Naru70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 134, на Нед Яну 16, 2011 8:39 am
Top posting users this week
No user

Keywords


Къщата на Сакура!

+7
Учиха Обито
Учиха Изуна
Guest
Итачи
Зетсу
Минато@
Сакура
11 posters

Страница 8 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Къщата на Сакура! - Page 8 Empty Re: Къщата на Сакура!

Писане  Шикамару Вто Авг 07, 2012 9:19 pm

Шикамару кимна с глава в знак на поздрав и влезе вътре.Момчето реши да кара направо.Нямаше нужда от разтягане на локуми,а и времето не беше в излишък.
Нара-та се настани на един стол и дори не изчака момичето да седне,а започна:
-Сакура,дойдох тук по важна работа.Знаеш,че когато се срещнахме в Токи,аз и отборът ми бяхме на мисия по спасяване на феодалния лорд.Когато се прибрахме в Коноха,говорих с хокагето.Той ми даде задача да събера отбор и да се явя в двореца.Не успяхме да се опознаем много,тогава,но мисля,че ще се ще се синхронизираш с отбора и искам да се присъединиш.-момчето реши,че това не беше изключително убедително,затова продължи да откровеничи - а и също така ти имам достатъчно доверие,за да ти кажа всичко това.Все пак мисията е секретна.
Настъпиха няколко минути на тишина:
-Ще те разбера ако не можеш да дойдеш,знам,всички си имаме проблеми.-завърши с по-тих тон момчето като погледна унилото лице на момичето срещу него и зачака отговор.

Шикамару
Шикамару
Генин
Генин

Брой мнения : 341
Points : 402
Join date : 22.08.2011
Age : 26
Местожителство : Коноха

Character sheet
Техники на героя:

https://naru7o.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Сакура! - Page 8 Empty Re: Къщата на Сакура!

Писане  Сакура Сря Авг 08, 2012 2:10 pm

Сакура изслуша внимателно младия Нара. Колкото и особени да бяха обстоятелствата, при които го беше срещнала и макар че вниманието и бе обзето от друго, тя го усещаше като свястно момче. Не че хората не се променяха де...помисли тя с горчивина. Освен това нейните планове бяха да потърси А Йотсуки за съдействие. Тя разбираше, че ако някой има сила и възможности да промени нещо в историята с Изуна това е Хокагето. Да е около него би било добре, а ако мисията е да замине някъде след девет земи в десета, може би- още по-добре.
-Аз и без това исках да се срещна с Хокагето- каза на Шикамару тя- пък и за момента нямам други планове. Ще дойда с теб. Да вървим.- и тя преметна една чантичка през гърдите си и застана пред младия шиноби.
И да беше изненадан от бързото и решение и от това, че не зададе допълнителни въпроси, Шикамару не го показа и също се изправи. Двамата излязоха от къщата.
Сакура
Сакура
Джонин
Джонин

Брой мнения : 1727
Points : 822
Join date : 15.09.2009
Age : 27
Местожителство : БГ

Character sheet
Техники на героя:

Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите