Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Мисия ранг Б-Дейдара

2 posters

Go down

Мисия ранг Б-Дейдара Empty Мисия ранг Б-Дейдара

Писане  Учиха Обито Чет Сеп 15, 2011 4:53 am

В едно малко село има един ненджа който е поробл селяните и твоята задача е да го заловиш,все пак бъди нащрек все пак е бил способен да пороби цало малко село затова не го подценявай...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Мисия ранг Б-Дейдара Empty Re: Мисия ранг Б-Дейдара

Писане  Дейдара Чет Сеп 15, 2011 5:03 pm

Дейдара се подготви и тръгна незабавно.Той мина през портите и потегли през гората.Момчето беше получил ясно описание на местоположението на селото.
Дейдара проверяваше доста често картата за да види дали е на прав път.Той нямаше търпение да убие нинджата която беше пленила селото.
След около час Дейдара излезна да един водопад.Той беше отгоре на водопада а в далечи ната се виждаше едно малко село.Около няго имаше доста засилена охрана и трудно можеше да се влезне незабелязано.
Той скочи от водопада и се призими на езерото до водорада.Дейдара видя две нинжи които обикаляха.Явно те знаеха за мисията на Дейдара.
Нинджата от Коноха се скри и зачака нинджите да отминат.
Изведнъж нинджите чуха шум от един храст и отидоха да проверат какво е.Когато те влезнаха в храста видяха един бял паяк(глинен).В същия момент осетиха че нещо се заби в тях.Дейдара беше направил паяка за заблуда докато се промъкне и ги убие.След това той скри телата на нинджите и продължи към селото.
Дейдара
Дейдара
Генин
Генин

Брой мнения : 316
Points : 366
Join date : 31.07.2011
Age : 25
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Мисия ранг Б-Дейдара Empty Re: Мисия ранг Б-Дейдара

Писане  Дейдара Чет Сеп 15, 2011 5:13 pm

Когато Дейдара приближи селото той се спря до един камък.Той разамишляваше как да нападне селото без на убие невинните селяни.Изведнъж му хрумна една идея и започна да подготвя стратегия.Оголо селото имаше боен лагер с зли нинджи а в селото бяха селяните.От почти всички страни на боиния лагер Дейдара хвърли димки.Докато нинжите се чудеха какво става Дейдара беше направи паяци от глина които изведнъж искочиха от дима и започнаха да се залепят на лицата на нинджите.Така Дейдара взриви паяците върху лицата на нинджите и доста от тях бяха ранени.В една от странада на боиния лагер нинджите бяха мъртви а в другите краища нинджите бяха в паника и там също имаше ранени.Дейдара се промъкна покраи един от лагерите(където бяха мъртви) и се запъти към селото.
Около селото имаше висока стена на която имаше също охрана но тя беше по малка.Дейдара изкара два куная и уби няколко от нинджите.След което се изкачи на стената.Главния злодеи(този които плени селяните) беше разбрал за нападението и се запъти да се бие с Дейдара.
Дейдара
Дейдара
Генин
Генин

Брой мнения : 316
Points : 366
Join date : 31.07.2011
Age : 25
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Мисия ранг Б-Дейдара Empty Re: Мисия ранг Б-Дейдара

Писане  Дейдара Чет Сеп 15, 2011 5:35 pm

Дейдара знаеше че лидера на селото ще се появи скоро.
Затова той подготви няколко глинени неща в раката си.
Изведнеж Дейдара забеляза един кунаи кото летеше срещу него.Той отскочи от стена и си направи една глинена птица.На куная имаше експлозивна белешка която се взриви.Експлозията не засегна Дейдара но от пушека излетяха няколко шурикена.Птицата ги избегна и един от тях леко одраска крилото на птицата, но тя не се взриви.Докато Дейдара правеше глинени произведения лидера на селото направи Water Release: Great Water Arm Technique и раката му стана с доста мускули.Лидара скочи и замахна срещу Дейдара.Дейдара изчака нинджата да замахне и с ръката си хвана неговата.Той неможеше да спре атаката на нинджата и изхвърча назад като каза "Кац".Тъи като лидера беше близо до орела се взриви и го одари и когато Дейдара се опита да хване ръката на нинджата той постави 2паяка върху пъката на лидера.От експлозията изкочи нинджата която летеше надолу.С последни сили защото раката му беше доста ранена той направи няколко знака за Water Release: Water Dragon Whip и падна на земята.
Докато Дейдара летеше назад кяколко водни шипа от техниката на нинджата се засилиха срещу него.Той направи една птица която пое почти всички шипове,а един от тях последния го прониза през рамото.Дейдара се струполи на земята и беше ранен.Няколко оцелели нинджи го обградиха и го заловиха.Лидера им умря а Дейдара беше замаян и затворен в една клетка в една пещера до селото.
Дейдара
Дейдара
Генин
Генин

Брой мнения : 316
Points : 366
Join date : 31.07.2011
Age : 25
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Мисия ранг Б-Дейдара Empty Re: Мисия ранг Б-Дейдара

Писане  Дейдара Чет Сеп 15, 2011 6:09 pm

След няколко часа Дейдара се зъбуди и бързо се изправи.
Той видя че няма кунай нито пък торба с глина.Дейдара се опита да счупи клетката с сила но е успя.Изведнъж се чу някакъв глас от клетката:
-Не се мъчи момче, с физическа сила няма да успееш.
-Кои си ти и какво правиш тук! -повиши тон Дейдара на селянина.
-О аз ли аз попаднах тук доста отдавна.Седя тук вече 1година.Аз бях предишния лидер на селото, но след биката ми със една ниджа аз загубих и тои ме прати тук.
Той покори селото и караше селяните да работат за него но виждам че и ти си тук.Защо си тук сега.-разказваше селянина,а дейдара го слушаше.
-Аз се бих с тази нинджа и я победих, но след това изпаднах в безсъзнание и сега съм тук.
-Виждам че ти си от Коноха.Моето име е Хитоки(преведено чевека дърво).Как е твоето.
-Моето име е Дейдара и искам да се измъкна от тук веднага.
-Успокои се ще измислим начин как да се имъкнем.
След няколко минути на Дейдара му хрумна идея.След половин час дойде една нинджа и видя Хитоки и Дейдара като каза:
-Хитоки викат те.Ела с мен веднага.
След тези думи той отвори врата и взе селянина.
Дейдара
Дейдара
Генин
Генин

Брой мнения : 316
Points : 366
Join date : 31.07.2011
Age : 25
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Мисия ранг Б-Дейдара Empty Re: Мисия ранг Б-Дейдара

Писане  Дейдара Чет Сеп 15, 2011 6:23 pm

Селянина се яви пред новия лидер на селото които беше висока нинджа с коса и маска.Нинджата се обади:
-Хитоки седни тук.
Хитоки седна на един стол придружен с две нинджи а пред него бяха нещата на Дейдара.Лидара се обърна към хитоки и му каза:
-Кажи ми иформация за нинджата за коноха и какво прави тук.
-Нищо няма да ти кажа.
След тези думи селянина взе торбата с глина и оръжия и отскочи назад като се пребърна в Дейдара.Дейдара се усмихна и каза:
-Не съм толкова глупав за да се хвана на номерата ти.
Дейдара се бе трансформирал в селянина,а селянина в Дейдара. Very Happy
Той бръкна в торбите с глина и започна да бяга по коридорите.Двете нинджи последваха Дейдара, но тои скочи през прозореца и излетя с една птица.
Лидера погледна през прозореца към Дейдара и каза нещо тихо.
Дейдара
Дейдара
Генин
Генин

Брой мнения : 316
Points : 366
Join date : 31.07.2011
Age : 25
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Мисия ранг Б-Дейдара Empty Re: Мисия ранг Б-Дейдара

Писане  Дейдара Чет Сеп 15, 2011 6:46 pm

Дейдара започна да лети към гората и да се отдалечава от селото.
Лидера на селото се затича след Дейдара заедно със още 100тина нинджи.
Когато изведнъж Дейдара излезна на една поляна а 101нинджи седяха долу под него.Дейдара превключи на чакра С3 за да приключи всичко бързо.Нинджите започнаха да го целят с шурикени.Дейдара избегна лесно шурикените докато приготвяше бомбата.Когато бомбата беше готова той я хвърли надолу и я оголеми.Когато тя приближи зямата Дейдара я взриви.Огромна експлозия се образува на поляната.Когато експлозията се махна долу всички нинджи бяха мъртви и в небето летеше лидера на един орел.Той беше използвал Summoning Technique за да се спаси от техниката на Дейдара.Той свали робата си.Целите му ръце бяка в въжета(като на Рок лии незнам как се казват).Той направи няколко знака и използва техниката Fire Release: Great Fireball Technique.Една огромна топка се засили срещу Дейдара, но той я избегна.След това кацна на земята и използва С2.Чкакрата на Дейдара намаляваше.Той остави един дракон на земята и го оголеми.Нинджата слезна от орела и се засили срещу Дейдара.
Той направи един знак и огромния дракон се разпадна на по малки птици(60).
Така всички птици обркъжиха лидера на селото и се взривиха.Огромна експлозия се появи на поляната.
Дейдара
Дейдара
Генин
Генин

Брой мнения : 316
Points : 366
Join date : 31.07.2011
Age : 25
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Мисия ранг Б-Дейдара Empty Re: Мисия ранг Б-Дейдара

Писане  Дейдара Чет Сеп 15, 2011 6:56 pm

Когато експлозията се махна,нинджата лежеше на земята.Дейдара беше доста задъхан.Дейдара се приближи малко по близо до нея, но се спря когато видя лидера на селото да помръдва.Нинджата беше останала с една ръка,ранен крак и рана в рамото на другата ръка.От остата и излизаше доста кръв.Той започна бавно да се приближава към Дейдара като каза:
-Аз съм шиноби и ще защитя селото си.
След тези думи той направи техниката Earth Release: Earth and Stone Dragon.
Срещу Дейдара се засили един голям дракон.Дейдара използва един от останал орел(върху които летеше по рано) и го взриви в дракона.След тази техника нинджата се строполи и издъхна.
Дейдара беше доста изморен от двете силни техники които използва.
Той се строполи на земята за да си почине.
Дейдара
Дейдара
Генин
Генин

Брой мнения : 316
Points : 366
Join date : 31.07.2011
Age : 25
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Мисия ранг Б-Дейдара Empty Re: Мисия ранг Б-Дейдара

Писане  Дейдара Чет Сеп 15, 2011 7:06 pm

След няколко минути Дейдара се осъзна че е на мисия и се изправи.
Той чустваше голяма умора и се запъти към нинджата.Момчето хвана лидера за ризата и започна да го влаче до селото.
Когато стигна до портите той остави тялото на лидера на замята,а няколко нинджи го обградиха.Дейдара изкара един кунаи и с последни сили започна да се бие срещу нинджите.След 10минути той ходеше към пеще рата, а на портата имаше доста трупове на нинджи.Той заста пред клетката и постави една много малка пеперудка от глина на ключалката и я взриви.Врата се отвори а Хитоки излезе навън като застана пред Дейдара и му каза:
-Благодаря ти Дейдара че спаси моето село от злите хора.Как мога да ти се отплата.
-Не искам нищо в замяна просто искам да живеете в мир и спокоиствие.
Аз ще задържа злия лидер на селото и ще го отведа в Коноха.
Селянина кимна на Дейдара и го изпрати до портите на селото.Дейдара носеше двата главни злодея и спокоино и бавно ги носеше към Коноха.
Дейдара
Дейдара
Генин
Генин

Брой мнения : 316
Points : 366
Join date : 31.07.2011
Age : 25
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Мисия ранг Б-Дейдара Empty Re: Мисия ранг Б-Дейдара

Писане  Учиха Обито Пет Сеп 16, 2011 12:55 am

Гордея се с теб Дейзи =3

Награда 200 руо...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Мисия ранг Б-Дейдара Empty Re: Мисия ранг Б-Дейдара

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите