Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Парка

+5
Заемаща място
Нагато (неактивен)
Сакура
Минато@
Югито
9 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Парка Empty Парка

Писане  Югито Пон Апр 12, 2010 6:19 am

След денят си във обширните поляни Минато ,Сакура и Саске дойдоха в Парка който се намираше във селото. Там имаше пейки и деца които си играят в пясъчниците. Също и фонтани от които имаше вода и топлото време не се усещаше.
Саске каза:
-Хм,, хубаво е нали!! .. след това допълни , като каза, че Коноха е хубаво и поддържано село и жителите му трябва да се гордеят със Хокагето
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Минато@ Пон Апр 12, 2010 2:41 pm

Минато седна на една пейка и каза:
-Днес времето е прекрасно.Хайде настаняваите се.-каза момчето,като посочи пейката на,която стоеше.
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Сакура Пон Апр 12, 2010 4:19 pm

Сакура тъкмо да се настани до тях и изведнъж забеляза група деца под едно доста високо дърво, които викаха оживено. Нещо с гласовете им беше тревожно и тя бавно се приближи към тях. Жените, които ги бяха довели мислеха, че те си играят и не им обръщаха особено внимание седнали по-надалеч. Като застана под дървото Сакура видя, че на един от най-високите му клони се беше качил дебеличък малчуган с доста зачервени от усилието бузки.
-Сатоши се опитва да върне в гнездото му едно малко птиченце, което беше паднало.- обясниха на Сакура децата.
Самият Сатоши беше стигнал почти до гнездото, но не можеше нито да остави пилето, нито да слезе. По лицето му беше изписано трогателно притеснение. Птичето в ръката му глухо писукаше, а над дървото вече се спускаха две големи птици с гневни, разтревожени крясъци. Докато Сакура се реши как точно да постъпи до нея изникна Саске с няколко отскока стигна до момчето. Децата отдолу ахнаха възхитено и притихнаха. Саске все Сатоши под мишница и скочи обратно на земята. Децата радостно го аплодираха, но двете големи птици отгоре запищяха още по-тревожно. Всички погледаха към малката птичка, която трепереше пред тях на земята. Едното и крилце висеше настрани. В този момент Сакура се съсредоточи, събра чакра и концентрирано насочи длани към птичето. Всички се умълчаха. Зелената енергия бързо свърши работа и след мяколко минути птичката бодро записука, а Сакура леко се отдръпна назад. Тогава Саске взе птичето и пак така бързо се покачи до гнездото. Върна малкото същество при братчетата му и като държеше под око доста големите му родители, които кръжаха все по- ниско скочи пак на земята. Най-после двете птици се спуснаха при рожбите си и като се увериха, че всичко е наред останаха спокойни до тях. Долу под дървото настана веселие.
-Хайде, сега отидете да играете другаде- каза Сакура на децата- за да се успокоят птиците напълно. Те с викове хукнаха след една топка в другия край на парка.
Сакура и Саске се върнаха при Минато на пейката.
-Добра работа.-поздрави ги Минато, който беше наблюдавал от разстояние.- значи не случайно се оказахме в парка по това време.
-Аз мисля да се прибирам.- каза Сакура и като се сбогува си тръгна към дома.
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Югито Пон Апр 12, 2010 6:32 pm

Саске каза:
-Е, и ние нека се прибираме ако искаш след това изчака отговора на Минато
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Минато@ Вто Апр 13, 2010 1:59 am

-Добре.-кимна с глава Минато-приятен ден и всичко хубаво.
Хокагето се запъти към към двореца си,като махаше зад рамо.
Минато@
Минато@
Джонин
Джонин

Брой мнения : 718
Points : 6
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Коноха

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Югито Вто Апр 13, 2010 2:22 am

Саске също му махна и продължи по пътя си , като тръгна към апартамента си.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Нагато (неактивен) Вто Юни 22, 2010 2:55 am

Нагато се разхождаше в парка.Песента на птиците и шумолещите над главата му листа на дърветата му се отразяваха много добре.Но неговото село му беше най-скъпо.
- Колко е хубаво тук-рече той и продължи

Нагато (неактивен)
Генин
Генин

Брой мнения : 17
Points : 31
Join date : 21.06.2010
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Заемаща място Сря Ное 17, 2010 3:11 am

Ханаби дойде и започна да се разхожда.Минаваше покрай пърхащите птици и шумящата река , когато и се доспа. тя реши да си тръгва

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Заемаща място Сря Яну 19, 2011 2:12 am

Ханаби мина от ту к на връщане.

Заемаща място
Генин
Генин

Брой мнения : 1233
Points : 1992
Join date : 16.11.2010

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Изуна Чет Мар 10, 2011 5:03 am

Изуна и Обито дойдоха в парка.
-Тук харесва ли ти? - Изуна се огледа, изобщо спокойните, приятни местенца му допадаха.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Обито Чет Мар 10, 2011 5:05 am

Да точното място е...-Седнахме на една пейка..
-Слушай изкаш ли да си направим едно обещание а пръстените ще го затвърдят...Каквото и да става винаги да се подкрепяме...Нали все пак сме най-добри приятели..НО кажеш ли го това е обещание и няма да се нарушава..
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Изуна Чет Мар 10, 2011 5:08 am

Изуна се замисли, потърка брадичката си все едно обмисляше и кимна.
-Да! Нека винаги да бъдем заедно и да си помагаме взаимно. Аз обещавам! - Изуна се усмихна широко и чукна пръстена си в неговия. След това го погледна и му рече скромно - Благодаря ти, Обито...
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Обито Чет Мар 10, 2011 5:12 am

-Все пак трябва да се подкрепяме...Поне вече затвърдихме приятелтвото си...Но се притеснявам за предстоящото знам ч ще евакуирам хората и че трябва да ги защиття но ти ще се биеш и исам да се биеш като за двама ни..-Изу сромно кимна..
-Надявам се да успеем...И всъщност Мисля че шарингана ми е на път...Когато бях на мисия имах много странно чувство..Надявам се и двмата да успеем за него,пък и Чунинските изпити ще дойдат след това..-За толкова имахме да мислим....
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Изуна Чет Мар 10, 2011 5:19 am

-Знам... но чуунинските изпити са ми далечни... както казах по-рано ми е нужна много, много.. тренировка... - той въздъхна. - Може би ще трябва да се връщам... иска ми се да науча нещо ново. А и толкова се радвам за теб и шарингана ти... аз от друга страна, може и да не успея...
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Обито Чет Мар 10, 2011 5:21 am

Бас държа че ти ще се здобиеш по бързо с него отколкото аз...Пък и аз само усещам нещо знаеш ли може и да е прашинка или някой мигла...-Засмяхме се и двамата..
Двамата бяхме отпочинали...
-Та сега ще правим ли нещо или се прибираме...?-Аз пак погледнах пръстенът..Толкова бях радусте н че намерих истински приятел..
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Изуна Чет Мар 10, 2011 5:38 am

-Прави си за почивката... Трябва да сме готови за войната. - съгласи се Изу, после се позамисли. - Ъм... ами... ще е проблем ли ако... дойда у вас да нощувам..? - премигна.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Обито Чет Мар 10, 2011 5:40 am

О съвсем не и без това ми е гадно сам в къщи поне няма да чувствам къщата така студена...Нали живея сам...Хайде ако искаш да тръгваме мисля че захладнява а утре ще потренираме не безда прекаляваме..
Двамата се запътихме към вкъщи...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Изуна Чет Мар 10, 2011 5:47 am

-Добре. Аз само ще изпратя един клонинг да ми донесе нещата. - Изуна се усмихна и направи един клонинг, който прати към вкъщи, а самият Изу последва приятелят си.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Обито Вто Юни 14, 2011 5:10 pm

Дойдох тук с пълен стомах и легнха под едно дърво под слънцето..Беше приятно,затворих очи и започнах да си мисля разни откачени неща...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Изуна Пет Юни 17, 2011 7:32 pm

Изуна пристигна в парка. Главата му пулсираше и му трябваше усамотение. Беше някак по-мрачен от обикновено. Той мина покрай една от пейките и несъзнателно не забеляза, че на нея седеше приятелят му Обито.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Обито Пет Юни 17, 2011 9:09 pm

Стоях унесен,замислен вятърът леко полюшваше листата на дърветата нищо друго не се чуваше...Тогаваа чух стъпки..Не се обърнах стоя си така...Стъпките приближиха и после се отдалечиха..Притворих очи и видях че момче с вързана коса и дрехи типични за Учиха вървеше с ръце в джобовете към другия край на парка..В първия момент не ми дойде нищо в главата...И разбира се после ми дойде че е Изу,все пак нямаше други Учихи освен нас...Защо ме беше подминал,да не би да беше разбрал че съм ходил у Сакура и сега да ми е сърдит..Изчакох момчето да се спре и той седна чаааак в края на самия парк,там беше тъмно заради сянките на дърветата,беше тъмно защото случевите лъчи едвам едвам стигава до там...Аз станох изтърсих се и тръгнах на там...Чудех се какво му е изглеждаше по навъсен от обикновенно..Приближих се и се строполих до него....Никой от нас нищо не казваше...Явно че той нямаше какво да каже,а аз имах толкова неща които ме изгаряха да кажа,че имах опасеня за брат му...
-Изуна..Какво има,нещо тревожи ли те..-Попитах като отидох от другата страна и се облегнах така че дам ога да го виждам и го полгледнох в очите....Той мълчеше....
-Изуна,хайде виждам че нещо те мъчи трябва да ми кажеш...Знаеш че може да разчиташ на мен...Какво има..-Повторих замисленото момче...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Изуна Нед Юни 19, 2011 2:59 pm

Изуна беше твърде отнесен, за да забележи Обито, дори и когато седна де него. Отвътре му се искаше да го погледне, да го поздрави и да се засмее, при което да породи смях и в Обито и двамата да залафят за нещо, но нещата бяха различни сега. Всеки можеше да забележи, че войната беше оставила белег у Изуна, войната беше ужас. Наместо това той остана свит в себе си и в мълчание. Обито обаче настоя да започнат разговор...
-Нищо... - той замлъкна за момент, но може би щеше да е грубо ако просто така остане като някаква статуя, за това смени темата - Как е Сакура-сан?
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Обито Нед Юни 19, 2011 4:38 pm

-Ами мисля че е добре,сега си е в тях...-Аз пак погледнах Изуна..-Изу нямам това предвит имас да йми кажеш какво те мъчо,такъв от както свърши войната..Нещо е станало там и те неискаш дами кажеш какво,знам че ако ми кажеш двамата ще успеем да решим проблема,Кажи ми какво става..Започвам и аз да се обърквам съвсем...Държиш се сякаш не си ти..Все едно се опитваш да бъдеш като някой...-Аз млъкнах Изуна беше замръзнал сякаш думите които туко що бях казал направиха нещо...Дали наистина не беше вярно че се опитва да прилича на някой или точно обратното...Чаках приятелят ми да каже нещо преди да съм сторил нещо още по глупаво....
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Изуна Пон Юни 20, 2011 1:56 am

Изуна се вцепени - наистина ли запреличваше на брат си толкова много? И това ли намекваше Обито? След първоначалното вцепеняване, отвътре му кипна и той се изправи гневно и погледна приятелят си с яден поглед.
-Ти нищо незнаеш! Нямаш брат, не можеш да ме разбереш!
Беше свил юмрук, а в очите му се четеше невиждан досега пламък - пламък, който търси сила и ще оправдае всяко подценяване. Точно вмомента имаше чувството, че Обито му се подиграва. Изуна не изчака отговор, а веднага се обърна и изтича нанякъде. Да, Обито беше прекалил и преди да успее да отвърне нещо, Изуна беше изчезнал.
Сега младият Учиха пое към къщата на Саку, да види поне тя как е. Имаше усещането, че сега тя е единственият човек, който може да го приеме (а може би не), а и искаше да види как е наистина. Самият той се осъзна, че се беше развикал на Обито, прииска му се да се върне и да му се извини, но нещо друго го караше да продължи.
Учиха Изуна
Учиха Изуна
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 777
Points : 986
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Конохагакуре

Character sheet
Техники на героя:

http://www.draconisnmanga.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Учиха Обито Пет Юни 24, 2011 3:31 pm

Стоях седнал и загледан в една точка известно,време очите ми трептяха и незнаех какво ставаше...Дали наистина бях засегнал Изуна по този начин...Да не би туко що да съмсе скарал с единствения човек който ми беше като брат...
Да Изуна беше прав аз нямах брат аз имах нещо повече,страхотен приятел който не исках да изгубя заради неговия брат...
Аз избърсах влажните си очи и бавно тръгнах на някъде с надеждата никой да не ме открие....
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Парка Empty Re: Парка

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите