Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Тренировачна площатка №13

+7
Тсунаде
Наруто Узумаки
Минато@
Югито
Саске Учиха (неактивен)
Какаши
Учиха Обито
11 posters

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Тренировачна площатка №13

Писане  Учиха Обито Сря Апр 27, 2011 7:34 pm

^^
Дойдох на мястото..Наоколо беше пълно с оделни самотни поляни..Аз си избрах една поляна с камъни дървета храсти дори,всичко което межеше да ми помогне за тренировката..
Реших да направя мястото като постоянна тренировачна площатка която да си посещавам..ТРябваше да направя Чучала и още някои неща затове не исках да се бавя и се заех...
Първо намерих няколко яки стебла от дървета и ги забих в земята..След това взех няколко чувала с пясък които бяша на главната поляна за поправяне на чучалата,и сложих чувалите на своловете..после взех и по малки чували които случеха за глави след това ги нарисувах и си станаха чучала...
Взех един от гоолемите чували с пясък и го направих като боксова круша до едно дърво...
Сега им трябваха и неколко цели..Взех дозина дъски и ги направих на кръгове като после им сложих и целта по средата..Запонах да ги закачам на различни места..Като някои изкачаха а други се движеха....СЛожих в храстите по короните на дърветата и наоще няколко места..
Поех си малко дъх и се поогледах....За сега нямаше да използвам мишените защото нямам с какво...
Реших че като за начало стига и започнах с тренировката...От доста време не бях тренирал така сериозно но не бях изгубил форма..
Аз първо започнах да загрявам..Направих 10 обиколко на поляната после 50 коремни преси 50 лицеви и скачане на въже..Бях готов с загряването и ми стана топло,свалих си горницата и останах с черната тениска...
Бях готов за тренировка..Отидох при боксовата круша и започнах като не спирах за час....Бях се поизморил но нямаше да е толкова лесно затова отидох при едно от чучалата и се упражнявах с ударите....След 30 минути реших че е достатъчно за ударите..Имах нужда от почивка затова седнах и започнах да се упражнявам с чакрата си след час бях зареден до горе с енергия и реших да потренирам малко техники...
Вече със сигурност бях по добър с огъня затова ми беше лесно да го използвам..
ПОех си дъх..
-Fire Release: Great Fireball Technique..-Огнената топка полетя но около50 метра и после падна..ТРябваше да потренирам тази техника за бързина и сила...
Отново пробвах..
-Fire Release: Great Fireball Technique..-Пак същия резултат...Реших да променя техниката и да се опитам с сенчести клонинги..
-Kage Bunshin no Jutsu ..-Направих 7 клонинга и запонахме..
-Fire Release: Great Fireball Technique..-* ОГнени топки полетяха напред и беше као светлинно шоу..
Продължавахме така като всеки пут влагах все повече сили и чакра докато след час всеки клонинг успявахе да я запрати с огромна скорост на около 100 метра....Не знаех какво ще стане като всичката се върне заедно с изтощението...
-Кай..-Казах и всичките клонинги с върнаха обратно..Аз паднах на колене за секунди..Чакрата ми беше направо изсушена,но започна да се връща щом си починах..Сега трябваше да изпробвам техниката..
ПОех си дъх и се насочих към една скала...
-Ето сега...Fire Release: Great Fireball Technique..-Огромната топка с скороста на звука почти се разби в далечната скала оставяйки нищо повече от разтопен камък който се разтече..Не можех да повярвам че отиде толкова далеч...Успях да усавършенствам още една техника..
Усмихнах се..И се подпрях на сянка за да си почина напълно и да продължа тренировката....

^^
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Учиха Обито Чет Апр 28, 2011 10:13 pm

Бях си починал и реших да потренирам още но с Шаринганът си знаех че няма да е лесно след като нямах опонент но аз също бях измислил метод..
Включих шаринганът ми и той се показа с двете си запетайки,след като нямах пртивник аз щях да скачам от дърво на дърво и да преброявам всяка птица или животно което видя,трябваше да си развия шаринганът на всяка цена...Започнах да подскачам от дърво на дърво и се оглеждах..Виждах чакрата в всичко живо,макар и да не беше ясно,аз се упражнявах и са издържливост защото шаринганът взимаше доста чакра трябваше да използвам колкото се може по малко чакра с повече резултати с Шаринганът..Доста време се опражнявах и не усещах кой знае какво промяна знаех че ще отнеме доста тренировки да го развия..След час и полвина започнах да усещам умората вътре,знаех че чакрата ми започна да се изчерпва,поне сега знаех че мога да седя с Шаринган почти 2 часа..Изключих го и седнах пак на поляната...Чудех се какво правят другите сигурно бях първият хванал се да тренира като луд,нямах време за губене...Реших да се пробвам да начуа още една огнена техника,аз извадих книгата с Огнени техники от раницата която взех без никой да ме види преди време от библиотеката....Зачетох се и отворих страниците на Fire Release: Flame Flower или по точно Техниката огнено цвете..Всъщност техниката беше доста проста като състав но и не толкова лесна,трябваше да скоча във въздуха и да изтрелям 3 или повече Големи огнени топки които ще се разбият в земята и ще саздадът огнен гейзер..Звучеше лесно но на практика нямаше да ми е лесно...Прибрах книгата и се заех с упражняването на подскоците ми високо във въздуха,всъщност колкото по-високо толкова повече време за изтрелване на топките щях да имам....Скачах и със всеки скок ставах по добър..След като стигнах желаната височина се заех с опитите за Огнените топки....Първо щях да пробвам с Fire Release: Great Fireball Technique а аз ги бях развил доста затова не мислех че ще мие проблем..Скочих във въдуха поех си дъх и се обърнах с лице към земята..
-Fire Release: Great Fireball Technique-Изтрелях топката с огромна сила а та ся разби и направи не дълбок кратер....Знаех че няма да е възможно да правя отделни топки защото отнема твърде много време но затова беше и новото джутсо....Поех си въздух и скочих във въздуха колкото можех по нависоко..
-Fire Release: Flame Flower..-Изтрелях две топки коит осе разбиха в земата и направиха не толкова висок или силен пгнен гейзер,нямаше да успея от началото но продължавах да опитвам..Толкова много скачах чак ми дотегна но нямаше да се оставя...
-Fire Release: Flame Flower -Успях да ги докарам до четири огнени топки които се разбиваха с скороста на Fire Release: Great Dragon Fire Technique и създаваха ужасяващ гейзер които уставяше страшни следи след себе си,мислех че ми е достатъчно с тази техника за сега,не я бях довършил но не исках да прекалявам за сега...Заех се с визически упражнения отново правех лицеви опори,коремни преси,клякане,скачане на боксовата круша и отново на Чучалата..Бях ужасно итощен ръцете ме боляха от всичко това а и от техниката целия бях в съжди,реших че тренировката е предостатъчна за днес...Прибрах си нещата и си отдъхнах...Тръгнах на пред и се обърнах да видя площатката....След това продължих по пътя си...
Учиха Обито
Учиха Обито
Чуунин
Чуунин

Брой мнения : 697
Points : 810
Join date : 01.03.2011
Age : 27
Местожителство : Варна

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Какаши Вто Авг 02, 2011 11:12 pm

Какаши Хатаке утиде да потернира


Последната промяна е направена от Какаши Хатаке. на Пон Авг 08, 2011 12:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Какаши Вто Авг 02, 2011 11:18 pm

Какаши отиде видя ,че няма никой и си тръгна
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Саске Учиха (неактивен) Нед Авг 14, 2011 10:07 pm

Сасуке дойде на поляната като зачака своя Сенсей..

Саске Учиха (неактивен)
Генин
Генин

Брой мнения : 147
Points : 183
Join date : 13.08.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Югито Пон Авг 15, 2011 12:49 am

Конан дойде и поздрави Саске.
пп. напиши коя техника искаш да учиш?
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Саске Учиха (неактивен) Пон Авг 15, 2011 1:06 am

Raiton no Yoroi - Lightning Release Armor

Сасуке искаше да научи защитна техника.Тя беше Raiton no Yoroi - Lightning Release Armor-Ранк Сасуке пойска от сенсея си да му обясни как точно да направи тази техника.Сенсей:Виж сега Сасуке техниката е много трудна трябва да валееш первектно райтон чакрата си и да я сливаш добре с обикновената чакра , за тази техника трябва да насочиш чакрата си към всички чакра точни след което внимателно да разпределиш и райтон чакра в тях и като дойде момента да направиш знаците и да извикаш името на техниката по този начин ще изпуснеш цялата чакра която си събрал и разпределил по тялото си , но трябва да внимаваш защото има голям шанс да се нараниш от тази техника.
Сасуке благодари на сенсея си и отиде в центара на тренировачната площатка и се замисли за техниката защото сенсея му бе казал че може сериозно да се нарани.Момчето си каза:Каквото и да ми стане ще науча тази техника , трябва да стана силен за да мога да мога да победя Итачи.Тогава Сасуке започна да се съсредоточава върху техниката като се опитваше да забрави за всичко около него и да се концентрира максимално върху техниката , но за съжеление в този момент едно момиче мина покрай Сасуке и той се изнерви доста.След случката Сасуке побърза да събере чакра и да я разпредели по всичките си чакра точки , като го направи момчето насочи и райтон чакрата си след което направи няколко знака и извика Raiton no Yoroi - Lightning Release Armor.Изведнъж Сасуке почуства силна болка и не беше се справил..Сасуке отново събра чакрата си макар и да го болеше той не се отказа.Тогава си припомни своята цел събра доста чакра около него се образуваха светкавици и извика със цяло гърло Raiton no Yoroi - Lightning Release Armor но нали се бе справил.?

Саске Учиха (неактивен)
Генин
Генин

Брой мнения : 147
Points : 183
Join date : 13.08.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Югито Пон Авг 15, 2011 1:10 am

-Браво, Саске справи се Отлично-въскликна Конан.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Саске Учиха (неактивен) Пон Авг 15, 2011 3:19 am

Chidori - Thousand Birds

Сасуке започна да се концентрира върху джуцото , като го направи започна да събира необходимото количество чакра за техниката и като беше готов започна да я разпределя в всичките си чакра точки като също така насочваше и райтон чакра към ръката си . След което момчето направи 1 знак с една ръка и извика Chidori - Thousand Birds , на раката се появиха някакви искри но нищо повече. Тогава Сасуке разбра че не се е справил с техниката Сасуке седна до едно дърво където беше сянка да си почине малко , и да разбере как да направи тази техника , момчето беше добре с райтон техниките но тази изглежда е по трудна защото трябваше да насочи чакрата в дланта си и да я задържи известно време , Сасуке започна да мисли как да направи техниката , след около 10 минути Сасуке вече знаеше как да направи техниката , беше много просто...
Тогава Сасуке отново отиде на поляната , направи един знак и извика -Буншин Но Джуцо-
като направи 1 клонинг върху който да тренира техниката тогава Сасуке се съсредоточи единствено да изкара тази светкавична топка в дланта си.Сасуке започна да събира необходимото количество чакра за техниката и да я насочва към ръката си като беше готов направи същото но този път насочи и райтон чакра след като се сляха 2 те чакри момчето започна да я насочва към дланта си след което направи един знак с едната си ръка и извика Chidori - Thousand Birds. Момчето Каза на клонинга да бяга от него за да се пробва да го хване и да го унищожи тогава клонинга започна да бяга , истинския Сасуке го последва , като беше на около 3-4 метра от него Сасуке извика отново Chidori - Thousand Birds от дланта му заблестя и насочи тази пискаща светлина право към клонинга и го удари със все сили всичко беше във мъгла но след утихването клонинга все още беше там..Тогава Сасуке разбра че трябва да по - тренира задържането..Сасуке се от тегли за малко да си почине под едно дърво.След 15 - 20 минути Сасуке се изправи е почна да мисли как да задържи райтон чакрата си по дълго време.Тогава му хрумна за тренировката когато го обучаваха да контролера чакрата си а райтон чакрата имаше същата структура..Тогава Сасуке събра чакра в дланта си и се насоче право към един камък..Но се бе получила съвсем малка дупка..Тогава Сасуке се изнерви много че повечето генини са по - напред от него това го мотивира много за да успее.Тогава Сасуке затвори очи концентрира се максимално събра всичката си чакра в дланта отвори очи засили се към камъка и като го удари цялата земя се растрепери и всечко беше във дим но дали се беше справил този път.?

Саске Учиха (неактивен)
Генин
Генин

Брой мнения : 147
Points : 183
Join date : 13.08.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Югито Пон Авг 15, 2011 3:39 am

Конан продължаваше да го наблюдава без да казва нищо. След като момчето постигна ефекта от техниката Конан му каза:
-Много бързо напредваш
пп. само да ти кажа че шарингана ще си го откриеш в битка или мисия, като си разказваш.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Саске Учиха (неактивен) Пон Авг 15, 2011 3:16 pm

Kirin - Kirin

Сасуке благодари на сенсея че ще го научи на тази мощна техника и започна да загрява за тренировката първо реши да направи няколко райтон техники за да загрее , Сасуке насочи срещу един камък направи няколко сийла и извика Чидори и разруши камъка след което реши да започне да тренира новата техника.
Сасуке реши да позагрее малко физически преди да призове бога на светкавиците , момчето легна на земята и започна с коремни преси направи 200 след което започна и с лицеви опори направи още 300 след което стана и реши да потича.Сасуке започна да обикаля поляната като се стремеше възможно най-бързото да направи 100 обиколки.Като ги направи отиде в центъра на поляната но беше малко уморен за това реши да почине малко , Сасуке седна на земята и се загледа в облаците чудеше се как ще изглежда този бог на светкавицата.След 10 минути момчето стана и отиде в центъра на тренировъчната поляна след като събра необходимото количество чакра направи знаците и извика Kirin - Kirin.Но нищо не се случи.
Сасуке отново не се справи с техниката този път реши да даде всичко от себеси и да не се предава докато не научи техниката.Сасуке знаеше че тази техника няма да бъде лесна за това не се ядосваше от неуспешните му опити просто си казваше :Следващия път ще успея..
Сасуке започна да събира необходимото количество чакра за техниката и да я разпределя внимателно по всичките си чакра точки след което добавяше и райтон чакра като внимаваше да не прекали и да прецака нещата . Сасуке беше готов с събирането и разпределянето на чакрата, след което започна да преговаря техниката на ум , искаше да бъде сигурен че този път ще успее , но все още се притесняваше защото беше доста уморен от неуспешните му опити.Момчето реши да действа на сигурно и легна на земята да си почине малко защото чустваше че няма да успее с техниката.След около 10 минути момчето си бе починало и се чустваше доста по добре и решен да успее с Kirin - Kirin тогава момчето стана , пристъпи на пред и си ухапа пръста след което извика Kirin - Kirin но тази път задуха силен вятър но нещо повече.Сасуке видя как неговия Сенсей го гледа със тъжен поглед тогава той си каза:Няма да те разочаровам Сенсей ще науча тази техника и дори да припадна заради нея ще я науча.Тогава Сасуке стана погледна своя Сенсей отдръпна се от него направи 5 клоненга като ги събра на едно място.След което направи знаците сля неговата чакра с тази на райтона небето взе да почернява задуха силен вятър всичко около Сасуке бушуваше след което извика Kirin - Kirin и нещо от небето заблестя адски много и се чуваше ужасяващ шум.И Сасуке се молеше това да е Kirin - Kirin и да се е справил със техниката.

Саске Учиха (неактивен)
Генин
Генин

Брой мнения : 147
Points : 183
Join date : 13.08.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Югито Пон Авг 15, 2011 3:57 pm

-Справяш се отлично в сравнение с останалите на твоето ниво-въскликна Конан.
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Саске Учиха (неактивен) Пон Авг 15, 2011 5:16 pm

Jagei Jubaku - Snake Authority Spell
Сасуке реши че като има добре нападателни техники трябва и да помоли своя Сенсей на някоя техника която може да парализира врага и той се сети идиалната техника тя беше Jagei Jubaku - Snake Authority Spell
Сасуке нямаше търпение да научи техниката за това веднага започна да загрява.Сасуке започна да се набира на едно дърво с една ръка , като направи 30 набираня Хвана клона с другата ръка и отново започна да се набира..Сасуке скочи от дървото и се приземи , след което започна с коремните преси , момчето нарпави 50-60 и започна да се уморява , затова реши че бе готов с загрявката...
Сасуке отиде в центъра на тренировачната площатка и започна да събира необходимото количество чакра за техниката след което започна да я разпределя много внимателно , след 1 мин беше готов и знаеше какво точно трябва да направи.Сасуке направи няколко знака след което извика Jagei Jubaku - Snake Authority Spell, като изпусна цялата събрана чакра след което от него излязоха 2 малки змии който едвам се крепяха Сасуке спра техниката и реши да опита отново , той знаеше че няма да е лесно , и че му трябва още тренировки за да научи техниката.Сасуке отново застана в средата на тренировачнъта площатка ,след което започна да събира необходимото количество чакра за техниката , миналия път изглежда Сасуке не бе събрал необходимо количество чакра след което отново започна да я насочва по всичките си чакра точки , след което момчето затвори очи и започна да се концентрира върху техниката ,Сасуке виждаше как змиите излизат от него , Сасуке прецени всички възможни начини на техниката след което отвори очи , направи няколко знака и извика буншин но джуцо като направи 1 клонинг и го накара да го атакува след което момчето направи още няколко знака и извика с много силен глас Jagei Jubaku - Snake Authority Spell.От Сасуке излезнаха 2 змии който едва стигнаха до клоненга.От челото на Сасуке се изливаше пот.След което седна под едно дърво и почна да мисли как така змиите излизат но не може да ги задържи змии те.И тогава му хрумна че при тренировката си на Чидори имаше същия проблем.И тогава се сети че проблема е че чакрата му е непостоянна.Затова отиде до едно езерце и почна да върви по него след като запомняше как контролира чакрата равномерно.И тогава разбра че със Jagei Jubaku - Snake Authority Spell е същото но трябва да е по силна чакрата.Тогава Сасуке отиде до Сенсея направи 2 клоненга и ги накара да го нападнат.Сасуке затвори очи събра нужното количество чакра и я усили максимално.След което изрече Jagei Jubaku - Snake Authority Spell.

Саске Учиха (неактивен)
Генин
Генин

Брой мнения : 147
Points : 183
Join date : 13.08.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Югито Пон Авг 15, 2011 6:06 pm

-Саске справи се отлично, както винаги-усмихна се сенсея,
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Саске Учиха (неактивен) Вто Авг 16, 2011 1:28 am

Edo Tensei - Resurrection to the Impure World

Сасуке искаше да научи една даста специялна техника коята само Орочимаро знаеше тя беше Edo Tensei - Resurrection to the Impure World но тя изискваше адски много талант и късмет.Сасуке се изкашля няколко пъти, докато се концентрираше.Опитваше се да не показва емоциите си, макар че наистина се радваше заради прогреса си с новата техника. Изглежда промяната в сместа беше към по-добро. Вече щеше да прави опитите си по-този начин, надявайки се, че така ще се справи по-бързо. Нямаше търпение да научи Edo Tensei - Resurrection to the Impure World и да го използва в битка, тъй като потенциала му не беше никак малко. Сасуке съсредоточаваше мощта на своята чекра в една точка и това правеше доста по лесна за научаване. При досегашнети си техники Сасуке нямаше чак такъв зор но и техниката беше почти невъзможна за научаване.Сасуке осъзна всичко това току що и това още повече го мотивира да продължава напред, без много много да му мисли, защото бе тръгнал по правилния път или поне така изглеждаше. Скоро щеше да разбере със сигурност, а сега трябваше да се концентрира върху третия си опит. Вече знаеше горе долу към какво трябва да се насочи, така че бе по-спокоен. Беше започнал добре, значи щеше да завърши така, стига да не обърка нещо, наистина много. Трябваше да се постарае, защото техниката не беше лесна за научаване, независимо колко опити правеше да изкара ковчезите те все не излизаха.Тя все пак беше много трудна ранг техника и макар че и другите подобни джутсута бяха в тази категория, можеше доста да се озори. Не искаше да си припомня тренировките за Чидори.Тогава бе първия му сблъсък с райтона но и това нямаше да му помогне защото тази техника нямаше нищо общо със райтон чакрата което я правеше още по трудна защото Сасуке беше овладял райтон чакрата си и това правеше изучаването още по-трудно. Трябваше да даде всичко от себе си сега, както бе направил и преди, защото всичко това си беше сериозно и нямаше място за грешки.
Сасуке отново се изкашля, когато реши, че ще започне отново с техниката. Реши да не поглежда към сенсейката, защото това щеше да покаже, че е доволен от себе си, което значи че е очаквал по-малко. Това бе признак на слабост и момчето трябваше да го прикрие. Обаче време за губене нямаше, затова гореща или не, техниката трябваше да се тренира. Саске бързо скръсти сийл тигър с пръсти и се загледа в дървената колона. Така щеше да се концентрира по добре. Затварянето на очите не бе добра идея, така че сега следеше целта си с поглед. Никога не трябваше да я изпуска, макар че в случая бе неодушевен предмет. След няколко секунди бе готов с насочването на чакрата към ръцете и сега трябваше да събере достатъчно количество. Щеше да се опита да спази същата пропорция, като в предния опит. Може би самочувствието, което бе получил от малкия успех, щеше да му помогне сега. Всякаква помощ бе добре дошла.Сасуке се опита да мисли само за чакрата в ръцете си и колкото беше по мощтна и толкова по пълен успех щеше да има, за да може да вложи всички сили в събирането й. Количеството й отново бе намаляло – нямаше как, тази тренировка сигурно щеше да го изцеди. Той усещаше, че в ръцете му вече има солидно количество от синята енергия, но щеше да продължи още. Може би ако спазеше пропорцията, но увеличеше и двете съставки щеше да има по-голям ефект. Точно това планираше да направи. Здраво стисна ръцете си, продължавайки да е формирал сийла, с който завършваха тези техники. Вените по ръцете му бяха изпълнени с кръв и изпъкваха. Усети, че е близо да максималния капацитет на чекрата си, а трябваше да остави място и за въздуха, затова приключи с тази част от процеса. Беше ред на освобождаването на чакрата. Щеше да придаде някаква форма на чакрата преди да я изпусне и когато е готов, щеше да довърши. Вече бе свикнал с ивицата, макар че не му се беше получила точно както трябва в първите два опита. Може би сега щеше да има по-голям ефект. Скоро бе готов и с това и дойде ред на най-важното, а именно събирането и изпущането на чакрата. Той си пое дълбоко въздух и усещайки че ръцете му се пълнят със чакра.Сега бе готов и трябваше да се дооформи – нелека задача имайки предвид соледното количество чакра в ръцете му. Все пак не можеше да пропусне това. Не трябваше да се бави тъй като щеше да се нарани. Скоро бе готов за изхвърлянето. Стисна още по здраво жицата, при което се чу един неприятен, и зловещ звук. Някак инстинктивно оформи кръгче с палеца и показалеца на дясната си ръка, но то се използваше при насочването на другите техники. Когато завърши със всички приготовления си припомни сийловете и тихо ги прошепна докато ги правеше с пръсти. Опитваше се да игнорира болката в ръцете си, до колкото бе възможно. След четвъртия сийл извика:Edo Tensei - Resurrection to the Impure World , но не направи нищо.Сасуке размаха с ръка, за да разкара прахта от лицето си и се изкашля. Изглежда пак бе объркал нещо. Може би нещо бе нарушило концентрацията му в последния момент и затова опита му не беше успешен. Той нямаше представа защо не се бе получило, но пък реакцията на сенсея му подсказа, че неуспеха му е бил звучен. Предпочиташе да тренира без нейна помощ, макар че можеше да му даде някакви съвети. Трябваше да го убеди, че няма проблеми, за да не се намесва.И тогава на Сасуке му щукна че не му достига чакра.И му хрумна ако смеси и райтон чакрата можеше и да се получи.Тогава Сасуке погледна Сенсейката си със уверен поглед и си каза;Сега ще се справя със проклетата техника.Сасуке Напълни рацете си със всичката чакра коята имаше и почна да добавя райтон чакрата ръцете почти не издържаха вените му щяха да се пръснат от натоварването и тогава си вдигна ръцете като изрече Edo Tensei - Resurrection to the Impure World и всичко наоколо се растресе и се вдигна голяма пушилка и се надяваше да се беше справил.

Саске Учиха (неактивен)
Генин
Генин

Брой мнения : 147
Points : 183
Join date : 13.08.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Югито Вто Авг 16, 2011 5:34 am

-Справяш се отлично Саске, както винаги..
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Саске Учиха (неактивен) Вто Авг 16, 2011 3:12 pm

Sword of Kusanagi: Chidori Katana

Сасуке стана рано сутринта и се оправи на бързо след което отиде да закусва , момчето отиде в кухнята и извади една купичка с рамен от хладилника и седна на масата , момчето седеше и ядеше като не издаваше никакъв шум , момчето се замисли за целите си и как да ги постигне , Сасуке беше доста омълчан както винаги, Сасуке искаше да отмъсти за клана си и да намери истината защо Итачи е погубил целия клан.Сасуке трябваше да стане много по силен за да постигне целите си.Сасуке стана от масата и се преоблече на бързо , като беше готов Сасуке реши че е време да научи някоя техника , момчето постоя малко в спалнята след което стана и се насочи към вратата , момчето бе забравил нещо в спалнята и се върна да го вземе , това беше лентата му , Сасуке взе лентата си и се насочи към тренировачната полянка.Сасуке реши да научи Sword of Kusanagi: Chidori Katana техниката и да подсили арсенала си от техники , момчето си крачеше спокойно към площатката , като по пътя си мислеше как да научи техниката.Сасуке беше доста уверен в себеси и знаеше че ще се справи с тази техника.Сасуке стигна до тренировачаната полянка.Сасуке се насочи право към центара на полянката след което Нагатото вдигна едната си ръка в въздуха а с другата направи един знак и започна да събира необходимото количество чакра , около момчето се усещаше силата на чакрата. След няколко секунди момчето започна бавно и внимателно да насочва чакрата си след което направи още няколко знака и извика Sword of Kusanagi: Chidori Katana но нищо несе получи.Сасуке отново вдигна дясната си ръка в въздуха и направи знак а лявата пред него като направи същия знак и отново започна да събира чакра , след което започна бавно и внимателно да насочва чакрата си към всичките си чакра точки , Сасуке внимателно я распределява като се стараеше да е в идеално количество.Сасуке направи няколко знака , като гледаше право в сенсейката си след което извика с спокоен и уверен глас:Sword of Kusanagi: Chidori Katana но излязаха някакви умърлушени клонинга които дори не мязаха на него.Сасуке малко се ядоса , защото не успя. Сасуке се ядоса доста , но не смяташе да се отказва.Сасуке реши да потренира малко физически преди да продължи с тренировката , Сасуке почна да се набира на един клон след това почна с лицеви и коремни преси.След физическата тренировка той реши да си почени малко като се съсредоточи само към техниката.Все пак неговата Сенсейка имаше големи очаквания към младия Учиха.След известно време Сасуке се изправи излезе на чистата полянка затвори очи и почна да събира чакра усещаше се силата на неговата чакра тя буквално пищеше от сила тогава Сасуке направи знаците и извика;Sword of Kusanagi: Chidori Katana.Но не знаеше дали се е справил защото беше със затворени очи.


Последната промяна е направена от Сасуке Учиха на Сря Авг 17, 2011 2:08 am; мнението е било променяно общо 1 път

Саске Учиха (неактивен)
Генин
Генин

Брой мнения : 147
Points : 183
Join date : 13.08.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Югито Вто Авг 16, 2011 3:31 pm

пп. сасуке извинявай, че ще те разочаровам, но саске мисля че няма Каге буншин ..
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Саске Учиха (неактивен) Вто Авг 16, 2011 3:59 pm

Ами по принцип всички могат да учат тази техника но добре махам я..

П.П Някой админ да я махне..
И ми напишете ЛС к'ви техники трябва да се учат.Щото не искам да си играя напразно и техниката Каге буншин е без елемент тоест може да се учи от всички нинджи и не е кеке генкай по наследствено да се предава..Но щом я нямa Сасуке я премахнете.



Саске Учиха (неактивен)
Генин
Генин

Брой мнения : 147
Points : 183
Join date : 13.08.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Югито Сря Авг 17, 2011 1:59 am

пп. само си смени техниката с друга и си я добави ^_^
ето ти и сайт ->http://naruto.wikia.com/wiki/Sasuke_Uchiha от прозореца на Саске надолу са му всички техники .. (надявам се да съм помогнала ^^)
Югито
Югито
Генин
Генин

Брой мнения : 2386
Points : 973
Join date : 08.09.2009
Age : 26
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Техники на героя:

http://narut0.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Какаши Сря Авг 17, 2011 7:21 pm

Какаши дойде сма да потернира свали си маската огледа се и вкючи шарингана си.Какаши имаше вроден шаринган и искаше да го потренира.Затова се концентрира се отвори око и направи шаринган неговата цел беше да извади едно дърво от корените със неговия шаринган.След като се концентрира и след като след отвори окото дървото почна да се разсича ,а не да излиза от корените .Разсичането беше силна техника ,но Какаши трябваше да се научи да контролира шарингана.Отново Какаши направи шаринган помисли ис във ума как кара дървото да излезе от корените ,но то съмсем леко почна да излиза.Какаши реши да направи със расичане той се концентрира и расече дървото тогава разбра ,че за него по-лесно е да расече(мисла ,че със шарингана може да се разсече защото във мислите на противника шарингана или мангекю шарингана може да направи сичко)
Но сега Какаши треябваше да го извади от корените той избра едно малко дърво ,след което Какаши се концентрира отново и се опита да подкопае дървото.След няколко дълги и мачителни опита Какаши най накрая махна дървото от корените.След това Какаши отиде на още по-голямо дърво след 1,2 опита го направи и него.Той затвърди почти шаринган и рещи да си тръгне за днес утер пак.
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Какаши Сря Авг 17, 2011 8:26 pm

След един ден Какаши отново мина да потернира Шаринган както беше си обещал миналия ден.След като престигна на тренировачната площадка Какаши отново си свали маската .Той си отвори окото,отиде про едно голямо дебело дърво зада затвърди шарингана той почна да подкопава и след няколко секунди Какаши успя явно миналия дне беше наваксал и сега до затвърди напълно.Но той реши да потернира още направи един клонинг и Какаши и клонинга направиха райкири .След това одариха две дървета и дърветата се пробиха.След това Какаши направи и катон за да го потенира. След няколко часа тернировки Какаши легна на земята и заспа.След като се сабуди реши да си отиде.
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Саске Учиха (неактивен) Чет Авг 18, 2011 2:44 am

След битката си със Какаши Сасуке реши да тренира шарингана си и да достигне до мангекю..Но имаше 2 шанса или да убие най добрия си приятел в този случай неговата сенсейка или да тренира здраво..Сасуке реши че щего направи по неговия начин със здрави тренировки докато не отклучи мангекю шарингана..Но и за друго му трябваше защото при битката си със Какаши ако не беше техниката на Орочимаро който му я предаде нямаше да го победи..След тези размисли Сасуке се исправи и почна да мисли как да го отклучи и се сети че при Чидори за да я направиш трябва да имаш шаринган и тогава му хрумна че ако тренира и с техниката ще придобие мангекю по бързо..Сасуке направи знаците и направи около 10 клонинга които също да тренират със него и по бързо да става.Тогава Сасуке и клонингите отидоха до една огромна скала..Вклучиха Шарингана и направиха едновременно знаците и извикаха Чидори като на около пискаше адски силно..И се насочиха право към скалата и я удариха възможно най силно като се вдигна голяма врява.Също и важно е да не се исклучва шарингана а да е все вклучен..След вдигналия се пушек клонингите не издаржаха на натоварването.Тогава си каза Сасуке че така няма да постигне нищо.Само ще си изхаби чакрата тогава Сасуке отново се изправи и направи във 2 те си раце чидори като удари едно дърво и го направи на трески.От Сасуке се стичаше адски много пот но той не се отказа беше твърдо решен да отклучи своя мангекю шаринган.Гой правеше чидори слид чидори докато ръцете не му се накъсаха и не почнаха да кървят.Тогава Сасуке се излигна като се постара да остани със шаринган..Тогава покрай него мина едно момиче което току що бе станало генин и са е разхождало тя видя Сасуке на земята и истича да го види той я усети извади Катаната си и я погледна със кърваво червените очи.Тогава момичето разбра че това беше Учиха Сасуке..Сасуке я попита какно иска като си свали катаната и я забучи право в едно дърво.Момичето със стреснат поглед го погледна и му каза че го е видяла да лежи на земята и е дошла да го види..Тя погледна ръцете му и видя че са разкъсани от тренировките..Сасуке и каза ако иска да гледа да се отдръпне тогава Сасуке взе меча си направи един клонинг и почна да тренира със него..Сасуке не мислеше за нищо друго просто мислеше за целите си и да отклучи мангекю шарингана..Но това беше трудна задача от време на време му се искаше да убие най - добрия си приятел но го спираше мисълта че няма да стане като брат си а ще го постигне със тренировки ако трябва и да остане във безсъзнание..Сасуки тренираше усилено дори когато се стъмни той тренираше..За секунда се сети че по рано имаше някакво момиче при него той се огледа и видя че е заспала до едно дърво..Сасуке спря за секунда съблече връхната си дреха и покри момичето което дори не познаваше.След което се върна към тренировките и след 5-10 минути усети че и неговата Сенсейка го наблюдава..Той се усмихна че тя има вяра във него и продължи усилено докато сърцето му не изтуптя силно и очите му почнаха да кървят..Светлината във тях угасваше но той не се предаде продължи макар и силната болка Сасуке продалжи със тренировката на своя шаринган.Той победи своя клоненг но това не бе достатачно той искаше още направи знаците и изведнъж стана като бял ден това беше Кирин - Кирин негова измислина техника като стотици дракони са разбиваха във една скала докато не стана на прах..Сасуке беше адски запъхтян и едва се държеше на краката..Но скора идваше чуунински изпит и за него му трябваше Мангекю шарингана..Защото не можеше да расчита на техниката на орочимаро тя вземаше адски много чакра и го изтощаваше физически.Затова макар и болката макар и безжизнето му тяло той продължи докато не припадне..Сасуке отнова си набеляза цел направи Чидори във 2 те си ръце засили своя шаринган и тогава Сасуке усети че сърцето му нямаше да издаржи и щеше да се пръсне тогава той спря..След което припадна защото нямаше никаква останала чакра и си надяваше да е отклучил своя Мангекю шаринган защото това го доближаваше до неговата цел да убие Итачи..

Саске Учиха (неактивен)
Генин
Генин

Брой мнения : 147
Points : 183
Join date : 13.08.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Саске Учиха (неактивен) Пет Авг 19, 2011 12:22 am

След дълга почивка Сасуке отново се върна на поляната за да по - тренира своя шаринган и да достигне до мангекю..Сасуке отново вклучи своя шаринган като веднага усети че има разлика той се чустваше по силен и беше сигурен че ще достигне до мангекю шарингана..Сасуке тръгна към едно местенце до един водопад където щеше да тренира беше спокойно..Мрачен и спокоен ден Сасуке извади своята катана като направи Sword of Kusanagi: Chidori Katana и почна да тренира на едно здраво дърво..Той буквално разрязваше това дърво после за секунди направи Chidori - Thousand Birds и удари дървото със всички сили като то се начупи цялото..Сасуке си каза че това не е достатачно трябват още тренировки но светлината във очите му се губеше със всяко направено чидори и имаше опасност да услепее за винаги..Този факт тревожеше Сасуке но и него притесняваше целите му бяха винаги над всичко дори и над самия му живот.. Сасуке направи Chidori - Thousand Birds във двете си ръце като разби една скала на прах но не усещаше никаква сила в неговия шаринган..И изведнаж небето си разцепи..Сасуке осъзна че някой искаше да го хване във генджуцо когато му са уморени очите но не успя този който и да е да го хвани в гунджуцо Сасуке проследи шума и направи Jagei Jubaku - Snake Authority Spell като хвана човека това се оказа онова тайнствено момиче което предния ден беше със него..Сасуке се учуди защо е искала даго хване в генджуцо..Сасуке я попита защо е искала да го хване в генджуцо момичето го погледна и му каза че само са е пробвала силите когато съм бил изморен..Сасуке се засмя пусная от техниката и и каза че доре и да има минимум чакра м очите пак няма да може да го хване във генджуцо..Сасуке се истегли и започна със тренировките направи 4 клонинга които имаха катана и почна да тренира със тях като между временно попита момичето да ли уме е да прави клонинги тя му каза че може като направи 3 и ги насочи право към Сасуке..Той се засмя след което отскочи в небето направи занаците и небето се разцепи това беше Kirin - Kirin като унищожи клонингите но истиското момиче го атакува като Сасуке направи Chidori - Thousand Birds и се засили към момичето тя видя идващия Сасуке като си помисли че това е краят но точно на милиметри Сасуке си спря ръката като се засмя и се убарна..Момичето стоеше като чели е в безсъзнание незнаеше кво да каже за това се отдръпна и започна да гледа Сасуке как тренира..Той правеше чедори след чидари докато очите му не започнаха да кървят и не си ги затвори.. Тогава въпросното момиче отиде и каза на Сасуке да погледне сасуке и каза дали знае какво прави тя му одговори че е медицинска нинджа..Сасуке я попита как се казва тя му каза че е Тиара..След което Сасуке се усмихна леко и заспа..


П.П Някой да каже още горе долу колко реда за да отключа Мангекю Шарингана.

Саске Учиха (неактивен)
Генин
Генин

Брой мнения : 147
Points : 183
Join date : 13.08.2011

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Какаши Съб Авг 20, 2011 7:29 pm

Какаши дойде и реши да потернира чидорито и райкитито да стават по-големи и да не го изморяват толкова.Какаши знаеше ,че просто трябва да събере повече чакра във ръцета заради това той се концентрира събра чакра и чидорито стана много голямо ,но за сметка на това ,Какаши си измори той седна да почине след 5 минути почивка той стана и пак опита ,но пак се измори той се ядоса скочи във въздуха направи една голяма електрическа и право към земята .След това Какаши погледна и вяда че има толкова голяма дупка във земята ,че направо се стресна.Той погледна ръката си и видя ,че цялата е във кръв затова реши да отиде донякой приятел и да иска бинт.След като се върна със бинт на раката Какаши отново направи райкири и то доста големичко след това Какаши удари едно дърво и то се сцепи ,но това не беше най-хубавото ,най-хубавото беше ,че Какаши не беше изморен толкова колкото преди .След като го направи отново седна да пучине усмихнат . След няколко минути Какаши стана и си включи шарингана обърна се към едно дърво и го изкорени цялото.Какаши толкова беше радостен ,че направи 2 обиколки.След това той реши да си тръгне
Какаши
Какаши
Генин
Генин

Брой мнения : 769
Points : 597
Join date : 02.08.2011
Местожителство : Враца

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Тренировачна площатка №13 Empty Re: Тренировачна площатка №13

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите