Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Лицата на Хокагетата.

5 posters

Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Лицата на Хокагетата.

Писане  Минато@ Вто Сеп 15, 2009 5:13 pm

Лицата на Хокагетата. 571233n
Лицата на Хокагетата. 20070503034139%21Konoha
Това бяха лицата на хокагетата.




1. Минато Намиказе. Лицата на Хокагетата. 300px-Minato_Namikaze_not_so_srs
Debut (Manga) - Chapter 1
Debut (Anime)- Naruto Episode 1
Appears in -Anime and Manga

Seiyū (Japanese) - Toshiyuki Morikawa

Highest rank -Kage

Birthdate- January 25
Age-Unknown (Deceased)warning.png"Unknown (Deceased)" is not a number.
Height-179.2 cm
Weight-66.1 kg
Gender-Male
Blood type-B

Affiliation-Konohagakure
Team-
Team Jiraiya
Team Minato

Occupation-Hokage

Family
Kushina Uzumaki (Lover)
Naruto Uzumaki (Son)





2. А Йотсуки Лицата на Хокагетата. 180px-A
Debut
Manga Chapter #416
Anime Naruto Shippūden Episode #152
Movie Naruto Shippūden 5: Blood Prison
Video Game Naruto Shippūden: Gekitō Ninja Taisen! Special
Appears in Anime, Manga, Game and Movie
Voice Actors
English Paul St. Peter Icon - Search.png
Japanese Hideaki Tezuka
Personal
Gender Gender Male.svg Male
Occupation

* Raikage
* Supreme Leader of the Allied Shinobi Forces

Affiliation Kumogakure Symbol.svg Kumogakure
Team

* Eight-Tails Subduing Team
* A–B Duo

Partner Killer B
Rank
Ninja Rank Kage
Family

* Third Raikage (Father) (Manga only)
* Killer B (Adoptive Brother)

Nature Type

* Nature Icon Lightning.svg Lightning Release

Jutsu

* Double Lariat
* Drop Kick (Anime only)
* Elbow
* Guillotine Drop
* Iron Claw
* Lariat
* Liger Bomb
* Lightning Oppression Horizontal
* Lightning Release Armour

Tools

* Vambraces


Последната промяна е направена от Минато на Чет Авг 11, 2011 7:54 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 27
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Заемаща място Съб Яну 01, 2011 7:13 am

Ханаби дойде тук и потготви фойервелките си за изстрелване! Тя ги изстреля и образува фигури в небието.

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Пон Мар 14, 2011 12:13 am

Бях затсанал на високо всички вече знаеха че днес ще е евакуацията...Застамох на Един висок стълб за да огледам района..БЯх направил план да евакуирам селото на четири части като започна от най близките към укритието...
-КАгебушин но джутсу..НАправих 20 клонинга по 5 за всяка група разпартих ги...Изчаках клонингите да доведър всички към укритията аз изкарах списакът и започнах да проверявам всички влизащи..Списакът с жители на селото беше голям...Влизаха предимно ЖЕни деца и академисти,имаше и мъже но не бяха шинобита...
Хубавото беше че войната е очаквана и всички хора носеха най-важното..В учкироето имаше подготвена храна и вода....След като и последния човек влезе с клоннгите проверихме селото но оставих два клонинга да пазят...Открихме само 1 семейство закъсняло...Прибрахме всички жители....Пещерата беше просторна скрита и с осветляние а на земята с чували....Очакваше се скоро войната да започне..Аз застанах на входа и се загледах в се;лото..БЕше така пусто като призрачен град...Аз застанах в готовност без да свалям гарда....Като си преговарях техники..След малко се сетих за Изуна и че скоро ще започне войната,погледнах пръстена и пак погледнах селото..След това зачаках търпеливо....
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Пон Мар 14, 2011 4:17 am

Стоях на поста и се вгляждах в далечината можех да видя всичко виждах в далечината да се задават фигури..Знаех какво ставаше..скор всичко щеше да апочне..Аз се обърнах и видях хората....И пак погледнах знаех че там някъде е Изумо,Хокаге-сама и всички други....Продължих да следя внимателно...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Заемаща място Вто Мар 15, 2011 3:57 am

Самото пристигна и попита Обито как вървят нещата.

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Вто Мар 15, 2011 4:26 am

Самото дойде...И попита как са нещата..
-Всички е наред за сега..ХРаната и водата са на линия..И всички са спокойни...-Аз въздухнах и седнах за малко...Не знаех какво ставаше но знаех че вече беше започнало...ИСках всичко дас е наред затова реших да пратя един клонинг за да следи нещата..Щях да го скрия някъде не далеч от там..За да ми праща информация..
Самото си замина и аз не изчаках много преди да направя клонингът и да го изпратя....Сега застанах на пост и започнахда си проверявам оръжията...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Вто Мар 15, 2011 6:12 am

Аз гледах в хоризонта като в това време бях започнал да подготвям Шурикени с бомби и Жица заредена с Чакра..Подострих си оръжията...После си подготвих кунаите и Шурикените...
Припомнях си знаците на техниките и просто бях готов да скоча,но сега трябваше да защитя тези хора..Всички хора в пещерата зависяха от мен и аз нямаше да ги оставя..Имах вяра в хората на бойното поле....НО пък и не бих оставил някой скъп за мен да бъде наранен...
Възползвах се от шанса и се тренирах чакрата....Скоро хапнах и пак застанах на пост...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Вто Мар 15, 2011 4:10 pm

Бях заспал почти прав събудих се..НО все пак нямаше кой да ме замести и аз не бях спал 2 дни...Вече явно отпочинал станах..И се разтегнах..Загрях си..И Пак седнах и се загледах в Хоризонта..Знаех че клонигът ми наблюдава случващото се при ИЗу но все още не исках да го връщам..БЯх го устрил така че при опасност сам да изчезне и да се върне при мен..ТРябваше да съм в течение..ПЪк и след като съм на голямо разтояние от полето за битка..ТРябваше да имам нещо което да ми казва как е....
Започнах бак да си балансирам чакрата...ТРябваше да тренирам за избягването от генджитсу...Аз ту равех огромно количество чакра ту я соирах изцяло..След време ми стана пак скучно и застанах на пост..
-Кагебушин но джутсу..-НАправих клонингите и ги пратих да обиколят селото....
След като се върнаха ми казаха че няма никой но аз все пак ги пратих пак да огледат дори и за домашни животни....
Наистина ми беше странно че аз почти сам нямаше да мога да се включа в битката но все пак не бих дал да наранят...Куренай,Изу,МИнато и всички други на които държа....
Вгледах се пак..И чаках...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Чет Мар 17, 2011 3:03 am

Още един ден мина а аз отворих една купичка с топъл рамен..Започнах да хпвам..Сигурно бях късметлия че сега съм тук и си ям топлия рамен докато другите се трепят за да защиттят селото..Аз се наядох и станох..ПОгледнах селото и си казах..
-Нема да бездействам тук..Поне мога да съм нащер около селото..
-Каге бушин но джутсу...-Напраявих 20-колонинга и ги разпръснах из селото..докато стигнат до стената..Качиха се и затснааха на пост..
-Леле колко е лесно един генин да пази цяло село докато другите се убиват..- изпуфтях.....Исках само някаква провукация..Досега бищо не беше станало камоли да стане ако ме няма...Страшни мисли ми минаваха..МИслех си че както си седя,Итачи ще се появи и ще ме убие и ще завземе селото и всички ще ме намразят....Наведох глава но не за дълго реших да не се подавам на някакви лошо мисли..НО тогава се сетих за Изу и пак въображението ми се разработи..Не исках дори да си описвам картинката която мога да си прецтавя с Изу...Навядох глава и стиснах зъби и си казах че просто няма да го позволя....Застанах на пост и си играех с един кунай като просто чаках...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Пон Мар 21, 2011 4:26 am

След оста време водата и храната беше почти на превършване макар и всички да имаха минимални дажби храна,защото никой не знае колко ще продължи проклетата война... Помогнах да разтоварим нещата като храна вода и чисти одеала...Едно от момчетата ми докладва за нещата на полето..Каза ми че Изу е бил отвлечен...Целия потрепвах..Итачи го беше хванал...Колкото и да исках да отида просто не можех да оставя хората които разчитаха на мен..МОже би ще се възползвам от следващото презареждане....Взех един пакетиран рамен отворих го и започнах да ям като бях седнал върху земата..Започнах да си мисля..дали Изу щеше да се подаде..Аз погледнах пръстена......След като изядох още няколко рамена бях с препълнен стомах и застанах на пост.......
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Заемаща място Пон Мар 21, 2011 4:28 am

ПП:По-леко с тея рамени че пак ще свършите провизиите Laughing Laughing

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Сря Мар 30, 2011 12:58 am

Сните се търкаляха като дънери по склон аз сякаш вече смятах пещерата за свой дом бях се опознал с повечето от селото..От няколкодена бях в депресия защото раменър ни беше свършил..Бях много тъжен макар и даи маше друга храна не беше същото..Отидох запореден път до склада и огледах..Oтново без резултат излязох извън пещерата и седнах на ръба напътя..Единия ми крак висеше а другия го бях прибрал бях се облегнал и лапнал едно стръкче трева...Оглеждах селото за сетен път надявайки се следващия път кога носят храната да не съобщят някоя смразяващя новина...Взех един кунай и започнах да го въртя...Исках да знам как се справя Изу исках да знам поне че е жив..Както всички други...Погледнах пръстена и се замислих...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Съб Апр 02, 2011 12:14 pm

Нях застанал на пост..всичко вървеше глатко спокойно,освен липсата нарамен..
Дойдоха две момчета които носеха по 2 голями котии върнаха се и пак дойдоха като донесаха стоката..Очите ми светнха..
-К-кажете че сте донесли рамен..-Аз започнах да ровя из кутиите а момчетата ме гледаха странно..Намерих взех един голям и започнах да ям..След като изчезна в ръцете ми те вече бяха разтоварили храната...Донесаха и още 1 голям пакет за гърба...
-Обито-кун вие трябва да разнесете храна по полето..Във всяка девизия...Ние ще истанем на поста..Трябва да си много внимателен,първо започни от медицинския,сензорния и информаивния край а после стигни до бойното поле..
Аз не знаех какво да кажа..-Ами добре мисля че ще се справя...Сложих голямата кутия пълна с храна на гърба...
Това щеше да е дълго пристигане все пак и кутията тежеше достат рябваше да изхрани всички..В нея имаше достатъчно храна и вода..Сляд като се приготвих тръгнах оставяйки момчетата на пост...Отправих се към Медцинската база....
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Чет Апр 28, 2011 10:30 pm

Дойдох тук и седнах на ръба на едно от лицата..Селото се беше възтановило.Аз се поогледах и останах замислен тук....
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Вто Май 17, 2011 12:29 am

Стонох и се запътих към арената,имах битка с Конан което някакси беше налудничево,но не бих се предал дори на нея..Тръгнах с бърза крачка защото след това имах мисия....
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Пет Юни 24, 2011 3:39 pm

Върнах се за пореден път тук..Имаше нещо в това място което ме упокояваше..Не можех да повярвам че Изуна така се ядоса,а аз че се изръсих така...За пръв път се караме така жестоко..Дали щяха да си проговорят някога...Замислих се над проблема...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Обито Чет Юни 30, 2011 5:32 pm

Станох изтърсих сеи тръгнах към хокагето...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Райкаге Пон Дек 26, 2011 12:07 am

Фойерверките бяха на местата си, готови за изстрелване. След няколко секунди Хокагето щеше да даде знак за запалването им и щеше да честити Коледа на всички жители на Коноха. Сега А стоеше изправен на върха на хълма. Точно над лицата на 1вия и 2рия. Той вдигна ръката си в знак за готовност, след това я свали рязко надолу, при което всички фойерверки бяха изстреляни. Гледката беше прекрасна.
- Честита Коледа на всички !- провикна се той. Усмивка продължаваше да грее на лицето му. Жителите, които се бяха събрали да отбележат Коледата заедно с А започнаха да ръкопляскат и викат. Те всички бяха поканени в двореца на Хокагето, където ги очакваше богата трапеза.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Изуна Сря Юли 25, 2012 5:54 pm

Скоро двамата приближиха откъм западната страна, гърбът на селото до бариерата от задната й страна. Изуна направи няколко знака, изговаряйки няколко тайни кода и двамата успяха да минат незабелязани през нея.
-Ще се промъкнем отзад? - попита Изуна плахо.
-Главният вход е прекалено очебиен. Ще се настаним върху лицата на хокагетата. Никой няма да се сети да ни потърси там, особено пък в пукнатините. - обясни Тоби - А после оставям на теб задачата да откриеш и издебнеш Наракаши и да използваш техниката върху него. Разбира се, аз ще те прикривам.
Използвайки тихите си стъпки те се изкачиха по лицата на хокагетата отзад и се скриха в една от пукнатините, която водеше до тайните проходи. Обикновено там се евакуираха жителите на Коноха при опасни ситуации, но сега беше празно. Дори нямаше пазачи. Затова беше перфектното място. Докато Тоби се установяваше Изуна погледна през цепнатината. Целият град се виждаше оттук. Дори и малката къщурка на Сакура... Бяха минали едва няколко дена откакто я целуна в онази зимна нощ, а сега беше толкова близо до нея отново, но задълженията му го спираха...
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Учиха Изуна Чет Юли 26, 2012 2:40 am

Изуна внимателно следеше пристигането на Наракаши в двореца. Той анализира двамата му пазачи с шарингана си внимателно. Приготви всичките си принадлежности.
-Имам план. - отвърна момчето.
-Хм? - Тоби се изправи - Да не би да е време?
Изуна направи знак за трансформиране без да казва нищо и се преобрази на един от двамата мъже с Наракаши. После той се смъкна внимателно надолу.
"Е, да видим как ще се справи..." - на Тоби просто му беше интересно как ще завършат нещата, прикри чакрата си и слезе след Изуна. Какъв ли беше планът му..?
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Лицата на Хокагетата. Empty Re: Лицата на Хокагетата.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите