Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Двореца на хокагето!

+13
Киба Инузука
Наруто Узумаки
Какаши
Учиха Изуна
Райкаге
Заемаща място
Итачи
Зетсу
Темари
Какаши Хатаке
Югито
Сакура
Минато@
17 posters

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Минато@ Нед Юли 31, 2011 9:11 pm

-Сега си свободен.Иди си вкъщи и обмисли нещата добре.Поста хокаге е отговорна работа.Можеш да се нанесеш в двореца по всяко време.Нинджите от двореца ще ти покажат апартамента ти.За работата на хокагето не се притеснявай.Помощниците ми,които вече ще са твои помощници ще ти помагат,колкото е ужно.
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Нед Юли 31, 2011 9:13 pm

А се поклони още веднъж и се отправи към дома си.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Минато@ Нед Юли 31, 2011 9:47 pm

Вече беше 2 часа следобяд.Минато току що беше свършил да работи.Днес Намиказе работеше усилено,защото искаше дда отхвърли,колкото се може повече работа,за да помогне на А.
Сега обаче,беше време да си стегне багажа.Следващите 20 минути Минато се занимаваше с нагъване,подреждане,търсене и така нататък.Най-накрая Намиказе закопча и последния 2-ри куфар.
Изведнъж чу тихо мяукане близко до кракъ си.Той обърна погед и видя,че котето му седеше до вратата и се чудеше,защо всичко е събрано.Минато отиде при него погали го по главата и му каза:
-Местим се приятелче.
След това отиде да събере и остатъка от вещите си.
-------------
По-късно през деня,Минато вече беше готов да напусне двореца си.
-Тръгвате ли хокаге-сама-попита един нинджа,който минаваше по коридора може би да провери дали Минато вече е готов за тръгване
-Да,готов съм.Ще тръгвам ей сега.Искам само да ти кажа,че се радвам,че работих с теб и въобще всички нинджи на пост в двореца.МОжеш да им придадеш моите благодарности
-На нас също ни беше приятно да работим с вас.Надявам се да се виждаме понякога.
-О,да непременно.
Нинджата помогна на Минато с багажа му до портата на двореца,след това му пожела всичко най-добро.
Намиказе му благодари за помощта,също му пожела всичко най-добро и се запъти към старата си къща в,която беше отраснал,а котето тръгна подире му.
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Учиха Изуна Пон Авг 01, 2011 11:37 pm

Изуна пристигна в двореца на хокагето само, за да разбере, че хокагето го няма и не се приемат среднощни гости. Нацупеният Изуна се върна обратно и се замисли. "Ако Обито го няма в града, остава да е извън него.. на мисия. Не може да е напуснал неофициално, все някъде трябваше да го пише!" Взъкликна момчето и реши да се промъкне в офиса на хокагето и да огледа файловете. Той прикри чакрата си и направи хенге, превръщайки се в мишле. Мина под краката на пазачите без да забележат и се шмугна под вратата. Стигна до офиса и там развали хенгето. Разровичка се из шкафовете и документите и се опули като намери файла за новата мисия на Обито. "Бях прав! Но... това е мисия ранг А! Трябва веднага да открия приятеля си! Но... Това е далече..." Изуна погледна пръстена си и притаи дъх. "Ще го направя!" Той прибра нещата, обърна се, отново направи хенгето и се измъкна. Сам се учуди, че беше станал толкова добър в тези неща. Но сега имаше важна задача. Слънцето изгряваше, с което А щеше да го чака на портите. "Ще видим какво ще има да ми казва А, след което веднага тръгвам!" Той продължи към портите.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Пон Сеп 05, 2011 12:54 am

А влезе в двореца. Всички помощници го очакваха и му се поклониха. Райкагето чак сега се осъзна. Той очакваше да види Минато, но сега разбра, че вече всичко е в негови ръце.
- Хокаге-сама, по време на вашето отсъствие се случиха ужасяващи неща. Сасуке Учиха напусна селото заедно с няколко генина. Те се наричат ТАКА и са най-новата заплаха за Коноха...
- КАКВО ?!- провикна се А и удари юмрука си в стената като направи огромна дупка, толкова голяма, че можеше да мине човек. Служителите се стъписаха. Новия каге беше луда глава.
- Но....ъм- анбу нинджата, която говореше с хокагето не знаеше как да продължи, следващата новина беше доста по-лоша от оредходната. Кой знае как щеше да реагира А?
- Казвай- прекъсна го Райкагето.
- Организация ТАКА направи първия си ход. Те атакуваха Суна и почти убиха казекагето.- нинджата изстреля всичко много бързо, като затвори очи. Анбуто очакваше лоша реакция от стана на А. Той от своя страна беше смаян.
- Какво искаш да кажеш. Нима ме е нямало за 1 месец и ситуацията е толкова критична. Какво е станало в Суна? Казекагето жива ли е или не? Какви са щетите? Искам да наредиш незабавно събрание. Искам 3на охрана около портите и 2 пъти по-стриктно наблюдение на щита за засичане на тези които влизат и излизат от Коноха. От тук нататък всеки влязъл в Коноха е враг, задавам заповед за незабавното им обезвреждане. Давам интервал от 20мин, незабавно всички селяни и нинджи жители на Коноха да се приберат зад стените на града. След 20мин всичко се затваря. Изпълнете заповедите до второ нареждане.- Райкагето изглеждаше бесен. Той беше сбръчкал вежди. Лицето му беше по зловещо от всякога. След нарежданията си, той се отправи към кабинета, където щеше да се проведе събрание.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Какаши Вто Сеп 06, 2011 9:20 pm

Какаши дойде и каза на Йотски:
-Господин Хокаге разбрах ,че ТАКА се е разпаднала и ,че Конан се завръща истина ли е?????
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Вто Сеп 06, 2011 9:36 pm

Райкагето влезе в двореца. Няколко нинджи започнаха да докладват какво се е случило в отсъствието на Хокагето. А влезе в залата, където щеше да се проведе събранието. Всички се стъписаха, щом видяха вида на му. След битката, освен раната на ръката, кагето имаше и малки одрасквания по тялото, скъсана горна дреха и счупен протектор.
- Така, това което искам да знам е всичко за организация ТАКА. Участници, лидер, местонахождение, цели, всичко? Какво се е случило в Суна? В какво състояние е Казекагето? Къде са пазачите на портите на Коноха? Къде е Минато? Започвайте да докладвате.- А изглеждаше бесен. Не само че имаше травма, но и толкова беди се бяха стоварили върху Коноха в негово отсъствие. Нинджите започнаха да разказват на Райкагето за случилото се. Лицето му ставаше се по-страшно и заплашително с всяка новина. Когато разбра и за състоянието на Казекагето, му оставаше да направи само едно: Да счупи масата пред себе си с ръка и да се успокои, както и направи. Когато събранието свърши и всички казаха това, което знаят, А започна да дава новите си заповеди.
- За напред искам да утроите пазачите на портата. Искам и четири отбора от по 3ма души да обикалят стените на Коноха и да претърсват за противници. Заповядвам увеличаването на надзора над бариерата за засичане над Коноха. Надявам се всички да се евакуирани зад стените на града. Заповядвам затваряне на портите. Да се пускат само търговци, но да бъдат проверявани от стражите за трансформиращо джуцу. Всеки преминал стените без разрешение да се счита враг и да бъде свален при първо виждане. Обявявам организация ТАКА за извън закона. Членовете и за престъпници ранк- Missing-nin. Обявете награда за главите им специално от Хокагето. Също така пратете отбор от елитни АНБУ нинджи да преследват нападателите на Коноха. Аз може и да ги отблъснах, но те все още са близо. Намерете скривалището им и ми докладвайте статуса на лидера им. Спазвайте заповедите ми до второ нареждане... И също така, преместете вещите ми от стария апартамент тук.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Какаши Вто Сеп 06, 2011 9:51 pm

След като никой не отговори на върпсоа на Какаши той си тръгна.Докато вървеше към вратата ,Какаши чу А как вика и бързо излезе.
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Чет Сеп 08, 2011 9:56 pm

Хокагето се събуди. Той беше заспал на бюрото си. Ръката му беше безчувствена и изтръпнала, но в същото време доста го болеше. Когато А свали погледа си надолу и погледна ръката си, превръзката беше в кръв.
- Май не трябваше да напускам болницата- мислеше си Хокагето. След това той излезе и тръгна нанякъде.
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Югито Съб Сеп 10, 2011 1:28 am

Конан отвори вратата на сградата. След като влезе тръгна по дългите коридори по, които щеше да стигне до кабинета на Хокагето. Вървейки натам момичето си мислеше как да обясни за действията и постъпките на новият Хокаге. Как да обясни, че се е опитала да действа, като двоен агент? .. Докато стигне до там в главата на момичето имаше хиляди въпроси на които в момента не беше в състояние да отговори. Щом се срещнеше очи в очи с А-сама, тогава можеби щеше да изтърси всички мисли в главата си наведнъж. Щом стигна до кабинета, Конан почука на вратата. Почака няколко секунди но не се отговори, след това влезе но там нямаше никой. Момичето затвори вратата и започна да се оглежда. Щом видя че А Йотсуки го няма почувства някакво облекчение, но в същото време дори притеснение. -Дали е добре .. -Изгубил ли си е ръката, след огньовете на Аматерасу? .. След няколко минути, тя чу някакъв глас. Именно този глас бе на Хокагето, който приближаваше с тежките си стъпки към кабинета. Конан застана срещу вратата, като си пое въздух преди да се отвори. Щом той влезе по лицето му си личеше, че е изумен. -Здравейте, каза Конан. -Бих искала да поговорим, относно случилото се и да ме изслушате преди да кажете нещо. След думите си, момичето тросна ръце надолу и изчака реакцията на А.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Съб Сеп 10, 2011 2:03 am

- Да действително трябва да поговорим. Дано да имаш добро обяснение за действията си.- А не знаеше какви са намеренията на Конан. Дали беше дошла за битка или да се предаде или може би нещо друго...
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Наруто Узумаки Съб Сеп 10, 2011 2:36 am

Наруто се беше запътил към Хокагето за да помоли Конан отново да се върне в селото и ако трябва да отиде да я намери и да я върне обратно със тези мисли Наруто тичаше към стаята на Хокагето...Когато пристигна той почука но никой не отвори затова сам влезе и видя Конан и Хокагето като седят един срещу друг..Наруто ги гледаше учудено и само промълви..
- Конан..
Наруто Узумаки
Наруто Узумаки
Генин
Генин

Брой мнения : 109
Points : 123
Join date : 06.09.2011

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Югито Съб Сеп 10, 2011 2:48 am

-Ами всъщност имам-каза Конан. -Присъединих се в организацията на Учиха Сасуке с цел да осуетя плановете му, но не се получи. -За малка част от времето, което прекара в селото, той стана много силен.Когато се присъединих към организацията аз и Саске отидохме на мисия и заловихме Феодалния Лорд на страната на огъня. След това той действа на своя глава и ден по-късно разбрах, че е бил в Суна. Щом се върна ми каза, че "до 10 дни нападаме Коноха". След края на битката пред портите, когато избягаха заедно с Хидан и Дейдара , сега те тримата са в неизвестност. Исках да поваля Саске, докато е уморен, но не успях. -Тук съм за да се върна в селото и съобщя за информацията, която имам.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Райкаге Съб Сеп 10, 2011 2:57 am

-Хммм... Бих ти повярвал само срещу достоверна информация.- А не знаеше дали може да се довери на Конан, която беше от толкова време в Коноха, но не знайно как беше променила намеренията си. Или може би наистина е работила като двоен агент ?
- Кажи ми къде е скривалището на организацията и най-вече какво е състоянието на Сасуке Учиха след битката ни ?
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Киба Инузука Съб Сеп 10, 2011 2:59 am

Киба се беше запътил към хокагето ,за да види как е,той беше дочул за битката след около 3 минути той беше пред вратата на хокагето,но той забрави да почука и направо влезе,когато видя Конан,Наруто и А.Той извади един кунай,но не помръдна.
Киба Инузука
Киба Инузука
Генин
Генин

Брой мнения : 138
Points : 150
Join date : 09.09.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Югито Съб Сеп 10, 2011 3:00 am

-Организацията е на неутрална територия, в една гора между Страната на огъня и Сунагакуре.
-Не мога да кажа къде е Саске Учиха в момента нито какво е състоянието му. -Не съм го виждала след битката помежду ви.
-Впрочем, видях че той използва Сусаноо' и Аматерасу, също че засегна и лявата ви ръка Хокаге. -Как сте? -Преди да ми отговорите ще ви кажа за шарингана на Учиха Саске. Той се сдоби с мангекю докато тренираше. Тогава научи Сусаноо' (техника за непробиваема защита) и Аматерасу, това са пламъци,които не спират да горят, докато не изгорят всичко по пътя си, но предполагам вие знаете това?
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Киба Инузука Съб Сеп 10, 2011 3:18 am

Ето къде се намирала пещерата на организацията,трябва да проверя независимо какво,дори ако се налага да жертвам живота си-казваше си Киба докато стискаше куная по-силно.
Киба Инузука
Киба Инузука
Генин
Генин

Брой мнения : 138
Points : 150
Join date : 09.09.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Наруто Узумаки Съб Сеп 10, 2011 3:24 am

Наруто видя че киба извади куная си и гледаше право към Конан-сенсей..Наруто извади неговия Кунай и застана срещу Киба и зад своя сенсей Конан..Като си казваше дано да не се стига до битка но ако се стигне ще защитя учителя си..
Наруто Узумаки
Наруто Узумаки
Генин
Генин

Брой мнения : 109
Points : 123
Join date : 06.09.2011

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Дейдара Съб Сеп 10, 2011 3:25 am

Дейдара мина по коридора на двореца на хокагето.По пътя тои се надяваше Хокагето да разбере постъпката му и да му прости.Тои потрора на вратата.След като никои не отвори тои влезе в стаята.Там тои видя Киба,А,Наруто и Конан.
Дейдара се учуди като видя конан тук.Момчето показа присъствието си на Хокагето като се надяваше да го приеме.Тои беше готов да даде всякаква информация за ТАКА.
Дейдара
Дейдара
Генин
Генин

Брой мнения : 316
Points : 366
Join date : 31.07.2011
Age : 25
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Киба Инузука Съб Сеп 10, 2011 3:28 am

Киба видя,че Наруто ще защити Конан независимо какво и разбра,че няма шанс да ги победи и двамата за това прибра куная и каза:
-Наруто,искаш ли да ми помогнеш със събирането на информация за Aкатски?Aз няма да се бия с теб.
След това той видя Дейдара,но нищо не каза...
Киба Инузука
Киба Инузука
Генин
Генин

Брой мнения : 138
Points : 150
Join date : 09.09.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Югито Съб Сеп 10, 2011 3:35 am

Конан не обърна особенно внимание на Киба и Наруто, защото техниката и все още беше в действие. Тя се обърна настрани и видя Дейдара, който влезе и почти му се изкрещя. -Тии?
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Дейдара Съб Сеп 10, 2011 3:42 am

Дейдара леко се стресна и отстъпи назад.
-Ккакво има Конан?Моляте не ме удряи.
След тези думи Дейдара вече се чустваше спокоен.
-Да знаеш нещо за Хидан?-каза любопитен Дейдара на Конан.
Дейдара
Дейдара
Генин
Генин

Брой мнения : 316
Points : 366
Join date : 31.07.2011
Age : 25
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Югито Съб Сеп 10, 2011 3:51 am

-Извинявай... -Аз, просто.. -Не нищо не знам,видях че избягахте заедно и предполагах, че се укривате. -А и след като не мога да надвия Саске, дори и като се присъединя към него, не виждам смисъл повече да се бия рамо до рамо с него. -А и вече разбрах, каквото ми е нужно.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Наруто Узумаки Съб Сеп 10, 2011 3:53 am

Наруто видя че Киба смали Куная отиди до него усмихна се и каза.
- Добре съгласен съм..
Наруто Узумаки
Наруто Узумаки
Генин
Генин

Брой мнения : 109
Points : 123
Join date : 06.09.2011

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Киба Инузука Съб Сеп 10, 2011 7:01 pm

Киба се усмихна и каза:
-Добре,но трябва да потренирам и да науча ново джутсу,защото знам,че Акатски са добре тренирани нинджи и няма да е лесно с мойте техники.
След това Киба излезе...
Киба Инузука
Киба Инузука
Генин
Генин

Брой мнения : 138
Points : 150
Join date : 09.09.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Двореца на хокагето! - Page 5 Empty Re: Двореца на хокагето!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите