нямах вътрешност..
В следващия момент се озовах на замята на поляната с Изу..Аз паднах на земята а очите не спираха да трептят и да булват сълзи,гледах в една точка с празен поглед докато в умът м исе повтаряше една и съща демонична сцена....Не чувах нищо сякаш бях глух,просто не възприемах реалноста....След това усетих как цялата ми сила ме напуска,не можех да кажа нищо или да почувствам нищо...
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Character sheet
Техники на героя:

Писане  Sponsored content

Sponsored content