Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Къщата на Кисаме Хошигаке

+3
Какаши
Югито
Хошигаке Кисаме
7 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Югито Пон Окт 31, 2011 2:49 pm

-Виждам, че е дошъл още някой. От Суна ли си? (въпроса се отнася за изу) Ня те познавам. -Всъщност аз познавам малко хора-засмя се Югито. -Както и да е. Момичето се изправи и подаде ръка на чернокосото момче, като му се представи.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Учиха Изуна Пон Окт 31, 2011 4:39 pm

-Ах, да... - Изуна отговори несигурно на Кисаме, потвърждавайки, че е тук за купона.
Всъщност той си нямаше и представа, че днеска тук има купон. Тръгна напред да дири Сасори когато едно момиче го спря, което се представи за Югито. Той се сети, че Сасори я беше търсил, точно нея. Но сега и той трябваше да се представи.
-Ах.. да, а-аз съм Итагаки... идвам от далече, не съм от Суна... - смотлави клонинга. - Хм, знаеш ли къде е Сасори? Вие видяхте ли се вече? - след кратка пауза допълни - Той свърши ли си работата с теб?
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Сасори Пон Окт 31, 2011 4:52 pm

-Ъхх още не.-подаде се Сасори,който седеше до Югито.-Югито,знаеш ли нещо за шиноби на име Оромо?Той се опита да ме убие около 3 пъти,а когато го намерих той изчезна...Сасори извади книгата и я показа на Итакаги. -В бележката пишеше,че единствено третият казекаге може да то спре,но ако ние открием начин да направим техниките на третият,ще можем да го победим.Още не съм я отварял,но съм сигурен че е описано подробно за техниките,защото името на книгата е железен пясък,а това са техниките на третият.
Сасори отвори книгата и видя,че техниките са елемент магнетизъм[Светкавица + Светкавица].Той незнаеше,че има такъв елемент,но искаше много да научи техниките,за да отмъсти за родителите си.Той остави книгата на масата и отново седна,като зачака отговора на Югито,когато Кисаме и Какаши го пресрещнаха и му се представиха.Той им се представи също и започна да яде от чипса...
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Какаши Пон Окт 31, 2011 5:11 pm

Разходих се из стаята като изведнъж погледнах момчето с черна коса ,загледах се и видях ,че е от Коноха аз бързо се затичах към него погледнах го и го попитах дали наистина е от Коноха и как му е името?Лицето ми се промени на един голям въпрос Question .Аз чаках отговора с нетърпение .През това време аз му казах -Аз се казвам Какаши и съм от Коноха.Аз гледах чесовника ,защото имах важна мисия ранг А с две други нинджи генини също като мен.
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Учиха Изуна Пон Окт 31, 2011 5:15 pm

Изуна чак сега забеляза Сасори и се опули след като чу тези неща. Той се смръщи и го сграбчи и задърпа с все книгата преди Югито да е отговорила каквото и да било.
-Ела... - той се отправи към друга от стаите...
В този момент Какаши му препречи пътя. Някак си стреснат от факта, че е от Коноха и че го разпознава, макар че Изуна не носеше лента за глава го притесни. Дали не беше тук да го залови? След момент отговора стана ясен и той си отдъхна.
-Не... сигурно ме бъркате с някого... Аз съм Итагаки и не идвам от Коноха... - после бързо го отмина, давайки знак, че сега е зает и продължи да дърпа Сасори със себе си и като влезоха в отсрещната стая, Изу затвори вратата и го погледна строго.
-Не си и помисляй да гониш Оромо или да се опитваш да го убиваш... Няма да успееш...
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Сасори Пон Окт 31, 2011 5:36 pm

-Изглежда знаеш нещо за Оромо...Също така личи,че е доста силен шиноби като съдя по тона ти.Тогава май и ти си се изправял срещу него.Е той сам каза,че това ще го спре.И знам,че не мога да го спра,но ако не съм сам може и да успея.
Сасори огледа Итакаги и го попита:
-А ти от кой клан си?Защото още незнам...Е,ИСКАШ ЛИ ДА МИ ПОМОГНЕШ!?
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Учиха Изуна Пон Окт 31, 2011 5:50 pm

На Изуна изобщо не му хареса отговорът на Сасори, но сега беше часа на истината. както оригиналът казваше, ще е рисковано, но трябва да се направи. Тонът му стана строг и сериозен:
-Слушай... аз не се казвам Итагаки, това е просто име, което измислих за себе си, за да прикривам същността си. Истинското ми име е.. Учиха.. Учиха Изуна. И като ти казвам, че Оромо не е шега работа, е така. Той не може да бъде спрян с обикновена техника. Вероятно ти го е казал, само за да си играе с теб. Познавам такива Учихи, винаги говорят лъжи, за да се забавляват с плячката си. Незнам какво ти е сторил, но не се бъркай в бизнес с Учиха... Само ще си изпатиш, колкото и да си силен... Наблюдавах техниките ти, но кукловодството е последният стил, който би избрал някой срещу човек като Оромо. Бил съм се с него и знам много добре. Той притежава техники отвъд човешките граници... За това, забрави за него, откажи се, за да не загубиш живота си!
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Сасори Пон Окт 31, 2011 6:00 pm

-Изуна Учиха?Значи изобщо не си от Суна...Е щом иска да си играе с мен да дойде !Не ми пука ако е лъжа или не!Заслужава си дори да имаме 10 процента повече шанс за победа си заслужава!Аз няма да умра срещу него.Но ако дори имаме шанс да спасим селата,които той ще опустоши ако не бъде спрян си заслужава!Защо изобщо не ми каза истината от начало на първо място?Това сега не е важно...трябва да направя едно нещо...
Сасори излезе от къщата на Кисаме и се запъти към работилницата му...
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Учиха Изуна Пон Окт 31, 2011 6:10 pm

Клонингът се опули. Май това момче се нуждаеше от фразумяване. "Какво си мисли, да се изправя срещу Оромо?!" Изуна се затича след него смръщен. Не искаше чужди животи да биват погубени по този начин. Без да казва нищо на никого и той изтича извън къщата след Сасори.
-Почакай!!
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Сасори Пон Окт 31, 2011 6:19 pm

Сасори се обърна и видя как Изуна тича след него и се спря,за да види какво иска да му каже Учихата...
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Учиха Изуна Пон Окт 31, 2011 6:36 pm

Клонингът се спря като видя, че Сасори ще го изчака.
-Слушай, първо на първо, няма никакво "ние"! Учиха може да бъде победен единствено от друг Учиха. И ако не можеш да го проумееш, мога да ти покажа част от силата на Оромо... но дори това, което аз умея не може да стъпи все още на неговото ниво. За това ти казвам, не попадай в капана му нарочно! Това не е смелост, а глупост! Не разбираш ли?! Спри преди да е късно! - той сви юмрук.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Сасори Пон Окт 31, 2011 6:53 pm

-Не мисля да се изправям срещу него.нямах и това на ум дори.
Сасори изчезна...
Сасори
Сасори
Генин
Генин

Брой мнения : 155
Points : 167
Join date : 06.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Югито Пон Окт 31, 2011 7:08 pm

Въпросът на Сасори малко притесни момичето. Тя не знаеше много за тази нинджа освен, че е от акацки. А акацки бяха група, която заловяваха джунчуурикита с цел да изсмучат силите им. Момичето бе чела тези неща в архивите и по някакъв начин я ужасяваха. Щом си пое дъх да отговори чернокосото момче и Сасори тръгнаха на някъде и тя се заговори с Какаши. След час два забавление момичето въздухна и каза на момчетата, че засега ще се прибира и ще се подготвя за тренировка.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Учиха Изуна Пон Окт 31, 2011 7:36 pm

Клонингът остана позамислен. "Трябва да докладвам на оригинала..." Той направи знак и след момент изчезна.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Хошигаке Кисаме Пон Окт 31, 2011 8:37 pm

След като всички си тръгнаха Кисаме излезе и се запъти към тренировъчните площадки. Той бе изумен от това което си наговориха Изуна и Сасори.
Хошигаке Кисаме
Хошигаке Кисаме
Генин
Генин

Брой мнения : 112
Points : 142
Join date : 10.10.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Какаши Пон Окт 31, 2011 10:51 pm

Останах сам бях зарадван от купона и най-вече от това ,че се запуснах с няколко нинджи.Изведнъж се осъзнах трябваше да прибирам ,беше дошло времето в което трябваше да започвам мисията,аз се притесних естествено ,защото ако хокагето разбере ,че ме няма и съм закъснял за мисията щях да си изпатя аз бързо излезнах от стаята като се затичах към портите на Суна.
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Сакура Съб Ное 12, 2011 10:54 pm

И тук Сакура не намери следа от Учиха Изуна, дори не заподозря, че не отдавна той е бил тук, негов клонинг пък съвсем, което само по себе си нямаше много да и помогне.
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Кисаме Хошигаке - Page 2 Empty Re: Къщата на Кисаме Хошигаке

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите