Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Болницата!

+6
Райкаге
no name
Guest
Заемаща място
Темари
Минато@
10 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Болницата! Empty Болницата!

Писане  Минато@ Вто Сеп 15, 2009 6:59 pm

Болницата! 2c994309a0262bd8
Това беше болницата на Коноха.Тя беше третота по височина сграда след Двореца и главите на хокагетата.
Ако сте ранени можете веднага да доидете тук.



БЕЗПЛАТНО!!!!!
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Минато@ Съб Яну 23, 2010 3:50 am

Минато се появи внезапно с Темари на ръце.Когато медицинските нинджи ги видяха се погрижиха за раненото момиче.След 15 минути лекарят излезна и каза:
-Не се притеснявайте.Малко се е ожулила.Ние я излекувахме.Трябва да остане поне 1час в болницата.Може да я посетите.
Хокагето влезна в стаята и каза:
-Съжалявам за всичко.Добре ли си?
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Темари Съб Яну 23, 2010 3:57 am

Темари бавно се изправи, за да се уверят всички че е добре.Вече трябваше да тръгва.Заедно с Минато излезнаха от болницата и тя се запъти към портите на Коноха..
Темари
Темари
Джонин
Джонин

Брой мнения : 985
Points : 2338
Join date : 14.09.2009
Age : 29
Местожителство : Суна

Character sheet
Техники на героя:

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Заемаща място Чет Дек 09, 2010 11:58 pm

Ханаби дойде тук заедно със Ино.След тази битка Ино имаше засегнати 32 чакра точки а Ханаби 23.

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Заемаща място Пет Дек 10, 2010 12:01 am

Учудващо!Два три знака и мед нинджите започнаха да възстановяват точките.Ханаби го виждаше със бякуган

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Guest Пет Дек 10, 2010 12:04 am

Ино се опъна на болничното легло и се зачуди как ще отиде да учи в класната стая след тази битка...
Асума нямаше да е доволен...
-Може ли нещо за ядене?-повтаряше замаяно тя.

Guest
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 435
Points : 0
Join date : 02.12.2010

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Заемаща място Пет Дек 10, 2010 12:05 am

Леле!Тези нинджи възстановяваха телата им много бързо.
-Трябва да останете тук още 30-4- мин. за да ви оправим напълно

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Guest Пет Дек 10, 2010 12:09 am

Ино нямаше нищо против да поостане.
Медицинските грижи в болницата на Коноха бяха отлични!
П.П. Само не ми казвайте, че здравеопазването в Коноха не е безплатно...

Guest
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 435
Points : 0
Join date : 02.12.2010

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Заемаща място Пет Дек 10, 2010 12:12 am

Ми добре няма.Ха-ха.Не безплатно е.Ханаби се сбогува с Ино и си тръгна

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Заемаща място Пет Дек 10, 2010 12:16 am

И да не забравя-ето ти 4 руо-почерпи се

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Guest Пет Дек 10, 2010 12:20 am

Мерси-каза Ино.
(Не стига че я победиха, а и я черпят...срамът съвсем я довърши
и тя се затътри към магазина-единствената и радост и гордост)

Guest
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 435
Points : 0
Join date : 02.12.2010

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Заемаща място Пет Дек 10, 2010 12:21 am

Ха-ха

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Заемаща място Съб Дек 11, 2010 12:42 am

На Ханаби бе препорйчано да не се бие така през следващите 3 дни

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Заемаща място Сря Дек 15, 2010 12:59 am

Ханаби се събуди тук. Лекарите и казаха че при битката в мафиота той е вкарал отрова в тялото и.
-Неутрализирахме я!
-Довиждане

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  no name Пет Дек 17, 2010 1:52 am

Саске отвори очи огледа се наоколо и разбра, че е в болницата. Чувстваше се добре, за това реши да стане от леглото. Той видя бележката от Конан и се запъти към акадски.

no name
Генин
Генин

Брой мнения : 234
Points : 429
Join date : 12.04.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  no name Пон Яну 10, 2011 7:42 pm

Саске влезе в болницата и повика лекар за Ханаби. Лекарят каза, че ще се погрижи за нея и Саске си тръгна.

no name
Генин
Генин

Брой мнения : 234
Points : 429
Join date : 12.04.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Заемаща място Сря Яну 12, 2011 12:48 am

Ханаби се събуди тук.
След като се оправи излезе.

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Райкаге Чет Мар 10, 2011 3:18 am

Райкагето изпитваше силно главоболие.... видя лекаря, след това тавана и цялата стая... затвори си очите... видя Котозидо..... видя семейството му. Отново го заболя главата... след това и рамото.... видя Ороми... видя аматерасу, тогава си спомни, че аматерасуто почти докосна ръката му, топлината му го изгори. След това видя Пейн, видя Коноха разрушена... след това отново Котозидо.... той гореше от аматерасу..... ВОЙНАТА- провикна се нещо в главата му. В същия момент А скочи от леглото и се опомни. Беше изпаднал в безсъзнание, сети се, че беше тичал от селото скрито в дъжда до тук. След това се сети, че генджутсото го беше довършило. Анбу нинджите бяха влезли в съзнанието му и това не му се отрази добре. Чувстваше, че може да стане от леглото. Изправи се, сложи си протекторите и наметалото, несвали превръзката от рамото си, след това тръгна към двореца. Лекарите се опитаха да го спрат
- Не можете да напуснете болницата господине- заговори доктора.
- Това въобще не ме интересува, днес в ръцете ми умря приятел, съдбата на селото и много животи са сега на раменете ми, те са по-ценни от мен, сега ми направете път. Трябва да говоря с Хокагето- след тези думи Райкагето се отправи към двореца
Райкаге
Райкаге
Хокаге
Хокаге

Брой мнения : 495
Points : 168
Join date : 07.01.2011
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Учиха Изуна Съб Апр 16, 2011 5:23 pm

Когато Изуна се събуди, той вече бе в болницата. Усети превръзките на главата и по тялото си и сложи ръце на челото си, разтърквайки очите си. Беше в болнично облекло. Погледна настрани и видя отвореният прозорец, на който бяха накацали птички. Беше спокойно. Дали войната не бе свършила? Той се размърда леко и се поизправи в седнало положение в кревата. Раните му бяха добре излекувани и не усещаше болки за умиране, само нещо като лека мускулна треска, което не му пречеше да движи крайниците си. Премигна на парцали и се загледа в чуруликащите птички. Дали цялата война не беше просто сън? Тръсна леко глава, но не успя да си представи как толкова ясни и чувствени действия можеха да са сън. Той притвори очи и го заляха хиляди въпроси, на които май че никой не можеше да отговори, тъй като беше сам в стаята - какво се беше случило с Обито? Оромо и Итачи бяха ли си платили? Как са хокагето и А? И къде се дяна медик нинджата, която го беше спасила?
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Сакура Съб Апр 16, 2011 6:00 pm

И Сакура беше в болницата. В кабинета на главния лекар Ика Хокусай. Той беше симпатичен мъж, доста силен физически и в медицинския отряд беше свършил доста работа без това особено да му се отрази. Поне не външно. Изглеждаше така сякаш е тонизиран от току-що приключила тренировка. В очите му светеше усмивка и Сакура беше забелязала, че тя много помага на пациентите му, когато той е с тях.
-Е,- рече Сакура- вече не сте мой подчинен. Медицинската дивизия се лиши от нас двамата...
-Беше удоволствие да работя с Вас, Сакура-сама. Не това, че имаше работа- усмихна се той- а че Ви наблюдавах, колко самоотвержено и всеотдайно работите.
-Искате да кажете, че влагах повече емоции, отколкото се изисква при нашата "работа"...
-Нее, исках да кажа това, което казах. А колкото до емоциите...забелязах, че много дълбоко преживявате всичко, но...Вие сте млада, за първи път участвате в такава сериозна задача, така че е нормално. Работата Ви беше ефективна, което е най-важното.

Сакура неубедено въздъхна.
-Даа, дотолкова, че се изкарах извън строя и сега не съм на полето, където има още наши хора и все още се бият.
Веселите очи продължаваха да и изпращат усмивки:
-Но благодарение на Вас, младият Учиха Изуна е жив, а и много други хора, разбира се...Хайде, Вие самата имате нужда от голяма почивка. Мисля, че тук има достатъчно персонал, който да се грижи за възстановяващите се, а заместника Ви ще се справи в девизията. Най-добре вървете у дома. Да се надяваме, че в най-бликзо време всички ще могат да се приберат.
Сакура остана още малко при Ика Хокусай, настоя той лично да се грижи за Обито Учиха и като се сбогува засега, напусна кабинета.
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Сакура Съб Апр 16, 2011 6:15 pm

Сакура напусна кабинета, но не и болницата. Да се прибере вкъщи за нея беше нещо много желано, но абсолютно невъзможно. На бойното поле нещата не бяха напълно приключили и макар да не можеше да се върне там, Сакура трябваше да разбере какво се случва. А освен това в болницата бяха Неджи, Обито и ...Учиха Изуна.
Сакура тръгна по един болничен коридор.
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Учиха Изуна Съб Апр 16, 2011 6:33 pm

Изуна не можеше просто така търпеливо да стои и да си чака в стаята някой да дойде да го оправя. Трябваше да научи за ставащото и то още сега. За това внимателно се изправи и стъпи на босите си крачка. Забеляза, от часовника закачен за стената, че беше около 10:30 сутринта. После се отправи към вратата стъпвайки леко. Първоначално му се позави свят, но успя да се задържи. Открехна вратата и се огледа - не видя никой наоколо и излезе. Пое по един коридор и се оглеждаше.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Учиха Обито Съб Апр 16, 2011 6:57 pm

Отворих очи,и якрка светлина от прозореца сякаш искаше да ме заслепи,главата ми туптеше..Аз се изправих в седнало положение и се огледах...Бях в болницата,кракът ми беше привързан а на масичката до мен едно хапче заглава и една чаша вода..Аз го изгълтах..И се хванах за главата...КАкво беше станало,знаеш че бях изгубил всикчата си чакара и припаднах от натоварването...Чудех се дали войната е приключила едни птички се опитваха да ме дразнят като чуроликаха точно на прозореца ми...Исках да знам дали Изуна е добре,какво стана с сакура,оромо, каде са всички..Започнах да се яяувствам самотен,не знаех какво да правя просто лежах и мислех....Последното което помнях беше как Оромо идва към мен друго не ми идваше..Сега стаях и чаках да ми мине главата..
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Сакура Нед Апр 17, 2011 3:33 am

Сакура вървеше. Хората от медицинските екипи, който срещна само тихо я поздравяваха, защото всеки гледаше да си върши работата дискретно и ефективно. Все още евакуираните жители на Коноха не се бяха върнали по къщите си и в болницата почти нямаше външни посетители. Там където вратите на стаите бяха отворени се виждаше, че денят навън е слънчев и светъл, ден, като за победа. Иначе коридорът беше тих и сумрачен. В която и стая да влезеше Сакура нямаше да се обърка. Всички, които лежаха на леглата вътре бяха от нейното село, бяха от нейните хора. Повечето познаваше по име, някои много отблизо и от години, някои само по лице, а някои беше върнала към живота самата тя...
Срещу нея се зададе висока, слаба фигура, на човек с неуверена походка. Като я доближи Сакура видя бледото, изострено лице на Изуна Учиха.
-Здравей.- тихо каза тя. И зачака.
Той се спря съвсем леко олюлявайки се и я погледна. Погледът му, втренчено се прикова към лицето и.
"Значи това бяха зелените очи над мен, в онзи момент"-помисли си той-"В онзи момент, когато смъртта изглеждаше толкова неизбежно близка и студена." От оня страшен и странен миг в съзнанието му бяха запечатани няколко неща и едно от тях беше топлината, топлина, която усещаше съвсем наблизо до себе си и която го привличаше към живота. Тя самата беше живот. тя идваше от това момиче.
-Сакура.- каза леко приглушено и хипливо той.
Тя кимна и се усмихна някак плахо. Кратката усмивка освети за миг лицето и такова, каквто беше всъщност- младо, мило и хубаво. По време на войната чертите и бяха приели твърдо и строго изражение, което я караше да изглежда по-възрастна и някак зряла.
А сега сякаш трепереше...
-А ти защо си станал?- смутено попита тя и това пролича от непривичния жест, с който оправи един розов кичур спуснал се пред лицето и.- трябва още време да възстановиш силите си.


Последната промяна е направена от Сакура на Нед Апр 17, 2011 4:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Учиха Изуна Нед Апр 17, 2011 3:57 am

Изуна продължаваше да върви неуверено по коридорите. Като че ли всички се бяха изпарили нанякъде. Дали Коноха не се бе превърнала в призрачен град и той е единственият жив тук? Какво по дяволите беше станало? Спря се на място за миг, защото чу чужди стъпки... Някой се приближаваше, изглежда глупостите за призрачният град си оставаха просто измишльотини. Той погледна напред и видя розова коса, зелени очи и меко лице със сладникъв, някак жив цвят. Това беше Сакура. Тя сама го беше забелязала и се приближи към него като го поздрави. Изуна като че ли си глътна езика. За момент искаше да я пита какво става, но в следващия, сякаш беше забравил всичко.
-А-аз... ами... аз... з-здравей... - измънкоти някак неразбираемо.
От страни изглеждаше нелепо, че говори по този начин, което го накара да се изчерви, но начина, по който Сакура го гледаше и очакваше всеки момент тя да избухне в сълзлив смях, макар и да не го направи, го накара да разтръска глава и успя да си я пита:
-Б-битката... Обито... добре ли е..? - прехапа устна, защото не беше сигурен в отговора. Но от всичко, той най-много искаше приятелят му да е наред.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Болницата! Empty Re: Болницата!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите