Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Двореца на хокагето!

+13
Киба Инузука
Наруто Узумаки
Какаши
Учиха Изуна
Райкаге
Заемаща място
Итачи
Зетсу
Темари
Какаши Хатаке
Югито
Сакура
Минато@
17 posters

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Чет Мар 10, 2011 3:43 am

Искам да те питам нещо. Кажи ми всичко за войната. Надявам се да не премълчаваш нещо. Кажи ми всичко и само истината. Днес рискувах всичко, живота, приятеля си, който умря. Неискам да звуча все ено съм недоверчив към теб, но точно сега незнам на кого да се доверя... чух за Итачи...
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Минато@ Чет Мар 10, 2011 4:09 am

-Добре.Ти заслужаваш да знаеш.Всичк започва от там,когато Мадара се зарича да унищожи Коноха.Не знам почти нищо за него.Би трябвало да е мъртъв от повече от 100 години.Какво се е случило незнам.Появил се е в околностите на Коноха.И обсебил Сакура с негово генджуцо.Тогава се загуби замалко,но сега отново е тук.И има големи планове.Иска да превземе Коноха,а оттам и другите села.Длъжни сме да го спрем.Това е всичко.....Виж аз и още един АНБУ нинджа,които не е от клана на Котозидо,но е негов много добър приятел.Двамата са приятели от малки.Цяла нощ анализирахме случая и информацията,която сте получили и стигнахме до много изводи.Мислим,че не всичко,което Котозидо е видял в съзнанието на Ороми е вярно.Белите хора с шипове,които той е видял досега не са забелязване никъде от никого.Стигнахме до извод,че това е техника за един различен вид клонинги.Но когато си направихме сметка се досетихме,че Затсу -това е нинджа от Коноха,обучаваше се преди теб затова може и да не го познаваш има тази техника.И тук идва голямата изненада.Той все още не я владее.След дълго мислене стигнахме до решение,че може би в бързината, Котизо, е събрал и информация за цели,идеи,бъдещи намерения и вече случващи се събития.Мислим,че Мадара ще иска да пресъедини Зетсу в Акацки и да го обучи.Но, за да не се случи това трябва да го победим във войната...... (Минато помисли малко с поглед към тавана) Е мисля,че това е всичко.Искаш ли да знаеш още нещо?
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Чет Мар 10, 2011 4:12 am

-Мерси. Виж, неисках да те обидя, напълно ти вярвам. Трябва да си почина, този ден наистина не ми е ден- след тези думи двамата приятели се сбогуваха, А тръгна към къщи, а Минато остана в двореца.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Заемаща място Чет Мар 10, 2011 5:20 am

-Куренай помоли хокагето да я извини и излезе

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Минато@ Пет Мар 11, 2011 3:44 am

Минато се прибра.Той извади един сандък,който вече започваше да хваща прах.Отвори го.Там бяха всичките му специални кунай.Е почти всички.Другите бяха в него.О,да.Имаше и един при Наруто и един в ...... Итачи.Но,не, лидера на АНБУ отряда (с когото говорих на миналата станица) му беше съобщил,че при бягството си Итачи е изпуснал чантичката си.( всъчност беше дръпната,но нали информацията не е едно към едно).Хокагето се окопити и започна да вади различни кунай и да ги подрежда.Явно щяха да му трябват.След това извади от килера един къс меч (танто) и един Нунчаку (Nunchaku).Започна да подрежда шурикените и другите му оръжия в чантичката си.В друга чантичка подреди кунайте.Когато привърши ,затовори сандъка и го остави близко до бюрото си .Нунчакуто и тантото ги оста ви на бюрото си.Кагето огледа за последно дали не е пропуснал нещо и след това излезе.
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Минато@ Съб Мар 12, 2011 4:13 pm

Минато беше се загледал в някакъв лист хартия.Той мислеше върху стратегията на армията.Вероятно Итачи вече беше предал всичко,което знаеше на Мадара и Оромо.А той знаеше много.кагето въздъхна тежко.Започна да чертае нещо.Не задълго.Беше направил само няколко чертички,когато задраска всичко.Въпреки всичко Минато Намиказе нямаше да се откаже.Щеше да се бори докрай.....
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Заемаща място Нед Мар 13, 2011 1:05 am

На вратата се почука.
Беше Куренай.
Тя влезе и като видя Минато затормозен се почуди какво да правят.
Значи първо искам да обсъдим евакуацията

ПП:Правя чертеж и праштам ЛС

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Заемаща място Нед Мар 13, 2011 1:35 am

Двореца на хокагето! - Page 4 5ae3584cb30375fc
Ето карта
ПП:Оле тея квадрарчета.....
Значи сега стратегията...
ПП:ЛС

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Нед Мар 13, 2011 1:57 am

Райкагето почука на вратата и влезе в двореца. Минато го посрещна
- А ето, това е плана по който ще постерщнем противника- с тези думи Минато подаде на Райкагето плик с всички писаници вътре- Ако имаш въпроси ме попитай след като го прочетеш, иначе какво те води насам?
- Минато има проблем, мисля че Мадара неиска да залови Наруто чрез тази война ами... иска Изуна... вчера Изуна отключи шарингана, може би Мадара иска очите на брат си...- след това А разказа всичко което се беше случило вчера както и разговора с Куренай, Минато се замисли...
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Минато@ Нед Мар 13, 2011 2:06 am

-Иска очите на Изуна-Минато повтори думите на А.-А може би иска и Наруто също.Незнам,но скоро ще разберем.Райкаге, не случайно включих Изуна в армията.Това ще е голямо изпитание за него.Знам,че е рисковано,но аз вярвам в Изуна.Мисля,че той е по-различен от брат си.
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Нед Мар 13, 2011 2:09 am

- Да, момчето наистина е специално, но се притеснявам за него... няма да позволя нещо лошо да му се случи- с тези думи Райкагето напусна двореца и се отправи към поляните.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Заемаща място Нед Мар 13, 2011 2:16 am

-Леле раикаге-сама винаги идва и си отива внезапно...Е смятам че не съм нужна повече. Пък и трябва да си почина малко.... Довиждане хокаге-сама!

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Нед Мар 13, 2011 2:22 am

ПП. Извинявай, но не прочетох че си в стаята pale . Да приемем, че си била в другата стая, иначе човека си тръгва бързо, защото си има работа Very Happy
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Заемаща място Нед Мар 13, 2011 2:25 am

ПП:Не за това ми само как профуча.... на здр и чао

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Сакура Вто Апр 26, 2011 6:51 pm

След като излезе от болницата, Сакура с бавна стъпка тръгна да се разхожда из града. Хората бяха започнали да се завръщат и градът все пповече се оживяваше. Дори децата, жените и възрастните вече бяха почти всички тук, защото сега в Коноха бе по-безопастно, отколкото в околностите и.
Сакура отиде до двореца на Хокагето, знаеше, че няма да го намери там, но остана при стражите край вратите му. Доста дълго стоя при тях Сакура. Научи, че Минато е жив със сигурност, но ще се върне в Коноха едва когато вземе всички мерки да прочисти около селото и полето на бойните действия, за да осигури пълна безопастност за хората. Научи, че има отряд, който се грижи всички жертви да бъдат събрани и погребани. Научи, че има безследно изчезнали хора от Коноха. Не научи нищо сигурно за Ино и Куренай, както и за Итачи и Мадара.
Можеха ли вече всички да си отдъхнат?
Беше ли врагът прогонен напълно?
Сакура от своя страна разказа на стражите това, което тя беше видяла от войната и което знаеше, после се сбогува и отмина.
-Какво младо момиче, а толкова тъжно- каза единият войник на другия, когато тя се изгуби от поглед.
-Това прави войната.-поклати глава и другият-Ех...
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Сакура Пон Май 02, 2011 7:33 pm

Не след дълго Сакура пак беше пред двореца на Хокагето.
-Дойде ли вече Хокагето?- попита тя стражите отвън.
-Не, но дойде командир Нато Гун и каза, че Минато идва насам. Всичко е свършило. Ако искаш влез, но не знам дали ще иска да те приеме. Не приличаше на човек, който иска да води разговори.
-Предполагам.- каза Сакура- и на мен не ми се говори много, но исках да науча повече...
-Кажи, Сакура -сан, за кого искаш да научиш?- чу се зад гърба и плътен мъжки глас.
Командир Нато Гун, командир на малко подразделение от девизията на Минато изглеждаше много, много уморен. Неговите хора бяха свършили много работа по време на войната и досега бяха събирали и погребвали мъртвите си другари край селото.
-Ами...-гласът на Сакура потрепери пред натоварения с преживелици и мъка поглед на война.- За всичко, чудех се има ли вече обзор- за загиналите, изчезналите, за враговете...
-Това ще направи Хокагето, като се върне, а той вече идва насам. Всичките ни загинали братя са вече под земята, това мога да кажа аз. Ако някое име те интересува...имам някаква информация.- додаде той, внимателно наблюдавайки девойката.
Със сдържан дъх и чужд, режещ глас Сакура поита:
-За..Ино Яманака...и за...Юхи Куренай...нещо?...
-Ино Яманака беше от сензорните на Мурасаки Сакуза, нали? Тя е изчезнала, както и Юхи Куренай от стратезите.Това е сигурно, бях при Минато, като му докладваха. Нямаше ги сред жертвите. Водим ги безследноизчезнали. Друг?
И Сакура разбра, че Темари, Конан, А, и други приятели са добре, а когато най-малко очакваше и се канеше да се сбогува Нато Гун каза:
-От хората на Сакуза е загинал младия Неджи Хюга.
-Не-е, -веднага отвърна Сакура- Неджи се лекува в болницата, аз бях там, говорих с него. Вероятно сте се объркал, той не остана на бойното поле.
-Точно това имам впредвид.- поясни командирът- Неджи Хюга е починал в болницата от раните си. Преди малко ми докладваха, както и че синът ми, който се водеше безследно изчезнал в момента е там, за операция.Така че аз точно натам отивам.- и като кимна Нато Гун тръгна с двама от хората си.
Сакура и двамата стражи до входа на Двореца останаха без думи. Нямаше какво повече да се каже.
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Сакура Съб Май 21, 2011 5:30 pm

Най-после Минато за бе завърнал в двореца си и прие в кабинета си Сакура и Изуна.










(Е, разгеле!-бе напът да извика Сакура, но не се вързваше със стилистиката и емоционалността на момента, та се въздържа)
Laughing
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Учиха Изуна Нед Май 22, 2011 4:02 pm

Изуна пристъпи в кабинета и погледна хокагето. Някак си го беше страх обаче да срещне погледа му, защото имаше веорятност да знае кой е избил 50-те Коноха нинджи в гората, макар и по неволя. Изуна преглътна и се омълча заставайки на заден план, оставяйки Сакура да говори с хокагето.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Сакура Пон Май 30, 2011 4:15 pm

Разговор в пълния смисъл на думата така и не се състоя. Сакура и Минато се гледаха в лицата 5 минути. Колко се разбраха един друг, колко не- никой не може да каже. Минато въздъхна няколко пъти, покрачи бавно около бюрото си. Отнякъде се примъкна котката му и като огледа всички в стаята с изражение-"О, ясни сте ми с вашите човешки глупости"- се отърка в ръката на Минато с подканване да я погали. Той прокара ръка няколко пъти по меката козина и пак закрачи мълчаливо. Животното го полгедна малко обидено и за да заяви и своето пренебрежение легна на кълбо върху документите, които бяха разпръснати по бюрото.
-Какво ще правим сега?- попита накрая Сакура.
-Ще отидете при портите на Кноха и ще чакате Конан, има мисия за вас. А като се върнете аз ще съм решил за всичко друго и тогава ще говорим. Сега вървете.

Сакура и Изуна си тръгнаха без повече въпроси.
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Минато@ Сря Юни 01, 2011 1:09 am

Минато бавно крачеше по коридора.Виковете още ечаха в съзнанието му.Искаше му се да заспи,но не можеше поради две причини.Първата:имаше още много работа,а втората: адреналина още го държеше в желязната си хватка и той все още се чувстваше готов всеки момент да започне битка.Но, не.Битки вече нямаше.Или поне всички се надявахме да няма.
Минато отключи вратата на кабинета си.Щом влезе чу познат глас.Това беше Мъркан или по-точно котето му.То огледа хокагето с изненада .Явно не го очакваше в този вид.То скочи от бюрото където преди минути спеше и отиде при Минато като се погали в крака му.Намиказе се наведе,погали котката по главата и след като се изправи отиде до юрото си.Там той извади абсолютно вичко,което му беше останало.А то не беше много.Няколко хартиени бомби,няколко димки,9 куная,3 шуррикена и 3 специални куная от които един беше със счупен върх.След основна подредба на инвентара си хокагето се изкъпа и чак тогав аси позволи да седне на стола си.Така той мисли доста време.....

П.П-Попринцип този поста е предназначен да стои точно след последния пост на ''Заемаща място'' на предишната страницата.Аз просто закъснях с пускането му.Извинявам се за объркването.
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Нед Юли 31, 2011 8:31 pm

Райкагето и АНБУ нинджата влязоха в двореца. Изкачиха стълбите и се озоваха пред кабинета. Почукаха на врата и влязоха. Там ги чакаше Минато. Двете нинджи се поклониха, след това АНБУто заговори.
- Хокаге-сама, ето го А. Сега ще ви оставя насаме- след думите си, направи знаци и изчезна.
- Хокаге, какво е станало?!- попита Райкагето озадачен.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Минато@ Нед Юли 31, 2011 8:54 pm

-Здравей,Райкаге.Съжелявам,че трябваше да т еизвикам толкова рано,но найстина се налагаше.По-добре седни,защото може малко да се замаяш.
А се настани на стола,който седеше пред бюрото на хокагето.
-Както знаеш в селото имаше избори за нов хокаге -продължи Минато - Днес получих статистиката.
Хокагето направи кратка пауза и каза:
-Е,народът смята,че ти си най-достоен да станеш новият хокаге на Селото скрито в листата.
Минато пак направи пауза,за да даде възможност на А да осмисли всичко.
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Нед Юли 31, 2011 8:57 pm

А се усмихна леко.
- Минато... достоен ли съм за тази титла?- Райкагето се колебаеше, та това беше една много тежка задача.
- Не мога да приема, без да знам мнението ти- продължи А.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Минато@ Нед Юли 31, 2011 9:02 pm

Минато се усмихна леко и поклати глава утвърдително:
-Да,А мисля,че ще си страхотен хокаге и ще се справиш отлично.Това е моето мнение.Мисля,че хората от Коноха са направили добър избор и ще са доволни от втория си хокаге.
Намиказе замълча за малко и после продължи:
-И все пак трябва да ми кажеш дали приемаш да бъдеш втория хокаге на Коноха?


Последната промяна е направена от Минато на Нед Юли 31, 2011 9:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Нед Юли 31, 2011 9:04 pm

- Разбира се- отговори А- Та това е мечетата ми- А се поклони и попита:
- А сега какво?
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 4 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите