Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 11 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Горещото езеро.

+7
Неджи Хюга
Райкаге
Итачи
itachi123
Югито
Сакура
Минато@
11 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Учиха Изуна Нед Мар 13, 2011 5:17 am

Изуна дойде при изворите.

ПП: Надявам се това да е правилната тема. Аз си лягам, че едва гледам, до утре :Д
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Райкаге Нед Мар 13, 2011 5:33 am

Момчето беше закъсняло, защото минало по някакъв по-дълъг път.
- Момче, виж какво ти приготвих. Дай си ръцете- Изуна го послуша и си ги подаде. Райкагето намаза със някаква смес едно листо и го сложи върху раните по ръцете на Изуна след това ги превърза здраво с бинта, който беше купил.
- Давам ти тази смес, аз използвах същата. Няма да се развали колкото и време да я държиш у вас. Тази е току що преготвена, тя ще ти помогне да заздравеят раните ти по-бързо и ще намалява болката. Аз имах малко количество, което носех още от моето село, но свърши след като си го сложих на рамото. А се сети за рамото и свали превръзката. Листото се беше впило в раната. След като Райкагето го махна отдолу се виждаше новата кожа.
- Ето виждаш ли за 3-4 дена изгарянето се махна. Давам ти това малко бурканче, мажи си раните и ще ти минават по бързо. Ето ти и това шише. Изпии няколко глъдки сега, утре пии още 3пъти. Помага за мускулите. Няма да имаш толкова силна мускулна треска и ще ти се стабилизира чакрата. Все пак утре пак ще тренираме. Сега прибери работите и седни до мен. Концентрирай чакрата си в продължение на 10-15 минути. Събирай я и я разпръсквай из цялото тяло. Прави така през цялата медитация, като мен.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Учиха Изуна Нед Мар 13, 2011 4:29 pm

Изуна се учуди на въздействието на този мехлем, който райкагето му даде.
-Оха... а райкаге-сан, може ли да давам и на Обито от тях..? - момчето попита докато взимаше от шишенцето и отпи няколко глъдки сега.
После ги прибра в медицинската си чантичка, която носеше в нинджа кесийката си с другите работи.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Райкаге Нед Мар 13, 2011 9:02 pm

- Да, може. Като свърши пак ще направя. У дома си имам 1 книга, вътре е описано как се правят, може и да ти я дам. След това 2мата потънаха в медитация. 30мин по-късно 2мата бяха готови.
- По този начин, чрез медитация ще контролираш по-лесно чакрата си. Сега като за края на тренировката за днес активирай шарингана и ме нападай със всичките джутсота, които си научил. Помъчи се да предвиждаш движенията ми и да целиш там където мислиш, че ще отскоча след атаките ти. Швърляй шурикени, прави каквито искаш техники, не се притеснявай ще гледам да не ме уцелиш. Сега да започваме.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Учиха Изуна Нед Мар 13, 2011 9:42 pm

-М, знам, че медитацията е важна част от тренировките. - рече Изуна - И че помага за контролирането на чакрата... ний-сан ми го е казвал... - погледна надолу замислено, но тръсна глава, отървайки се от мислите.
Погледна райкагето нерешително за това с атаките.
-Ами... добре... - активира шарингана си и зае бойна позиция, направи знаци, събирайки чакра и избълва огнена топка срещу райкагето.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Райкаге Нед Мар 13, 2011 10:07 pm

Райкагето я избегна като стъпи малко наляво.
- Малко по решително- каза А и в същия миг към него изхвърчаха още 4 огнени топки. Райкагето ги избегна като отскочи 2 пъти на ляво, след това нагоре и пак в дясно.
- Запомни движенията ми и разчитай мислите ми като видиш как си мърдам тялото. Момчето се вслуша в думите на сенсея. Направи пак знаците и 1 огнена топка изхвърча към А. Той я избегна по същия начин, но още щом стъпи на земята пред него се появи 2рата топка. Той я избяга като отскочи нагоре, но там го очакваха още 2. Райкагето ги избегна, но незабеляза 5тата последна, Изуна разчете движенията и определи къде ще стъпи Райкагето, последната топка вече беше там и А точно се приземи. Това беше 100% в целта, но Райкагето активира електрическата си броня и отбегна топката с лекота.
- Точно така, ако не бях активирал бронята щеше да ме улучиш. Схвана ли как става? Ако на мое място беше някоя нинджа с обикновенна човешка скорост, щеше да улучиш непременно. Сега давай пак, нека го упражним още 2-3 пъти след това се пребираме.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Учиха Изуна Нед Мар 13, 2011 10:28 pm

Изуна дишаше уморено, защото огнените топки бяха напрегнали чакрата му.
-Х-хай! - отново направи знаци и избълва огнена топка към райкагето.
Той отново я избегна, но Изуна веднага запрати хосенка но джутсу към мястото където щеше да стъпи А. Момчето започваше да схваща и изостряше шарингана си.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Райкаге Нед Мар 13, 2011 10:33 pm

- Много добре, перфектно каза А, за днес толкова. Утре 10 на портите. Сега да се прибираме. Сенсея и ученика си стегнаха багажа и тръгнаха към къщите си.

ПП. Това е края на вчерашната ни тренировка. Предлагам сега пак да направим една и утре вече войната...
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Учиха Изуна Нед Мар 13, 2011 10:55 pm

-До утре, райкаге-сама! - с Изуна се изпратиха и момчето тръгна обратно към къщи.

ПП: Добре
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Какаши Чет Авг 11, 2011 6:46 pm

Какаши дойде седна на един пън и започна да гледа далеч във облаците.
На него му се говореше със някой ,но нямаше със кой.След това Какаши влезе във водата изкъпа се
излез и си тръгна
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Какаши Чет Авг 18, 2011 3:16 am

Какаши реши да дойде и да се поотпусне малко.Той се съблече и скочи във водата той се изкъпа обилно .След това видя един приятел и го извика ,но той каза ,че ще кара кораб и ако иска да дойде със него.Какаши се съгласи той се облечр итръгна със приятеля след като направиха едно кръгче на езерото Какаши си тръгна
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Какаши Пон Авг 29, 2011 1:26 am

Какаши дойде на това тихо и спокойно място и си помисли колко много обича да идва тук след което се съблече гол и направо скочи във водата след дълго плуване и отпускане Какаши стана облече се зада не го видят и седна на един камък за да си отпочине ,защото беше потен от това горещо езеро след това Какаши стана и си тръгна по пътя към изхода видя няколко човека да режат дървата отиде при тях и и направи забележка да спрат веднага след което те спряха и той излезе.
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Саске Учиха (неактивен) Пет Сеп 02, 2011 2:37 pm

Сасуке най сетне се реши да дойде и да си почини малко а не да тренира всеки ден като луд..Почивката щеше добре да се отрази на Сасуке а и тялото му беше схванато от всякъде..Сасуке се съблече влезе във извора разтегна се и задряма..

Саске Учиха (неактивен)
Генин
Генин

Брой мнения : 147
Points : 183
Join date : 13.08.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Какаши Пон Сеп 05, 2011 4:09 am

Какаши дойде тук съблече се и влезе да поразпусне парата.След няколко минути във горещото езеро за жалост заваля и Какаши трябваше да си тръгва.
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Горещото езеро. - Page 2 Empty Re: Горещото езеро.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите